Zielone Światło! Aresztowania rozpoczną się teraz.

Pentagon i wojskowy wtajemniczony Drake ogłosili, dzisiaj 27 czerwca 2012 ok. 20.30, że długo oczekiwane zielone światło zostało zapalone i wojskowi oraz sojusz egzekwowania prawa znani ludziom jako „Sojusznicy Ziemi” będą działać wewnątrz w ciągu 72 godzin by rozpocząć na całym świecie czyszczenie i masowe aresztowania tysięcy członków i współpracowników kryminalnej organizacji zwanej „kabał”. Dla nieobznajomionych z tą akcją, te aresztowania wyzwolą, raz na zawsze, całą ludzkość od ich ciemnych kontrolerów, którzy uknuli spisek by doprowadzić do bankructwa, odurzyć i uwięzić w końcu każdego człowieka na tej planecie.

Wszystkim obywatelom zaleca się zdobycie w tym tygodniu jedzenia, wody i całego niezbędnego zaopatrzenia zanim sklepy zostaną zamknięte a awarie w komunikacji staną się możliwe. Wszystkim obywatelom zaleca się również pobranie z instytucji finansowych wystarczająco dużo gotówki, aby wytrwać co najmniej tydzień, najlepiej trzy tygodnie, ponieważ niektóre banki  mogą zostać zamknięte, karty kredytowe, debetowe będą  bezużyteczne przez co najmniej określony wyżej czas.  Wszyscy obywatele powinni zachować spokój i opanowanie. Wszyscy obywatele są wzywani do niepowodowania zamieszek lub nieangażowania się w jakiekolwiek gwałtowne działania jakiegokolwiek rodzaju.

Jednostki wojskowe i organy  ścigania będą świadkami wprowadzania tych aresztowań w całych Stanach Zjednoczonych, jak i w niektórych innych częściach świata, a wszyscy powinni zrozumieć że ci mężczyźni i kobiety pracują w służbie braciom i siostrom, dla  ich wolności, konstytucjonalnego rządu i dla miłości. Te wojskowe i prawne jednostki ścigania nie będą aresztować obywateli ich poszczególnych krajów, jak niektóre media mogą błędnie ogłaszać we wczesnych stadiach rozpoczętej operacji. Jednostki te angażują się w aresztowania jedynie członków kabała i ich wielu współpracowników, to wszystko.

Wszyscy powinni zaopatrzyć swoje domostwa w podstawowe rzeczy, a także doradzać członkom rodziny i przyjaciołom, czego się spodziewać i co te aresztowania będą oznaczać dla ludzi całego świata, którzy przebywali zbyt długo pod uciskiem tych przestępców i w ich ciemnym porządku władzy i kontroli. Ten dzień był długo oczekiwany, i wszyscy powinni cieszyć się tymi aresztowaniami, które będą transmitowane przez telewizję na całym świecie, jako znak dla naszych braci, że nie będzie więcej złych wiadomości, na które byliśmy zaprogramowani by im wierzyć, że są jedyną formą wiadomości. Jest to czas świętowania, a obchody będą kontynuowane jako święto 4 lipca, które będzie prawdziwym świętem niepodległości dla narodu Stanów Zjednoczonych i wszystkich mieszkańców naszego świata.

Greg Giles, http://www.ascensionearth2012.org

tłumaczenie: Agnieszka / soulowicz.wordpress.com

10 comments on “Zielone Światło! Aresztowania rozpoczną się teraz.

  1. Rewolucja miłości się zaczyna? Długo na to czekaliśmy. Życzę wszystkim moim braciom i siostrom pokoju i nadziei i wiary w przyszłość 🙂

  2. SUPER, tylko, że nie ma w języku polskim słowa „nieobznajomiony” a „kabał” to chyba bezpośrednie, niefortunne tłumaczenie słowa „kabal”.

    A reszta- kciuki, kciuki i przypominam, że od zeszłego tygodnia, Bank od Scotland i National Westmintser Bank mają „usterkę techniczną” i ludzie nie mogli wybierać pieniędzy ani płacić kartami cały tydzień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s