Czy masz „obcą” duszę? Test 12 pytań

Czy masz obcą duszę - kosmita

Prowadzą zwykłe, ludzkie życia. Dopiero przy bliższej znajomości okazuje się, że żyją ideami, które dla większości ludzi są niepojęte. Na pewno masz w swoim otoczeniu choć jedną taką osobę, a może sam nią jesteś?

Kiedy odkryjesz, że dobrowolnie zostałeś człowiekiem, zgłosiłeś się na ochotnika, żeby urodzić się na Ziemi i pomóc ludziom, wszystko zacznie nabierać sensu – dlaczego jesteś taki, jaki jesteś i robisz to, co robisz. Czemu to co robisz, tak bardzo cię fascynuje. I zdumiewa cię, że nie interesuje to nikogo poza tobą.
Nie musisz „ratować świata”, odgrywać jakiegoś mesjasza, czy dokonywać jakiś fantastycznych rzeczy. Jesteś po prostu jedną z około 100 milionów podobnych osób na Ziemi, a więc jedna taka osoba przypada na około 60-ciu ludzi. W ten sposób wszyscy znają którąś z nich. Są to osoby postrzegane na ogół jako bardzo mądre, przyjazne i współczujące.

Dr. Scott Mandelker w książce pt. „From Elsewhere” przedstawia ideę, że dusze niektórych ludzi mogą być duszami obcych. Autor nazywa ich „Wędrowcami” i proponuje test 12 pytań, dzięki którym sam dowiesz się, czy jesteś jednym z nich.

Jesteś posiadaczem „obcej” duszy jeśli:

1. Jako dziecko często gubiłeś się w marzeniach na jawie o ET, ufo, innych światach, podróżach w czasie i utopijnych społeczeństwach. Rodzina uważała cię za trochę dziwnego bez sprecyzowanych powodów.

2. Często miałeś wrażenie, że twoja rodzina jest gdzieś daleko, a twoi rodzice nie są twoimi prawdziwymi rodzicami.

3. Przeżyłeś choć jedno bardzo wyraźne doświadczenie związane z ufo podczas snu lub na jawie, które dramatycznie zmieniło twoje życie i pomogło ci pokonać zwątpienie, dając więcej pewności siebie, nadziei, sensu i celu.

4. Jesteś na prawdę życzliwy, niegroźny, pokojowy, nie wykazujesz agresji. Nie pokładasz wielkiego zainteresowania w pieniądzach i majątku, więc jeśli ktoś ma coś zrobić bez wynagrodzenia, zwykle to jesteś ty. Akty ludzkiego okrucieństwa, przemocy i bezustanne światowe wojny są dla ciebie czymś dziwnym. Trudno ci pojąć ten cały gniew, wściekłość i współzawodnictwo.

5. Masz trudność w wyczuwaniu zła i podstępów. Niektórzy nazywają cię naiwnym i mają rację. Kiedy dostrzegasz coś złego wewnątrz siebie, wzdrygasz się z przerażeniem. Możesz być w szoku, że niektórzy ludzie są w stanie działać w taki sposób. Być może niejasno przeczuwasz istnienie świata wolnego od tej dysharmonii.                                                                                                                                       

6. Istotą twojego życia jest służenie innym, czy to przyjaciołom rodziny, czy ludziom związanym z twoją profesją. Zwykłeś hołdować wyższym ideałom, które w świetle szerszych realiów mogą być brane za niewinne lub naiwne. Za to głęboko i szczerze wierzysz w poprawę świata. Bywasz rozczarowany i sfrustrowany, kiedy te nadzieje i marzenia nie znajdują odbicia w rzeczywistości.

7. Masz typowo naukowy temperament z rozsądnym, chłodnym, badawczym podejściem do życia. Ludzkie namiętności, gorące pragnienia, wydają ci się dziwne, żyjesz w starciach z tymi emocjami. Romantyczny świat uczuć jest obcy twojemu naturalnemu sposobowi analizowania doświadczeń, ludzie więc trafnie stwierdzają, że ciągle żyjesz w swoim świecie.

8. Z łatwością zatapiasz się w science-fiction, średniowiecznej fantastyce, sztukach wizualnych itd.

9. Jesteś wyjątkowo ciekawy tematów takich jak: ufo, życie na innych planetach, życie w starożytnych cywilizacjach Atlantydy lub Lemurii.

10. Bardzo interesujesz się mistyką, duchowością wschodnią i zachodnią, w teorii i praktyce. Doznajesz wrażenia braku lub utraty jakiś wyjątkowych mocy, które posiadałeś. Możesz odczuwać niechęć do samodyscypliny, w związku z tym, że czujesz, że już to kiedyś przerabiałeś, tylko w jakiś sposób zapomniałeś o tym. Ludzie są przekonani, że wmawiasz to sobie, ale ty czujesz, że to nie takie proste.

11. Świadomie zgodziłeś się doświadczać channelingów,  które pochodzą od ET lub innych pozaziemskich źródeł, uświadamiając sobie, że twoim celem jest pomagać innym w rozwoju / ewolucji.

12. Czujesz przez całe swoje życie rodzaj wyalienowania, jakbyś nie mógł się całkiem wpasować. Być może żywiłeś nadzieję stać się taki jak inni ludzie, starałeś się wyglądać i czuć normalnie, czy wyobrażać sobie, że jesteś taki sam, ale ostateczna konkluzja jest taka, że po prostu czujesz się inaczej i zawsze tak było.

Oczywiście powyższe pytania stanowią tylko zarys i nie wyczerpują całego tematu. Pamiętaj, że test jest tylko pomocą i zachętą do szukania odpowiedzi w głębi siebie. Jeżeli poważnie rozważasz kosmiczne pochodzenie swojej duszy, nie oczekuj poparcia ze strony innych ludzi, ponieważ nikt oprócz ciebie nie zna odpowiedzi na to, kim jesteś.

Im więcej pytań wytypujesz z tej listy, tym większe prawdopodobieństwo, że jesteś Wędrowcem i masz kosmiczne korzenie. Można przyjąć, że jest ono wysokie dla każdego, kto podał ponad 5 twierdzących odpowiedzi.[2]

Źródło: http://www.poznajtajemnice.pl

3 comments on “Czy masz „obcą” duszę? Test 12 pytań

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s