Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 23/08/2012

„Programy dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia”

Trzymanie się swoich marzeń jest pewnym sposobem, aby nadal być skoncentrowanym, aby utrzymać kurs, którym podróżujecie i otrzymać  to, czego zawsze chcieliście. Poddanie się teraz, porzucenie marzeń, które przechowujecie wewnątrz siebie byłoby wielkim wstydem, gdyż jesteście tylko krok lub dwa od wejścia do wielkiego królestwa, które pragniecie, w niektórych przypadkach, od wielu wieków podróżowania. Nie ma nic i nie ma nikogo kto mógłby stanąć Wam na drodze, oprócz Was samych. Zdajecie sobie z tego sprawę? Czy zdajecie sobie sprawę, że to tylko Wy i Wasze wybory, mogą stanąć między Wami, a tym o czym marzycie i kiedykolwiek chcieliście? To Wy i tylko Wy, którzy jesteście strażnikami, portierami tego raju, tego królestwa wyższo wymiarowej rzeczywistości.

Więc co wybierzecie? Co to jest, co trzyma Was od doświadczenia tego wszystkiego czego chcecie doświadczyć? Musi coś takiego być, bo inaczej nie byłoby tak wielu z Was obawiających się, że nie wzniosą się gdy przyjdzie czas na ten wielki skok w Waszej świadomości, bo gdyby w rzeczywistości nie było nic takiego w Waszym życiu ani w Was, co ściąga Was w dół, to każdy z Was dzisiaj nie pokazałby nic poza wiarą, zaufaniem i pewnością, że gdy przyjdzie czas na Was, będziecie w pełni przygotowani i zdobędziecie swoje prawo do przekroczenia bramy tego błogosławionego królestwa.

Więc co jest w Waszym życiu, co jest tak ważne, tak wciągające, tak czasochłonne, tak trudne do usunięcia z Waszego życia? Czy mówimy tylko o substancjach uzależniających i odurzających tutaj? W niektórych przypadkach nie wiemy tego , ponieważ są tacy wśród Was, którzy nie dzielą się informacjami otwarcie z nami poprzez Wasze internetowe społeczności. Pozostaje nam zastanawianie się w wielu przypadkach, gdyż są tacy z Was, którzy nie są otwarci, szczerzy i uczciwi. Dzisiaj chcielibyśmy dla Was by było to jasne, chcemy być tak otwarci jak możemy, chcemy być szczerzy i stanowczy. Nie martwcie się i nie przejmujcie tym, co inni mogą pomyśleć o Was czy jak będą Was oceniać, gdyż nikt nie ma prawa oceniać Was i nikt nie ma prawa osądzać czyichś opinii. To Wy i tylko Wy, macie do tego prawo. To Wy i Wasze opinie na swój temat się liczą i nikogo innego.

Nie pozwólcie szczerym opiniom i osądom zniechęcić się w jakikolwiek sposób do obrania kursu, którym chcecie podróżować. To przez te otwarte linie komunikacyjne możemy pomagać Wam w Waszej podróży. Czy to rozumiecie? Czy rozumiecie, że jesteśmy tutaj by Wam pomóc, asystować Wam w manifestacji Waszej rzeczywistości jakąkolwiek wybierzecie, ale nie możemy pomagać Wam w niektórych przypadkach jeśli nie jesteście całkowicie szczerzy z nami, gdyż nie możemy wiedzieć, co zaprząta Wazą świadomość i obniża lot do wyższych wymiarów.

Jeśli to narkotyki są Waszym problemem, dajcie nam znać. Być może istnieje kilka sposobów, być może będziemy w stanie pomóc. Nie możemy obiecać żadnych rezultatów jakiejkolwiek natury i nie możemy również obiecać tego czego nie potrafimy i nie próbujemy  tego robić. Możemy jedynie powiedzieć Wam, że będziemy Wam doradzać w Waszych specyficznych trudnościach i spróbować znaleźć odpowiedni plan gry dla Was do pokonania tej przeszkody w krótkim czasie jaki macie przed wniebowstąpieniem Waszych ludzi. To obiecujemy. Zawsze czynimy nasze szczere wysiłki dla Waszych korzyści, to właśnie robimy, to dlatego tutaj jesteśmy, to dlatego mówimy te słowa do Was w tym właśnie momencie. Zrobimy, co możemy by Wam pomóc, nic więcej i nic mniej, to jest nasza obietnica dla Was.

Jest wielu z Was, którzy w tym momencie są całkiem uzależnieni od stosowania substancji odurzających. To jest wstyd, a w niektórych przypadkach to coś więcej niż zwykły wstyd. W niektórych przypadkach ten nałóg rozpoznajecie lub zauważacie u innych lub u siebie, z pewnością tak jest. Jeśli jest substancja w Waszym życiu i wierzycie, że zażywanie jej utrzymuje Was z dala od wzniesienia do wyższych wymiarów tego wszechświata i Wniebowstąpienia, które właśnie chcecie dla siebie i nie potraficie od razu, łatwo i całkowicie odejść od stosowania tej substancji, to jesteście od niej uzależnieni, nie ma dwóch sposobów na zrozumienie tego.

Cokolwiek czujecie  to jest prosty wybór, którym jest przepracowanie tej jednej rzeczy, dla Was być może prostej na jednym poziomie podejmowania wyboru, że nie chcecie zrezygnować z tej substancji, na którą my nie zgadzamy się z Wami. To co mówimy, że być może jest inny powód i tym powodem jest uzależnienie, gdyż jest ogromna różnica pomiędzy potrzebą zrobienia czegoś i pragnieniem zrobienia czegoś, chociaż to co mówimy teraz to coś pomiędzy. Jest to potrzeba i jest to pragnienie. Wierzymy że wielu z Was ukrywa to pragnienie i pragnie samotnie, chociaż mamy wrażenie, że wielu z Was również posiada potrzebę zażywania tych narkotyków, a w niektórych przypadkach, nawet nie pragnienie, ale wyłącznie potrzebę.

Dla tych z Was, którzy posiadają potrzebę brania substancji odurzającej lub nawet więcej niż jednej, mówimy Wam, że mamy programy, które są wyjątkowo bardziej skuteczne niż niektóre z programów antynarkotykowych które aktualnie macie w trzecio wymiarowym świecie. Mamy o wiele większe zrozumienie i możliwości niż posiadacie Wy, i my teraz kiedy jest na to czas, oferujemy te programy Wam. Nie mogliśmy zaoferować ich aż do dzisiaj, gdyż musimy być z Wami osobiście, twarzą w twarz, by stosować te metody. Nie będziemy dziś wyjaśniać czym te metody i techniki są, ale możemy powiedzieć Wam, że znaleźliśmy przyczynę, korzenie tego nałogu i mamy metody zwalczania rdzenia tego powodu i pragnienia. To jest coś, czego Wasze programy i zabiegi nie robią, ponieważ nie są nakierowane na to wszystko, co leży u podstawy tych nałogów, one po prostu walczą z objawami i problemami spowodowanymi zażywaniem substancji odurzających, ale nie udaje im się odkryć i łagodzić zagadnień podstawowych, które są źródłem symptomów i problemów, które są zewnętrznym odzwierciedleniem tych uzależnień.

Mamy wiele zaawansowanych technologii i procedur, które dotyczą szerokiej gamy dolegliwości, chorób, schorzeń, uzależnień, utrudnień, problemów i niedociągnięć Waszych ludzkich ciał, zarówno emocjonalnych, psychicznych i fizycznych. Mamy również wiele programów zorientowanych na duchowość, ale to dyskusja poza zakresem naszej rozmowy na dzisiaj, gdyż to, o czym mówimy, to są problemy z Waszymi ludzkimi ciałami oraz emocjami i psychiką. Mamy technologie, które mogą przywrócić pewien poziom młodości i witalności, zdrowia i ogólnego dobrego stanu człowieka. Możemy przywrócić wzrok, możemy przywrócić słuch. Pomożemy Waszym ciałom być w stanie chodzić na dwóch nogach, nawet jeśli jedna lub obie są osłabione lub nawet ich brakuje.

To jest to, co mamy dla Was, a my chętnie podzielimy się tą technologią i techniką z Wami. Macie na to nasze słowo.  Dopóki  robicie listę obietnic, które Wam czynimy, z radością mówimy Wam, że możecie zapisać to że obiecujemy, kiedy nadejdzie odpowiedni czas, który będzie w tedy kiedy poczujemy, że bezpiecznie jest zacząć pracę osobiście z członkami Waszych wspólnot,  wtedy podzielimy się z Wami naszymi odkryciami, naszą technologią, naszymi metodami, technikami i programami, które pomogą naprawić Wasze ludzkie ciała, byście mogli kontynuować Wasz rejs dźwiękowym statkiem, który w wielu przypadkach, został na nowo ochrzczony.

Te dary nie są dla wszystkich, jak już powiedzieliśmy. Chcemy byście pamiętali o tym lub nawet zapisali to jeśli to Wam pomoże zapamiętać. Nie cofamy się w naszych słowach, dlatego chcemy, byście uważnie słuchali, co mówimy cały czas, wtedy nie ma zamieszania, nie ma debat, nie ma pytań o naszą uczciwość, nasze słowo czy nasze obietnice, które Wam składamy czy o te, które myślicie, że złożyliśmy. Złożyliśmy Wam jedynie kilka obietnic. To jest bardzo niezrozumiałe przez wielu z Waszych ludzi, którzy kontynuują do dziś wiarę, że zrobiliśmy szereg obietnic, które zostały złamane. Nie chcemy byście tak to postrzegali, gdyż to jest nieprawdą i gwałcą naszą reputację w dotrzymywaniu słowa, naszych praw i naszych zasad. Nasza polityka jest taka, że jesteśmy w stanie dostarczyć to, o czym mówimy, że dostarczymy. Nie zrealizujemy tego, co jest dla Was możliwe, ale to co nie jest dla Was jasne. O tym zawsze powinniście pamiętać, że nie wiele jest rzeczy niemożliwych dla Was, jeśli cokolwiek, gdyż tak wiele możecie osiągnąć na własną rękę lub za pośrednictwem naszej pomocy.

Nic, co możecie posiadać lub doświadczyć nie jest wyłącznie od nas, o tym zawsze pamiętajcie, że nie ma nic, co zależałoby wyłącznie od naszych prac, które wykonujemy, bo to nie jest powód dla którego tutaj jesteśmy. Nie przybyliśmy tutaj aby wykonać jakąkolwiek pracę za Was, którą możecie wykonać sami. Mamy tu tylko pomóc i to przy niektórych pracach, które musicie wykonać, ponieważ niektóre z prac, które musicie zrobić zależą od Was i nie potrzebujecie naszej pomocy. Czy jest jasne wszystko wystarczająco w tym temacie?

Aresztowania członków kabała to nie nasza odpowiedzialność. Powtarzamy, zależą one od Was, gdyż to wy, ludzie Ziemi, musicie podjąć akcję wyzwolenia siebie. To jest jeden z obszarów, w których oferujemy naszą pomoc gdyż czujemy, że potrzebujecie naszej pomocy w tym zadaniu, gdyż Wasz sprzeciw w niektórych przypadkach jest potężny i powoduje trudne przeszkody. My oferujemy naszą pomoc w obszarach, w których nie jesteście w stanie poradzić sobie sami. Oferujemy takie usługi naszym sojusznikom na Ziemi na linii frontu każdego dnia. Oni wiedzą, jaka to pomoc i będziemy kontynuować oferowanie im tej pomocy we wszystkich tych aresztowaniach na całym świecie.

W tej chwili chcielibyśmy podziękować mężczyznom i kobietom na liniach frontu za ich dalszą pracę dla całej ludzkości i dla Waszej planety także, gdyż ona widzi także to, co się dzieje i docenia to bardzo, że są tacy, którzy walczą dla jej wolności. Będziemy nadal monitorować tę sytuację. Rozumiemy, że tak wielu z was czeka z zapartym tchem, aby zobaczyć większe wyniki niż wyniki, które wyciekają przez niektóre z Waszych mediów. Mówimy do was, że te aresztowania, choć być może mniejszej wagi niż to, czego spodziewaliście się, są przełomowymi wydarzeniami. Są to wydarzenia, dzięki którym pękają tamy dla większych wydarzeń w przyszłości. Tak będzie. Nie można zaprzeczyć temu. Pomagamy, a Wy, ludzie na Ziemi, macie niezwykłą odwagę i dobrze wyszkolonych mężczyzn i kobiety walczących na pierwszej linii frontu, a my razem z tymi osobami i Waszym wsparciem, nie możemy przegrać i nie przegramy tej walki.

Jesteśmy Waszymi towarzyszami broni. Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

źródło: http://www.ascensionearth2012.org/

tłumaczenie: Agnieszka, https://soulowicz.wordpress.com/

12 comments on “Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 23/08/2012

 1. Czy wy zastanawiacie sie co publikujecie??
  Znaczy że każdy narkoman powinien ogłosić na pejsbuku że ćpa, czy tak??
  znalezione w internecie
  /Myślicie, że to głupi tytuł? Że niby wielka polityka to sprawa poważna, a jakieś channelingi od rzekomych ufoków to kabaret i kupa śmiechu?

  „Racjonaliści” zapewne tak właśnie „myślą”. To klasyczny błąd, który popełniają ludzie pokładający bezkrytyczną wiarę w jednym tylko typie informacji ze świata: w me(n)diach głównego nurtu i trzymający się „racjonalnego” (nie)myślenia niczym pijany płotu. Człowiek naprawdę dobrze poinformowany szuka wiedzy wszędzie, a do myślenia używa swojej własnej głowy zamiast polegać na objaśniaczach rzeczywistości z TokFm czy TVN.

  Wiele lat temu nabrałam się na pewien piękny i jakże świetlany przekaz od Federacji Światła zatytułowany: „Czy chcielibyście, żebyśmy się ujawnili”. Przekaz ten ociekał wprost miłością i światłem, a ja byłam naiwna i spragniona sprawiedliwości, mądrości, dobra i zwyczajnej normalności. Skoro ziemska władza była w stanie zapewnić mi tylko odwrotność tego wszystkiego, czyli powszechną głupotę, korupcję, niesprawiedliwość, konflikty, wojny i totalną nienormalność, jakżebym mogła odrzucić tak wspaniałą ofertę? Oczywiście zakrzyknęłam radośnie, że chcę. I to bardzo!

  Na szczęście profesor Jadczyk ściągnął mnie na ziemię wyjaśniając mi w mailu, że to ściema i że absolutnie nie należy wierzyć w podobne deklaracje.

  W pierwszej chwili nie uwierzyłam, ale zaczęłam obserwować i analizować. I zaczęłam dostrzegać, gdzie w tych przekazach kryje się haczyk. Taki sam, jaki wędkarz przygotowuje dla naiwnych rybek: zjedz tłustego robaczka, zobacz, jaki jest smakowity… zrozumiesz swój błąd dopiero jak zjesz. Dzięki temu zrozumiałam, że przekazy ociekające miłością otwierają serce, zamykając jednocześnie racjonalny umysł – i to jest ich prawdziwy cel.

  Zniechęcona do GFL (skrót od Galactic Federation of Light) generalnie straciłam zainteresowanie channelingami i przestałam je śledzić, chociaż ich wielbiciele wielokrotnie próbowali przyciągnąć do nich moje zainteresowanie. Z tego samego powodu najpierw dałam się nabrać, a potem nabrałam dystansu do pełnych pięknych obietnic przekazów Benjamina Fulforda i jego Bractwa Białego Smoka.

  Niedawno wydarzyło się coś, czego (z powodu nieznajomości channeligów) nie skojarzyłam z GFL: w Internecie zaczęły krążyć pogłoski, jakoby Bill Gates został aresztowany. Niektórzy twierdzili, że aresztowano również innych reprezentantów psychopatycznych światowych elit i że jest to początek oczyszczania świata z kanalii i krwiopijców. Nauczona doświadczeniem powstrzymałam się z osądami i dobrze na tym wyszłam.

  Dziś dowiedziałam się, że sam Zbig Brzezinski zapałał świętym gniewem na tych egoistycznych, bezwstydnych bogaczy, którzy mieli czelność zgromadzić w swych łapskach 99% majątku świata. Powiedział, że wobec ogromnej nierówności w bogactwie, które w przypadku najbogatszych zostało wygenerowane poprzez działalność społecznie i gospodarczo szkodliwą („unproductive”), nawołuje do bardziej ścisłej kontroli ogólnoświatowej działalności finansowej ma też nadzieję, że „sloganizacja” dyskursu politycznego zostanie odwrócona przez nową falę niezadowolenia. Chce, żeby utworzono „listę wstydu” ludzi, którzy się wzbogacili ponad miarę na spekulacji, ale którzy nie oddają społeczeństwu nic w zamian (nie dają nic na cele charytatywne, nie płacą podatków itp.), wpędzając w coraz większą nędzę 99% ludności świata i zasugerował, że ci dranie nie mają prawa, żeby żyć. [Szkoda tylko, że nie nakazał bankierom zablokować ich konta i sprawiedliwie obdzielić tym majątkiem biednych].

  Ludzie zaczęli pytać, co się u licha dzieje? Zbig gadający takie rzeczy – to pachnie czystym surrealizmem!

  Wszystkich, którzy już się ucieszyli, że świat zmierza w dobrym kierunku spieszę uspokoić – nic z tego, kochani! To kolejna zagrywka psychopatycznych elit, z której (jak zawsze) ludzkość wyjdzie pokonana, a elity umocnione.

  Niedawno otrzymałam link do filmu animowanego, wyjaśniającego prawdziwe cele GFL. Po obejrzeniu go wysłuchałam kilku przekazów GFL i wtedy wszystko stało się jasne. Dzięki jednemu zdaniu w nim zawartemu połączyłam te wszystkie, pozornie niezwiązane ze sobą wątki w jedno.

  Kluczem do zrozumienia o co chodzi elitom jest klasyczna zasada: Problem – Reakcja – Rozwiązanie!

  Kojarzycie?

  Jeśli nie, to zacznę od samego początku:

  Apokalipsa zapowiada wielki ucisk i przejęcie władzy nad Ziemią przez Szatana, ale nie lękajcie się owieczki, bo Chrystus już nadchodzi i zetrze go w proch, a wraz z nim rzuci w otchłań piekielną wszystkich jego sługusów, czyli światowe elity.

  Że co proszę?

  Skoro nikt nie zna przyszłości poza samym Bogiem, to jakim cudem ujawniono światu Apokalipsę i jakim cudem owa Apokalipsa realizuje się niczym scenariusz filmu?

  Pisałam już wcześniej, że Apokalipsa nie jest żadnym objawieniem bożym, lecz scenariuszem, według którego światowe elity pod wodzą owego rzekomego „Szatana” lub jak kto woli „Jaszczurów” (co na jedno wychodzi) realizują swój cyniczny plan zniewolenia ludzkości. Skoro więc Apokalipsa jest scenariuszem, to również jej „pozytywne” zakończenie musi się rozegrać według planów jej twórców. A skoro tak, to ów zapowiadany „Chrystus” nie może być prawdziwym zbawicielem ludzkości, lecz wręcz przeciwnie, będzie to jakaś osobistość, którą owe elity planują się posłużyć przy realizacji swoich diabelskich planów. Nie ma również nadziei na likwidację psychopatycznych elit, chyba, że „diabeł” po raz kolejny pokaże, iż podpisujący z nim pakt, po wykonaniu mokrej roboty, zawsze zostaną przezeń oszukani i strąceni do otchłani.

  W Apokalipsie mamy PROBLEM: Szatan opanował Ziemię!

  Bóg nie może na to pozwolić, więc REAGUJE.

  ROZWIĄZANIEM jest przybycie Chrystusa, który zrobi tu porządek.

  Co nam obiecuje GFL?

  Mniej więcej to samo. Dowiadujemy się, że władzę nad światem przejęła bezwzględna elita ciemnych kabalistów, którzy nie tylko bogacą się na krzywdzie reszty ludzkości, ale zatruwają żywność, wodę i oszukańcze leki. Ale nie lękajcie się, bo nie jesteście sami. Wiedzcie, że we Wszechświecie istnieją nie tylko cywilizacje złych Jaszczurów, ale jest tam również miejsce dla istot dobrych i chętnych do pomocy. Te szlachetne istoty obserwują wasze zmagania i podziwiają cudowne postępy, które czynicie (???), więc nie pozostawią was samych sobie. Ludzkość będzie uratowana, a znakiem zbliżania się tych cudownych przemian będzie… (UWAGA!) aresztowanie bogatych i wpływowych bandziorów należących do ciemnego kabała! Zanim to jednak nastąpi, droga ludzkości, musisz się zgodzić, żeby zbawcy się ujawnili! Kochani, bądźcie dzielni, nie bójcie się swoich braci z kosmosu! Jesteśmy rodziną, więc nie macie się czego obawiać. Absolutnie, pod żadnym pozorem nie bójcie się kosmitów!

  Czy w tym momencie wszystko staje się jasne?

  Media wprawdzie milczą (czegóż innego możemy się po nich spodziewać?), ale w sieci szumi od plotek, że aresztowano Billa Gatesa i inne szuje. A więc mamy zapowiadany sygnał! Zaczęło się! Nasi obrońcy już nadlatują i nareszcie zdejmą z nas to jarzmo!

  Ucisk panujący na Ziemi stał się nieznośny, czyli mamy PROBLEM.

  Na szczęście mamy potężną i dysponującą fantastyczną techniką rodzinę w kosmosie, więc możemy liczyć na jej REAKCJĘ!

  Liczne UFO już do nas lecą z ROZWIĄZANIEM naszych problemów.

  Czy są jeszcze tacy, którzy nie słyszeli o Projekcie Blue Beam? Jeśli są, to niech czym prędzej poszukają informacji na ten temat.

  A tu linki do wymienionych przez mnie filmów: „Galaktyczna Federacja Światła – Ukryta prawda”, „Otwieranie oczu ludzkości”, „Galaktyczna Federacja się ujawni”. A tu inna zapowiedź bliskich kontaktów – bardziej “racjonalna”? „Dzień przed ujawnieniem”.

  Radzę oglądać filmy w takiej kolejności, w jakiej je umieściłam, gdyż w innym wypadku Federacja Światła mogłaby Wam zamącić w głowach.

  Autor: Maria Sobolewska

 2. O Blue Beam wiadomo było już dawno. O wszelkich pozostałych knowaniach NWO też. Ale to nie znaczy, że nie ma wokół nas pozytywnych ET.

 3. Sedno tkwi nie w tym, co pisze Federacja, ale w tym, żeby wreszcie przestać szukać wokoło winnych i doszukiwać się podstępów i wziąć odpowiedzialność za siebie, odpowiedzieć sobie wreszcie na pytanie czy chcę uczestniczyć w tej wzniesieniowej jeździe bez trzymanki, czy nie.
  Będziemy tu tak siedzieć i analizować każdy przekaz zamiast zająć się sobą, a w międzyczasie cała impreza przejdzie bokiem i zonk.
  Przekaz to tylko przekaz i nic więcej.
  Nie kombinujmy tylko zajmijmy się własnym rozwojem, bo to jest teraz najważniejsze, a co dalej to się zobaczy jak to „dalej” już będzie bliżej ;D

  • Masz rację, tylko jaki ma wówczas sens publikowanie i czytanie przekazów, skoro dla niektórych mogą wyrządzić sporo krzywdy. Pamiętajmy moi drodzy, że wciąż żyjemy w w 3 wymiarze, względem tego nie wychodźmy aż tak bardzo przed szereg.
   O odpowiedzialności bardzo ciekawie pisze OSHO.
   Cyt: [i]Wolność nie oznacza chaosu, oznacza większą odpowiedzialność, tak wielką, że nikt nie musi się mieszać do twojego życia[/i]
   pozdrawiam

 4. Trzeźwy dlaczego wszystko bierzesz na rozum, trzeba również posługiwać się sercem. Tak w ogóle to w nicku masz trzeźwy, a piszesz jako kobieta. AA Michał w swoich przekazach wyraźnie mówił o słuchaniu serca. Nie wszyscy ludzie są źli i pragną tylko krzywdzić, znam takich, którzy pomagają bezinteresownie i są zadowoleni, że mogą to robić. Istnieją próby dezinformacji, które mają zasiać chaos ale tylko od nas zależy czy ten chaos wciągnie i nas, a zawsze możemy liczyć na pomoc naszego Ojca. Jeśli ktoś uważa, że lądowanie Gwiezdnego Rodzeństwa będzie inwazją to dla niego będzie to inwazja, a dla innej osoby to samo lądowanie będzie długo wyczekiwanym spotkaniem.

  Zmierzam jedynie do tego, że ciągłe ocenianie powoduje jeszcze większy chaos, a w spokoju i ciszy jest zrozumienie.

  Kiedy i my będziemy przemierzać Wszechświat to czy będziemy chcieli pomagać innym czy krzywdzić ich. Zadajcie sobie to pytanie i nie odpowiadajcie na forum bo nie ma potrzeby żebyśmy oceniali się na wzajem.

  Kocham Was wszystkich i siebie, jedyne czego pragnę to czysta Gaja i ludzie, którzy się szanują i żyją w zgodzie.

 5. Szczerze mówiąc to w sumie nie żartowałem, gdyby nie pustki w portfelu już dawno pił bym piwo i palił jointa. Dodatkowo niezmiernie satysfakcjonująca jest zmiana oktawy lub wymiaru tak więc chociaż może wydawać się że żartuje to ja naprawdę mówię serio.

  I żeby nie było że to wszystko to fałsz i iluzja. Jak najbardziej te istoty przychodzą do mnie ale trzeba się odpowiednio dostroić a po wakacyjnych zabawach trochę ciężko 🙂

  Ale jak najbardziej obiecuje wam wszystkim że osobiście patrząc im w oczy spotkam się z tymi istotami i sprawdzę co i jak. Sanande znam, Saluse także widziałem ale nie ręczę głową za te przekazy dopóki jak mówię w pełni dostrojony nie będę stał przed tymi istotami w ich wymiarze.

  Wam polecam zaintersowanie się wchodzeniem świadomością w swoje wyższe ciała lub też jak mówię zmianę wymiaru, to nie są ciężkie rzeczy, kwestia treningu.

 6. Nie zadziałało BBcode, dlatego tak wyszło. W zasadzie to wkleiłem tekst z Wolnych Mediów co opisałem jako ” znalezione w internecie”.

  Musicie zrozumieć że nadal żyjemy w 3 wymiarze i powinniśmy posługiwać się emocjami na miarę tego wymiaru, w przeciwnym razie wychodzi jak w komentarzu Marii Sobolewskiej, której wpisu użyłem wcześniej.

  Kieruje się sercem, inaczej nie wchodziłbym na tego rodzaju blogi. jednak to nie przeszkadza mi w zachowaniu trzeźwego umysłu. Nie jesteśmy na tej planecie bez przyczyny, mamy tutaj doświadczać, miłości i smutku, radości i strachu. Korzystając z wolnej woli mamy dokonywać wyborów. Niektórzy myślą że już dziś zostali aniołami i tak się zachowują, pragną przeskoczyć co najmniej o dwie klasy bez kolejki krzycząc, mnie wybierzcie mnie, bo ja mam otwarte serce.

  Nie wiedzą że otwarte serce to pomaganie innym, przede wszystkim pomaganie. Gajdzioch, skoro zdajesz sobie sprawę że istnieją grupy dezinformacji, to dlaczego tym grupom pomagać i publikować przekazy, które w odczuciu większości są dezinformacją. Czy nie zależy nam wszystkim aby obudzić jak najwięcej ludzi? Nie osiągniemy tego publikując dezinformację w postaci przekazów federacji światła.

  Przytoczę cyt:
  /..są tacy wśród Was, którzy nie dzielą się informacjami otwarcie z nami poprzez Wasze internetowe społeczności. Pozostaje nam zastanawianie się w wielu przypadkach, gdyż są tacy z Was, którzy nie są otwarci, szczerzy i uczciwi../
  Żadna cywilizacja nie plotłaby takich bzdur, jak powyżej. A na marginesie ilu z was wie czym są internetowe społeczności?
  Jeszcze raz powtarzam żyjemy w 3W, i nie róbmy z siebie zombie w oczekiwaniu na cud. Czasami mam wrażenie że większość tych przekazów ma za zadanie zrobić z ludzi rośliny, pozbawione własnej woli i myślenia.

 7. [i]Sonia
  28 Sierpień 2012 @ 15:31

  Konrad, jesteś zabawny 🙂
  Ewa i Gajdzioch – popieram :)[/i]
  Właśnie- skoro nie oceniamy to co to jest Sonia.
  jak widzisz nie da się żyć tutaj i nic nie oceniać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s