Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 24/08/2012

„Pokonywanie Końcowych Wyzwań”

Zdystansowanie się od części swojej przeszłości i Waszych niższych jaźni może być wyzwaniem dla niektórych  z Was, ale to wyzwania, które czekają na Was. Wielu z Was nie przybyło tutaj dla łatwej podróży, gdyż nie pozwoliłoby to Wam zebrać takich doświadczeń jakich chcieliście. Podejmijcie każde wyzwanie, które stoi Wam na drodze jako złotą okazję, bo tym właśnie jest, okazją, jedną po drugiej. Te możliwości, jeśli są z powodzeniem wykorzystane, dadzą Wam to wszystko czego kiedykolwiek chcieliście na końcu drogi. Tym właśnie są, każda z nich i jeśli potraficie zobaczyć je w tym świetle, dadzą Wam odpowiednie nastawienie do rozpoczęcia poszukiwań sposobu na pokonanie tych problemów.

Postrzeganie tych wyzwań i testów swojej siły i swojej woli jako więcej złych wiadomości , jako więcej powodów do rezygnacji, do poddania się, do poczucia, że nigdy się nic nie zmieni i nie poprawi się, to wszystko nie sprzyja nastawieniu na sukces. Ten typ myślenia bardziej sprzyja porażce, a nie jest to wcale porażka dla niektórych z Was, którzy tutaj przybyliście, którzy jesteście do tego przyzwyczajeni w waszych powszechnych życiach. Ten typ myślenia by porzucić, upadać, narzekać, aby pozwolić wyzwaniom i przeszkodom pokonać Was, zatrzymać, utrudnić Wam to sposób myślenia, który niektórzy z Was obrali zaraz po tym kiedy rozpoczęli swoją podróż tutaj, bo gdyby nie takie było Wasze postępowanie i Wasza postawa i Wasze cechy, których posiadanie demonstrowaliście, nigdy nie wybralibyście wyznaczonych sobie zadań w pierwszej kolejności.

Chcemy byście to wiedzieli. Chcemy byście wiedzieli, że każdy z Was został wybrany do tej misji, by pokazać osobom odpowiedzialnym z komisji selekcyjnej, że jesteście zwycięzcami, wojownikami, którzy nigdy nie pozwolą wyzwaniom się zmarnować , są niepokonani, a Ci którzy przepuszczają okazję do wzrastania, przepadają. Wszyscy posiadacie niezwykle silne atrybuty wewnętrzne, tego możecie być pewni, bo to dlatego jesteście tutaj w tej chwili i nie ma żadnych innych powodów. Wiedząc o tym, wiedząc, że pochodzicie z „wyższej półki”, z wyjątkowego dziedzictwa pracy i sukcesu, napędu i determinacji, woli i siły, czy teraz czujecie, że możecie wzrosnąć, aby sprostać tym wyzwaniom postawionym zanim otrzymaliście wszystko, co kiedykolwiek chcieliście i wszystko co sobie obiecaliście, że chcecie otrzymać za Wasze wysiłki tutaj?

Wiemy, że możecie to zrobić, jedyne pytanie to czy Wy wiecie, że potraficie. To jest pytanie, na które tylko Wy możecie odpowiedzieć i będziemy oczekiwać Waszych komentarzy dzisiaj i prosimy tych, którzy stoją w obliczu wyzwań w tym czasie, wyzwań by nawet zmienić swoje wzorce zachowań lub ewentualnie zmienić swój kurs poprzez zmiany w Waszym zewnętrznym świecie, możecie to zrobić. Zróbcie wszystko, co w Waszej mocy i to, czy zobaczycie sukces jest Waszym jedynym rezultatem, lub czy zobaczycie inne rezultaty, których wcześniej nie widzieliście przez całą Waszą przeszłą historię, historię, która zabrała Was poza granice tego niższo wymiarowego świata. Czy teraz uwolnicie się od Waszych złych nawyków i skłonności i zaczniecie uczyć się nie rezygnować, nie pozwalać kilku przeszkodom stanąć między Wami i przeznaczeniem, którego chcecie i do którego dążycie przez całą Waszą podróż przez tak długie eony czasu?

To jest nasze pytanie do wszystkich z Was dzisiaj i oczekujemy Waszych odpowiedzi, jak zawsze, gdyż uczymy się tak wiele poprzez ten proces i nie chcemy byście teraz stali się nieśmiali, kiedy jesteśmy razem prawie na miejscu. Już prawie przeniknęliśmy ten niewidzialny mur, który stał między nami tak długo. Naciskajcie a my będziemy ciągnąć, to jest nasza obietnica dzisiaj. Będziemy kontynuować robienie wszystkiego, co możemy by zobaczyć każdego z Was, którzy chcą dla siebie wzniesienia do wyższych wymiarów, jak osiągają swój cel, a my tak długo jak mamy Wasze wsparcie i współpracę, zrobimy wszystko, co możliwe, aby pomóc Wam tak długo jak Wy okazujecie wysiłki by pomóc sobie samym.

To jest to, o czym mówimy między sobą od dłuższego czasu. Opracowaliśmy sposoby i metody lepszej pomocy Wam w Waszej podróży tutaj przez ostatnie stadium trudnego „wyścigu”. Czujemy, że wielu z Was, którzy są tak blisko, jednak są niepewni i niezdecydowani. Czujemy, że są tacy wśród Was, którzy z powodzeniem się wzniosą do wyższych wymiarów i czujemy, że są tacy wśród Was, którzy wybiorą rezygnację i ograniczą swoje wysiłki i wybiorą to, co ich satysfakcjonuje w niższym wymiarze. Nie chcemy zobaczyć żadnego z Was rezygnującego w tym miejscu, gdyż jesteście bardzo blisko, a jeśli Wasza podróż mogłaby być mierzona linijką można by powiedzieć, że jesteście jedynie o cal od wszystkich i wszystkiego o czym kiedykolwiek marzyliście, że byłoby możliwe dla Was.

Czy rozumiecie co to oznacza? Czy rozumiecie, że to, co opisujemy Wam jest czymś tak wspaniałym, niewiarygodnym i niewyobrażalnym, czymś tak wielkim, tak magicznym, zachwycającym, ekscytującym, energetyzującym, zabawnym i tajemniczym, że jeśli zrozumiecie to możliwie lepiej, co czeka na Was i Wasze pomyślne wysiłki właśnie tutaj, gdzie musielibyście w rzeczywistości porzucić, każdą rzecz w Waszym życiu, która nie jest absolutnie konieczna dla Waszego przetrwania, byście skupili cały Wasz czas, wysiłek i energię na kopanie w drzwi, które stoją przed Wami oraz dumne, pomyślne i udane przejście w chwale. Jeśli możecie sobie wyobrazić chwilę jak to jest wejść do tego cudownego królestwa wyższego wymiaru, czujemy, że to jest właśnie to, co moglibyście robić i to dlatego tak długo trwamy, a nawet próbujemy opisać Wam w jakichkolwiek słowach, które moglibyśmy wyczarować, by namalować Wam portret przypominający choćby nasz świat.

To jest jeden z powodów naszych dziennych wiadomości dla Was, aby przypomnieć Wam to, co zapomnieliście, przypomnieć Wam, co tutaj jest, że to był powód, to była Wasza motywacja do wyruszenia w tak długą, żmudną i wymagającą podróż w pierwszej kolejności. Jesteśmy tutaj by przypomnieć Wam dlaczego Wy tutaj jesteście i co czeka na Was w wielkiej chwale, by wyciągnąć Was poza granice niższo wymiarowego świata i niższo wymiarowych Was samych i pozwolić Wam wznieść się do pięknego królestwa, które nazywamy domem każdego dnia. To  czeka na Was, i nie jest to coś, co przychodzi bez wyzwań i bez wysiłku. To jest to, co chcielibyśmy zobaczyć u każdego z Was, czy uważacie, że istnieją jakieś obszary Waszego życia, które ściągają Was w dół tego niższego odcinka tego wielowymiarowego wszechświata, lub czy uważacie, że jesteście na dobrej drodze do wniebowstąpienia, czy też nie, chcemy zobaczyć w każdym z Was ogromny wysiłek, energię, skupienie i determinację aby osiągnąć sukces w każdym aspekcie Waszej misji i Waszego celu bycia tutaj.

Nigdy nie było jakichkolwiek okazji w całej tej misji dla próżniaków, dla niewytrwałych, dla tych którzy boją się zakasać rękawy i pobrudzić sobie ręce, że tak powiemy i nie ma miejsca dla tych osób teraz. Każdy z Was jest tutaj być może dla własnych szczególnych powodów, ale wszyscy jesteście tutaj z tych samych przyczyn ogólnych i powodem tym jest wzmocnienie siebie, poprzez wzmocnienie swojej społeczności i swojego świata wokół siebie. To dlatego tutaj jesteście i Wasza praca tutaj pomoże wzmocnić cały Wasz wszechświat. Jak informujemy od dawna, to co się dzieje tutaj na Waszej planecie, stosunkowo niewielkiej, odbija się w całym wszechświecie. Chcemy byście o tym pamiętali każdego dnia, gdy myślicie o porzuceniu lub rezygnacji, ponieważ uważacie, że pewne wyzwanie może być zbyt trudne dla Was do pokonania.

Przypominamy Wam, że jeszcze nie pozwoliliście żadnemu wyzwaniu polepszyć siebie i dlatego tu jesteście i pytamy dlaczego uruchomiliście te negatywne wzorce teraz. Nie doszlibyście do tego punktu w swojej podróży gdybyście pozwolili jakiemuś wcześniejszemu wyzwaniu tutaj w różnych wcieleniach, zatrzymać Was. Chcemy aby było to jasne, że wyzwania i przeszkody, które wydają się, że Was spowalniają, czy powodują  niepewności i wątpliwości, to są nieliczne wyzwania czy nawet jedno, które stoi przed Wami dzisiaj i mówimy do Was, czy pozwolicie temu jednemu czy kilku łatwym wyzwaniom zwyciężyć was i zatrzymać, położyć kres Waszej niewiarygodnej i długiej, do tego momentu udanej podróży i Waszym marzeniom, które chowaliście w sobie przez wiele tysiącleci? Mówimy, że wybór należy do Was, ale jeśli zdecydujecie się wytrwać, wytrzymać, nadal walczyć, będziemy kontynuować walkę ramię w ramię z Wami na każdym kroku tej krótkiej drogi ,która pozostała w Waszej podróży.

Jesteśmy tutaj, tuż obok Was, walcząc razem z Wami każdego dnia. Jesteśmy partnerami, kolegami z drużyny, Waszymi sojusznikami z Galaktycznej Federacji Światła.

Gre Giles, http://www.ascensionearth2012.org/

Tłumaczenie: Agnieszka, https://soulowicz.wordpress.com/

10 comments on “Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 24/08/2012

 1. Meczy mnie juz te Wasze gadnie to powoduje jeszcze wieksza frustracje bo czlowiek musi tyrac na to zeby zyc na styk i tu sie pytam Was gdzie tu miejsce na chwile wytchnienia na czas dla siebie na medytacje. Latwo z tamtad pouczac. Oddalem prawie 18 lat zycia a mam 37 na swoja pasje. przyswiecaly mi wielkie idee – tworzenie muzyki i piosenek na pokrzepienie serc. Skapitulowalem wiecej lat nie poswiece i nie moge poswiecic w rym kraju zeby chobbystycznie robic profesjonalna muze, dawac ja ludziom za darmo i jeszcze tyrac h… wie gdzie zeby poplacic rachunki, zenada! !! Reptyle wlaza w nasze zycie gdzie i jak chca a Wy tylko mozecie prawic nam moraly? ?? Cos tu K…. jest nie tak! Jestem wyczerpany, nie mam sily po pracy medytowac bo od razu zasypiam, juz i tak nie mam czasu na muzyke!

  • Witaj.

   Jeśli będziesz uważał, że nie masz czasu dla siebie to faktycznie nie będziesz go miał. Zacznij zmieniać świat od siebie, a cała reszta pójdzie „po twojemu”:) Pamiętaj, że podobne wibracje się przyciągają, wiem coś o tym;) Trzymaj się brachu bo masz za sobą wspaniałe Istoty Światła i samego Stwórcę, z którym zawsze mamy połączenie bo oddzielenie to tylko iluzja. Kiedy dopada Cię frustracja to zacznij dziękować Ojcu/Matce za co tylko chcesz bo na pewno jest coś za co chcesz podziękować:)

   Przeczytaj proszę ten przekaz:
   http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/08/29/29-08-2012-nieodwolalnie-teraz-stworca/

   Namaste.

   • Dzieki Gajdzioch za dobre slowo te wszystkie slowa, sentence wydaja mi sie juz tak wyswiechtane. Tak dlugo wiezylem ze tworzenie muzyki to moja misja ale w zetknieciu z realiami tego swiata jest to tak zalosnie naiwne ze smiech ogarnia. Nie potrafie juz dluzej walczyc o ten scenariusz mnie jako tworcy zmeczylo mnie to. Dobra dosyc tego narzekania inni maja gorzej 😦 pozdrawiam twardzieli ja odpadam

 2. blisss słowa niosą Energie i sam wiesz najlepiej czy te wibracje Ci odpowiadają, tak samo jest z przekazami. Wszystkiego szukamu w środku ale o pomoc też warto prosić! Wytrzymaj bo jest na co czekać, kiedy napływa do nas Światło to wyciąga Ono na wierzch sprawy, które były ukryte w nas bardzo długo, a teraz już czas aby podziękowac im i uwolnić je, bo dość już cierpienia:)

  Pozdrawiam.

 3. Witaj Bliss!
  Masz dopiero 37 lat . Jest to szczególny wiek – okres kiedy Istota L. podsumowuje swoje osiągnięcia – a zwłaszcza mężczyzna. Mam synów (41 i 39 ) – oni też mają ten okres za sobą – gdzie doszli do wniosku, że niczego poza tyraniem nie osiągnęli. Bo niektórzy mają więcej. Teraz też pracują b.ciężko ( mechanik i muzyk) lecz są zadowoleni, bo robią to co kochają. Oni już wiedzą, że aby być szczęśliwym trzeba widzieć drobiazgi z których składa się życie. Doceniać, smakować je ,a sukces przychodzi powoli. Dla Istoty L. wydaje się, że za powoli. Spójrz może na swoje życie w ten sposób, że każdy dobry muzyk na początku ma krucho, bardzo krucho. Przecież musisz wyrobić sobie markę, a jeśli komponujesz utwory z Twojej Duszy to mogą być trudne w odbiorze dla innych. Wiem, bo syn tak miał.
  Gdybyś zechciał,czy mógłbyś wysłać mi swój jeden utwór – chętnie posłucham -tylko posłucham, bo nie mam możliwości promocji.Jeśli zechcesz , napisz, podam e-mail.
  Jesteś stworzony z MIŁOŚCI w MIŁOŚCI i dla MIŁOŚCI.
  M’

  • Ja też posłuchałam…dzięki za link :P… nie wiem, czy to tak rzeczywiście działa bardziej statystycznie, ale miałam to samo co synowie ‚Gabriela’, parę lat temu nieźle mi się oczyszczało i miałam dość wszystkiego z życiem włącznie, potem zrobił się luzik, a teraz to już prawie miodzio… 😀 czego i Tobie życzę i trzymam za to wszystkie kciuki, a Ty się trzymaj swojego pięknego nicku i muzyki, bo jest czego 🙂

 4. Witaj Bliss!
  Posłuchałam Twojej kompozycji – cool-me-nacya i dziękuję Ci z całego serca.Powróciły wspomnienia z młodych lat, prywatki, taniec z przytulonym partnerem, a nie tak jak teraz- gdzieś tam.(twist też był). Wtedy ważna była bliskość drugiego człowieka.Teraz wszystko wygląda inaczej i chyba Wam, Młodym brakuje bliskości drugiego człowieka. Pogoń za mamoną – a gdzie życie?.
  Ponieważ jako muzyk jesteś szczególnie wrażliwy na chaos i niesprawiedliwość dlatego buntujesz się. Rozumiem to – bo chciałbyś żyć godnie i z wzajemnym szacunkiem. Ja wiem, że to wszystko zmieni się, zostanie przywrócona wartość życia Istot (nie tylko człowieka). Uwierz w to – a tak będzie.
  Jeszcze raz dziękuję Ci za tę kompozycję.
  M’

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s