Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 25/08/2012

„Od Źrebaka do Rumaka”

Spekulowanie waszą przyszłością nie jest czymś, co moglibyśmy zalecać. Zamiast tego radzimy wziąć pod uwagę i podjąć środki ostrożności, aby poprawić Wasze szanse na wzniesienie, nie zwalniać, nie rezygnować i nie ignorować swoich obowiązków, aby sprawić, że rzeczywistość, którą wybraliście dla siebie będzie zamanifestowana przez Wasze myśli, słowa, intencje i działania. To jest to, co proponujemy Wam i radzimy, abyście podsumowali siebie. Zanalizowali i zaklasyfikowali siebie oraz wiele aspektów i płaszczyzn siebie. To, co rozważacie by osiągnąć, a przez osiągnięcie nie mamy na myśli nagród, pucharów i konkursów, które zostały zdobyte lub ilość pieniędzy, które byliście w stanie zarobić. To co mamy na myśli poprzez osiągnięcie to właśnie obszary Was samych, które byliście w stanie utemperować, zwiększyć swoje umiejętności w sobie i do pracy, dzielenia się z innymi i traktowania innych.

Na przykład, to o co pytamy to, to w jakich obszarach czujecie, że powinniście się poprawić w tym jednym  wcieleniu, które pamiętacie w tym momencie. (Prosimy tylko o skupienie się na tym życiu, bo nie pamiętacie innych i oczywiście nie możecie poddać ich analizie.) Więc w jakich obszarach czujecie, że wykazujecie osłabienie lub braki? Jakie obszary widzicie, że potrzebują uwagi, doświadczenia i lekcji, które pomogą Wam poprawić się na tych obszarach, a które obszary czujecie że otrzymały tę poprawę i które obszary czujecie że nadal potrzebują lekcji i usprawnień? To powinno być proste pytanie, aby odpowiedzieć w niektórych przypadkach, a inne odpowiedzi na to pytanie przyjdą do Was tylko po dokładnym przemyśleniu, uwadze i refleksji na temat Waszego całego życia, nie tylko młodości, ale cofając się tak daleko, jak tylko pamiętacie do lat bardzo wczesnych i kształtujących jako dziecko, bo to wtedy rozpoczęło się dla Was wiele lekcji.

Nie czekaliśmy na nikogo z Was, by osiągnął odpowiedni wiek, by  rozpocząć pomoc Wam w nauce niektórych lekcji, które powiedzieliście, że czujecie, że są potrzebne dla Waszego wzrostu w tym życiu. W niektórych przypadkach, zaczęliśmy Waszą edukację odkąd byliście maluchami. Jak odnosicie się do tego okresu wiekowego? Czy pamiętacie tak daleko? Pamiętacie doświadczanie braków w pewnych obszarach osobowości lub  oddziaływanie z innymi? Porównując te wczesne lata z tym kim jesteście  dzisiaj, czy widzicie tą zmianę? Czy doświadczyliście wzrostu i dojrzewania w każdym z tych obszarów?

Możecie czuć, że niektóre z Waszych wzrostów można przypisać po prostu starzeniu się i dojrzewaniu, to z pewnością rozumiemy  i  w niektórych przypadkach może tak oczywiście być, ale mówimy Wam byście nie  zawsze brali to za pewnik, ponieważ niektóre z tych lekcji były ciężką drogą, poprzez doświadczenia i nauki, a nie przez prosty proces dojrzewania. Chcemy by było to jasne, że wielu z Was wykazało pewne niedociągnięcia od wczesnego dzieciństwa do dorosłości w jednym lub kilku z poprzednich wcieleń, a prosty i naturalny proces dojrzewania nie rozwiązuje tych problemów dla Was. Dlatego też, zalecamy Wam rozważenie wszystkich atrybutów osobowości, które posiadaliście jako dziecko i je porównać do osoby, którą jesteście już dziś. To jest bardzo ważne i będziemy wdzięczni, jeśli podzielicie się  swoimi odpowiedziami z nami poprzez Wasze społeczności internetowe, a my znowu będziemy je monitorować, gdyż czujemy, że jest to bardzo ważne zadanie na dzisiaj. Radzimy Wam także kontynuowanie wykonywania starannej refleksji całej rozpiętości Waszego obecnego wcielenia.

Dziękujemy Wam za cenne wejścia dziś i mówimy Wam, że Wasze odpowiedzi na nasze pytania są bardzo ważne i znacznie poprawiają nasze rozumienie i umiejętności, aby pomóc Wam przejść przez ten  bardzo ważny i być może trudny okres podróży. Jak już powiedzieliśmy, zbliżacie się teraz do ostatniego odcinka przed metą. Jest grono z Was biegnących razem na czele i jest również wielu z Was daleko za tą grupą, ale powiemy Wam, że wszyscy jesteście tak blisko do ukończenia tego wyścigu, a my, członkowie Galaktycznej Federacji Światła i Wasza wzniesiona rodzina, zrobimy wszystko, co możemy, aby poprowadzić Was do mety.

Monitorujemy Wasze postępy przez eony czasu, przez niezliczone wieki do teraz. Dla niektórych z Was, Wasza podróż poprowadziła Was od młodego źrebaka do wielkiego i potężnego wierzchowca, i widzimy Wasze postępy i podziwiamy jak daleko zaszliście. Gdybyście mogli zobaczyć jak bardzo wzrośliście, dojrzeliście, wzmocniliście się i zmądrzeliście, nauczyliście się i doświadczyliście, staliście się w tak wielu różnych i istotnych obszarach, że moglibyście latać, gdyż te osiągnięcia mogą Wam pomóc znieść te ostatnie ćwierć mili waszej podróży. Nigdy nie powinniście pozwolić żadnej przeszkodzie, bez względu na to jak pozornie groźna jest, przeszkodzić waszym postępom w jakikolwiek sposób. Moglibyście zobaczyć wszystkie przeszkody,  bez względu na to jak monstrualne, jako po prostu kolejne wyzwania dla Was i moglibyście podnieść tą górę i wyrzucić ją daleko z drogi. To jest to, co powinniście robić i to dlatego zabieramy Wam tak wiele czasu i troski by wyjaśnić Wam jak daleko wielu z Was doszło i jak bardzo blisko jesteście do mety.

Przeczesując Waszą historię możemy jasno zobaczyć, gdzie możecie wykazać braki w niektórych obszarach. Nadszedł czas abyście rozwiązali wszystkie te problemy nie ważne, czy duże, czy drobne. Nie ma czasu, jak obecnie zostało to powiedziane, a to nigdy nie było prawdziwsze niż teraz, właśnie teraz. Dla niektórych z Was nie będzie jutra, a przez to, nie mamy na myśli dnia po dniu dzisiejszym. Prezentujemy Wam metaforę i czynimy to jaśniejsze, więc nie będzie pytań jutro, kiedy nie doświadczycie żadnego wydarzenia. To co mamy na myśli to to, że nie ma przyszłego okresu dla niektórych z Was, na wykonanie wewnętrznej pracy. Musi być ona wykonana teraz. Nie mogła być zrobiona w Waszej przeszłości z pewnych względów i to jest zawsze zrozumiałe i nie może być wykonane w określonych okresach czasu, które postrzegacie jako swoją przyszłość. To musi być wykonane właśnie teraz. To jest Wasze okno. Wykorzystajcie go w pełni.

Jesteśmy tutaj wszyscy by Wam pomóc. Nigdy nie mieliście pomocy żadnego rodzaju na tym poziomie, w tej wielkości. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby każdy z Was nie mógł pokonać każdej przeszkody przed sobą, czy są to sprawy wewnętrzne, czy zewnętrzne sprawy, to nie ma znaczenia, nie ma nic zbyt potężnego, aby to pokonać. Czy uczyniliśmy to wystarczająco jasne? Życzymy Wam byście zrozumieli poziom pilności, w jaki sposób każdy z Was musi teraz zostawić wszystko w swoim życiu, co nie jest absolutnie konieczne dla przetrwania i skupić się na pracach, które trzeba zrobić, aby uczynić siebie lepszym, by poprawić niektóre obszary, by porzucić nawyki i tendencje i negatywne wzorce myślowe i wzorce zachowań, które służą do ściągania Was w dół do niższych wymiarów. Czym jest to, co nie jest korzystne dla Was? Czym jest to, co utrzymuje Was od doświadczenia Waszego wyższego Ja w wyższej egzystencji?

Czujemy, że wielu z Was jasno określiło obszary, o które pytamy, czy zamierzacie pracować nad tymi obszarami, jeśli tak, to przypominamy, że nie będzie jutra dla wielu z Was, więc ta praca musi zostać wykonana teraz zaczynając od dzisiaj, jak tylko skończycie czytać naszą wiadomość do Was. Nie ma lepszego czasu i nie będzie innego czasu oprócz teraźniejszego dla wielu z Was. Powtarzamy ponownie, podzielcie się z nami tym, co Wam nie służy, działa na Wasza niekorzyść, a my spróbujemy, ale nie możemy przyrzec, że stworzymy dla Was odpowiedni plan gry lub lekcji lub doświadczeń, które pomogą rozwiązać ten niedobór, ten problem. Jesteśmy Waszymi przyjaciółmi i jesteśmy Waszą rodziną  i nie chcemy nawet przez moment widzieć  Waszego upadku.

Upadek to słowo, którego nie zalecamy używać często. Jest to słowo, które powinno być używane jedynie w kontekście „Nigdy nie upadnę”, a czujemy, że jest nawet lepiej unikać  używania tego słowa w ogóle i zamiast tego wybrać „uda mi się jak zawsze, gdyż nic nie może i nic nie stanie mi na drodze do osiągnięcia każdego celu, który wybrałem. Jestem silną i wieczną istotą duchową i nie pozwolę, by cokolwiek mnie zatrzymało lub spowolniło mnie od doświadczenia wszystkiego, co chcę doświadczyć, kiedy chcę i jak chcę tego doświadczyć. To jest moja deklaracja.” Proponujemy Wam wyrażać tą deklarację każdego dnia, kilka razy dziennie, jeśli uważacie to za konieczne, by przypominać sobie kim jesteście, jak silni jesteście, czego chcecie i co osiągniecie. Uważamy, że to pomoże wielu z Was przezwyciężyć to, co dla wielu z Was jest ostatnią przeszkodą przed każdym marzeniem, które kiedykolwiek stanie się wspaniałą rzeczywistością.

Jesteśmy Waszymi kolegami marzycielami i twórcami z Galaktycznej Federacji Światła.

Greg Giles, http://www.ascensionearth2012.org

Źródło: https://soulowicz.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s