Galaktyczna Federacja

Jak już powiedziałem, Galaktyczna Federacja jest luźną konfederacją zjednoczonych pozytywnych cywilizacji w tej Galaktyce, takich jak Plejadianie, Sirianie, Arkturianie… Jej liderzy są Wniebowstąpionymi Mistrzami, istotami, które żyją w oświeconym stanie świadomości.  Na tej planecie, Galaktyczna Konfederacja znana jest pod wieloma nazwami: Galaktyczna Federacja, Galaktyczna Federacja Światła, Galaktyczna Konfederacja Planet, Galaktyczna Federacja Planet, Zjednoczona Federacja Planet… Wszystkie te nazwy opisują tę samą, pozytywną grupę.

Po Internecie krąży pomysł, że Galaktyczna Federacja i Galaktyczna Federacja Światła to są dwie różne grupy, jedna pozytywna, druga negatywna. To nie jest prawda. Nie pozostały żadne negatywne grupy ET wokoło tej planety. Zarówno nazwa Galaktyczna Federacja i Galaktyczna Federacja Światła opisuję tę samą pozytywną grupę.

Istnieje wiele istot na tej planecie, które twierdzą, że mają kontakt z tą pozytywną grupą. W większości przypadków to również nie jest prawdą. Niektórzy ludzie mają prawdziwy energetyczny kontakt z tą pozytywną grupą, ale większość telepatycznych wiadomości od Galaktycznej Konfederacji jest przechwytywana przez Archontów i ich technologie na mentalnych, astralnych i eterycznych planach. Następnie Archonci wstawiają wiadomości, które wyglądają na pełne miłości i światła na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości są tylko frazami z recyklingu. One są także mieszane z dezinformacją i to stworzyło wiele zamieszania wśród Pracowników Światła na temat Galaktycznej Konfederacji. Większość channelerów  jest w pełni oddanych dla Światła, nie są w stanie po prostu przeniknąć przez zasłonę, którą stworzyli Archonci. Bardzo mało channelerów jest agentami NSA.

Ci channelerzy, którzy mają rzeczywisty kontakt telepatyczny z Galaktyczną Federacją są wstanie przynieść nowe informacje na poziom tej planety poddanej kwarantannie i nie powtarzać starych zwrotów i fraz.

Zdecydowana większość prawdziwych kontraktowców dla Galaktycznej Konfederacji poddano intensywnemu i brutalnemu programowaniu umysłu i podziemnych bazach wojskowych w latach 90-tych. Ich umysły zostały rozszczepione i  umieszczono dezinformacje na temat Galaktycznej Konfederacji zmieniając ich osobowość. Ta operacja została zaplanowana przez czołowych Archontów, którzy kontrolowali kwarantannę Ziemi w tym czasie, ponieważ obawiali się, że Galaktyczna Konfederacja przyjdzie i wyzwoli planetę. Słusznie, ponieważ Galaktyczna Konfederacja przyjdzie i wyzwoli planetę, niezależnie od wszystkich zagrożeń i okrucieństw ze strony Kabała.

Komenda Ashtar jest sekcją Galaktycznej Konfederacji, której głównym zadaniem jest uwolnić Ziemię z ucisku sił ciemności.

Ashtar jest istotą Światła i nie należy do fikcyjnej negatywnej grupy Bafath, jak niektórzy twierdzą. Saint Germain jest również istotą Światła. Jest także Kut Humi i inni wniebowstąpieni mistrzowie. Oni ewoluowali poza dualizmem i emanują Miłością, która jest poza ocenianiem. Niestety nie można tego powiedzieć o niektórych ludziach, którzy twierdzą, że są ich uczniami.

Ashtar ma bliźniaczą duszę zwaną Astara. Ona jest tą, która wniosła tajemnicę Bogini na planetę Ziemia i była znana jako Astarte, Aszterot, Ashera, AST (Isis), Afrodyta i Wenus. Ona również jest istotą Światła. Kabał starał się wymazać i zniekształcić jej nauczanie, ale Bogini zwycięży.

Źródło: Cobra, http://2012portal.blogspot.com/

Tłumaczenie: Robert, https://soulowicz.wordpress.com/

3 comments on “Galaktyczna Federacja

  1. AA Michał mówił o tym w swoich przekazach, myślę, że traktowanie innych ludzi w sposób jaki chcielibyśmy być traktowani będzie dobre na początek:)

  2. Wydaje się to szczerą prawdą, a można porównać do odbioru naszych mediów, łatwo zauważyć że dźwięk i odbiór obrazu, zależy od jakości odbiornika, a nie nadawanego programu, dlatego proste umysły będą walić w odbiornik pięścią by zaczął mówić co oni myślą i nie będą przyjmować nic nowego tylko dowody własnych pojęć, a inne zwalczać…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s