Pokój 3D, Królestwo Pokoju 5D. SHIVA

SHIVA

Prawdziwy Pokój jest najbardziej ekscytującym Stanem
w Ludzkim Bycie i we wszystkich Światach!

 

Ja jestem SHIVA

Na gruncie mojej Pracy rośnie prawdziwy Pokój i Ludzie dojrzewają do prawdziwych Posłanników Pokoju.

A więc wiedzcie: na 3 Poziomie Wymiaru Bytu prawdziwy Pokój jest niemożliwy. Tutaj obowiązują inne Prawa i działają inne Programy doświadczeń – i te wykluczają prawdziwy Pokój.

Na Ziemi 3D nadal rządzą wojny i wojny będą nadal. Nieprzerwanie, z małymi odcinkami Pokoju aby Armie mogły zaczerpnąć sił i aby Ludzie mogli dostroić się do nowych Wojen.

Na Ziemi 3D nie było jeszcze nigdy Pokojowej Epoki, czasu, w którym panowałby prawdziwy Pokój, bo Ludzie tak zlecili.

Były krótkie lub dłuższe czasy między Wojnami, czasy Pokoju które uważaliście za czasy Pokoju, jednak nie był to żaden Pokój, lecz jedynie cisza szykująca się do nowej konfrontacji.

Program Doświadczeń w 3D wyczerpuje wszystkie możliwości. Dlatego Ci, którzy doszli do Królestwa Pokoju w sobie samych, Ci którzy podnieśli się do 5 Wymiaru Bytu i Ci którzy ostatecznie porzucili dramaty Starego Czasu i Świata – jedynie Ci odziedziczą prawdziwy Pokój.

I o to chodzi u każdej jednostki (*każdej osoby):

Należy dobrowolnie i zgodnie z Wolną Wolą porzucić wszystkie Dramaty Starego Czasu!

To jest moment w którym jesteście transformowani i podniesieni. Jeśli nie pozostajecie przy tej decyzji lub jest ona połowiczna, to pozostaniecie z powrotem w Czasie 3D.

Prawdziwy, głęboki, wewnętrzny Pokój jest żywy, pobudzający i tworzący. Nie ma nic wspólnego z pseudo-Pokojem lub z czasem który należy przeczekać aż do następnej Wojny.

Wielu Ludzi nie może znieść Pokoju. Oni chcą akcji w sensie Wojny, w sensie Dramatów, aby sami mogli się odczuć, doświadczyć i przeżyć.

Takie Stworzenia nie czują się dobrze w Królestwie Pokoju, jest im zbyt niewygodnie, nieciekawie i beznadziejnie – oni całkowicie tracą swoje powiązanie z emocjami i z ich mentalnymi uwarunkowaniami poprzez które dopiero stają się żywi. Tacy Ludzie w długim okresie spokoju – relatywnego Pokoju – stają się sami niespokojni i popadają w depresję.

Dla tych Ludzi Dzban Życia w 3D jeszcze nie jest opróżniony i Ci Ludzie idą dalej do Źródła, z Dzbanem i z wielkim wysiłkiem, aż to naczynie pęknie i nie pozostanie nic więcej oprócz nich samych.

SHIVA niszczy teraz wszystkie Iluzje
które działają jeszcze w Ludziach!

Wszystkie Iluzje opierające się na rzekomym Pokoju zostaną uwolnione w Byt aby każdy Człowiek mógł zadecydować gdzie chce i czego chce. Czy chce taniego pozornego Pokoju w 3D, czy prawdziwego Pokoju który jest wyrażony ciągłym nurtem Życia w Miłości w 5D.

Spójrzcie na Wasze Rodziny, na Wasze związki – możecie być tam w Pokoju, w Pokoju żyć? Lub też czy potrzebujecie nadal urozmaiceń i przy tym macie skłonności do tego by samemu tworzyć niepokój tylko po to by samemu się doświadczyć i przeżyć?

Czy macie skłonności do tego by kultywować Myśli Niepokoju? A może już dawno utwierdziliście się w Królestwie Pokoju.

Odpowiedzcie sumiennie i bezkompromisowo na postawione tu pytania a będziecie wiedzieć gdzie stoicie i będziecie wiedzieć zgodnie z sumieniem gdzie prowadzi Wasza Droga.

Albowiem 5 Poziom Wymiaru Bytu nie dla wszystkich Dzieci Ludzkich jest jednakowo atrakcyjny.

Należy to zobaczyć, przyznać się samemu sobie, bo ten który czuje się w 3D jak w domu, ma się do tego przyznać sam przed sobą, bez tego czy tamtego.

Im szybciej to nastąpi, tym szybciej przyjdą procesy odłączenia się od 3D w 5D.

Ja jestem Niszczycielem każdej Iluzji i Ja teraz niszczę dla wielu Dzieci Ludzkich Obraz ich samych który oni pielęgnują by utrzymać fałszywy pozór siebie samego.

To pielęgnowanie nie jest konieczne, jest zupełnie zbędne i nie na miejscu, TERAZ, gdzie wszystko wchodzi w Prawdę i dociera do Światła.

Dlatego rozpoznają się tylko Ci, którzy do dziś błędnie wierzyli że są gotowi na 5D i że mają do tego potrzebne Jakości.

Nie każdy kto woła o Słowa Stwórcy i o Światło Stwórcy jest na to GOTOWY.

Nie każdy kto prosi w swoją obecność Wszechmogącego SHIVA, Niszczyciela i Budowniczego Wszystkich Światów jest gotów na Przemianę, którą przynoszę w Życie poprzez moją Pracę.

Ci którzy są gotowi iść w 5D będą nie dotknięci Wojnami i konfrontacjami Ostatnich Dni w 3D. Ci którzy nadal jeszcze jednym okiem, całkowicie zafascynowani patrzą na 3D i biorą udział w Grze odnajdą się ponownie we Wzorcach Starego Świata,

Ci Ludzie potrzebują tego Poziomu tak długo, jak długo się nim definiują
i nim doświadczają.

Gdy tylko Człowiek nazwie głęboki wewnętrzny Pokój SWOIM POKOJEM, głębokim, utrzymującym się WEWNĘTRZNYM POKOJEM, wtedy Transformacja jest nieodwracalna i Droga do 5D jest ostateczna.

Wielu Wojowników Światła i ci którzy się za nich uważają wciąż grają co poniektórą Grę Starego Czasu. I oni nadal pozostaną zamknięci w Kole Świata 3D aż nadejdzie Punkt w Czasie gdy pozwolą „odjechać wszystkiemu”.

Przemijają Eony, a pomimo tego wszystko wydarza się w JEDNYM czasie i ten TERAZ-Czas jest TERAZ I JEDNOCZEŚNIE.

Nikt kto wysila do tego Rozum nie może tego zrozumieć, pojąć to może każdy który poprzez Świadomość patrzy na Życie.

Ja Jestem SHIVA

To co Ja Wam pokażę
to jest Lustro Was Samych.

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s