Ostatni Krok z Kroków. SHIVA

Każdy Moment Życia kierujecie się na Stwórcę i kiedy zaczyna w Was działać Jego Światło Wy zaczynacie uciekać aby pozostać niewytłumaczonym.

 

Ja Jestem SHIVA

Tak, Wy Ludzie, Wy Żywi Bogowie Nieba: w każdym Momencie szukacie Stwórcy! Również i Ci Ludzi u których to Rozpoznanie nie zajęło jeszcze miejsca w ich Ludzkiej Świadomości.

Całe Życie we wszystkich Światach
jest wyjustowane na Stwórcę i na Życie wycentrowane w Stwórcy. Zawsze to Stwórca jest tym którego należy szukać, rozpoznać, zdobyć i o NIM sobie przypomnieć. Raz jesteście tego bliscy, bardzo bliscy, innym razem zaś daleko, bardzo daleko od tego oddaleni.

Nie ma bycia bez Stwórcy, jest tylko tego Iluzja.

Tak więc szukacie Światła które jest wszystkim – każdy na swój sposób i kiedy podchodzicie do niego blisko, boicie się iż SPŁONIECIE. Jednak dokładnie o to właśnie chodzi. Wy MUSICIE SPŁONĄĆ i wszystko puścić, odłożyć Stare Życie by otrzymać Nowe Życie.

Gdy Mistrzowie albo sam Stwórca przypominają Wam o Waszej Boskości, to często się boicie i nie jesteście gotowi by wszystko oddać i ROZPUŚCIĆ aby WSZYSTKO OTRZYMAĆ i powrócić w Stwórcę. Tak długo żyjecie Życie po Życiu aż wszystko „wyrzucicie za burtę” i wpłyniecie w NIEGO.

Dziś wiele Dusz gotowych jest na to by uczynić ostatni Krok Kroków, aby przebudzić się ze snu który dał Wam zapomnieć czyimi Dziećmi jesteście i z jakiego Pra-Źródła się wywodzicie.

To co wzbrania się przed Ogniem Nieba, pozostanie w swojej Starej Formie i nie może być Transformowane. To co unika Ognia SHIVY, pozostanie w tej Formie która należy do Świata Iluzji i nie może wejść w Nową Formę, w Wiecznie zmieniającą się Rzeczywistość wszystkich Bytów.

Wy Poszukiwacze Stwórcy w Ludzkiej Postaci!

Skoczcie w przepaść, opuśćcie bezpieczny grunt, bądźcie przy tym całym sobą i oddajcie się Ogniu Stwórcy! Wtedy zakończyło się poszukiwanie, wtedy znaleźliście. I przypominacie sobie Stary Ludzki Byt tylko tak, jak przypominacie sobie Sen gdy rankiem się przebudzacie.

Ja Jestem tym który Wam służy, nie lękajcie się, bo kiedy Ogień wykonał swoją pracę, wtedy Życie zaczyna się rozchodzić w Was i poza Was w całym swoim blasku.

Zniszczcie Formę która jest Wam zaufana i stwórzcie Formę która jest Wam odpowiednia od Wiecznych Czasów.

Bogowie rozpoznają się po tym, że nie palą się w Ogniu Nieba i są przy tym wolni aby w każdym momencie stopić się ze wszystkimi Elementami Stwórcy, Nieba i Ziemi.

To pozostaje Misterium tak długo, jak długo Człowiek szuka i jak szukanie Stwórcy jest częścią Życia. Tak długo jak Ci co mocno śpią wierzą iż nie śpią.

Oddajcie się temu z całą Siłą i zaufajcie Ogniu Transformacji – wtedy osiągnęliście wszystko i Wasza tęsknota jest zaspokojona.

Ja Jestem SHIVA
Całemu Życiu, całemu Bytowi Pra-Podstawą,
Rzeczywistością u podstaw.

źródło: http://wolnaplaneta.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s