Oddaj, Przyjmij. SHIVA

SHIVA

Stwórca jest wielki!

 

Zaufajcie Jego Wszechmocy, albowiem zaprawdę:

Nastąpi to co wydaje się niemożliwym, spełni się to co jest niewyobrażalne dla ludzkiego Ducha, to co nie jest opisane w żadnym Scenariuszu Przyszłości, pojawiać się będzie najczęściej.

Dlatego – ZAUFAJCIE i oddajcie wszystkie Lęki, wszystkie troski, wszystkie niepewności i wszystkie wątpliwości które Was dręczą. Powierzcie wszystko Stwórcy a wejdziecie w głęboki wewnętrzny Pokój.

Ja Jestem
SHIVA

Ja Jestem Siłą Sprawczą wszystkich Procesów Przemian na Ziemi. Ja przenikam każdy Stan Bytu moją Rzeczywistością i sprawdzam go czy jest odpowiedni (przygotowany) do zaczynającego się Czasu.

Nie stawiajcie żadnego Oporu
gdy to Boskie toruje sobie Drogę
w Was i wokół Was.

Całkowicie oddajcie się Procesom Przemiany, nawet wtedy kiedy zostanie Wam wszystko zabrane, albowiem wiedzcie:

im więcej zostanie Wam zabrane, tym więcej możecie otrzymać. Im dokładniej zostaną wysadzone w powietrze Stare Wzorce i Omyłki które się mocno w Was posadowiły, tym solidniejsze i potężniejsze będą Nowe Mury Waszej Nowej Rzeczywistości w Niebie i tym szybciej będziecie poprzez to bogiem.

Dzisiaj kieruję Was, abyście porzucili każdy Opór który dotyczy Waszej Przemiany, abyście przyjęli wszystko by – kiedy przyjdzie na to czas – mogli wszystko oddać.

Dziś prowadzę Was do bezwarunkowości bo zaprawdę: jeśli Ogień Transformacji będzie kontrolowany przez Ludzkiego Ducha, nie będzie Przemiany Duszy.

Dopuśćcie do siebie, puśćcie, porzućcie, oddajcie się. To jest właściwe, prawe i dojrzałe podejście do wszystkich Procesów które dotyczą Przemiany.

Każde stawianie oporu powoduje Ból tam gdzie można byłoby go całkowicie uniknąć. Ta Transformacja jest wydarzeniem Radości. Ani Cierpienie ani Ból nie mają Was dotykać.

Jednak zależy to od Ciebie czy rzucisz się w Stwórcę, albo czy wahasz się i skarżysz się na swój Los bo zostałeś wezwany do tego by oddać wszystko to co wiąże Cię jeszcze ze Starym Światem.

Idźcie w Waszą Rzeczywistość i porzućcie każdy Opór.
Wtedy jesteście GOTOWI.

Wtedy będę twoim najcenniejszym Towarzyszem przez ten Czas, który poświęcił się całkowicie ogniu i oddał się Nowemu Początkowi.

Stwórca jest wielki
My jesteśmy w NIM wszystko-jest-Jednym.

SHIVA

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s