Ten, kto mnie zna. SHIVA

SHIVA

Błogosławieństwo Ludziom i Życiu które jest wieczne!

 

Ja Jestem SHIVA

Ten, kto mnie zna, ten rozpoznał wszystko,
kto mi ufa, ten ufa we wszystko co JEST,
kto mnie kocha, ten kocha swoją własną niezmienną, wszechobecną Naturę.

Zaledwie nieliczni są w stanie oddać się Nieznanemu, dlatego wzywam Was do tego byście się do mnie zbliżyli, aby doświadczyć mojej bliskości i byście rozpoczęli ze mną „znajomość” – po to by ustąpiła każda obawa i by usunięta została każda wątpliwość i każde zmartwienie. Albowiem kiedy jesteście podlegli Strachowi, prawie wcale nie możecie spostrzec działań Stwórcy.

Największym Strachem i obawą jest Strach przed Waszą własną Przemianą i kiedy Niebo do Was mówi, kiedy mowa jest o Huraganie Ognia, o Powodzi, o szalejącym wietrze i Ziemi która powraca do swojej Formy Życia, to wiele Dzieci Ludzkich jest przestraszonych bo ich zdaniem te metody niszczenia nie mają nic wspólnego z pełnym Miłości przebiegiem Podniesienia.

Wy mylicie się na wszystkich Liniach!

W BYCIE NIC NIE UMIERA, WSZYSTKO ULEGA PRZEMIANIE.

Kiedy to zostaje pojęte, wtedy rozwiewa się każdy Strach i troska, to jest tylko „pamiątka z przeszłości”.

Każdy Organizm tego Tworzenia będzie teraz przywrócony do swojej pierwotnej wibracji (*drgania). Przy tym zostanie usunięte i uwolnione wszystko to, co działa temu przeciwnie.

I dokładnie tego nie chce wielu Ludzi puścić. Ich skąpstwa, zazdrości, gniewu, nienawiści, zmartwień i dużej liczby lęków. To są wszystko aspekty Niedoboru, aspekty które zamykają Miłości i Światłu drzwi i przez nie Organizm nie jest osiągalny przez wszystko co święte i przynoszące Uzdrowienie.

Zamiast z wdzięcznością rzucać się w Ogień aby doświadczyć uwolnienia, zamiast żarliwie oddać się tej powodzi aby zostać wyczyszczonym i nowo-narodzonym, zamiast z wiatrem tego Czasu przebudzić się do Nowego Życia, zamiast połączyć się całkowicie z Matką Ziemią aby w Wirze Zmian utrzymać Spokój i Pokój – wiele Dzieci Ludzkich pozostaje z dala od tych doświadczeń i oni ufają ich utartym Lękom.

SHIVA zabierze Wam wszystko to, co wierzycie że musicie posiadać by osiągnąć Królestwo Stwórcy.

SHIVA uwolni Was od samo-stworzonego cierpienia i poprowadzi Was bezpośrednio do Nieba.

SHIVA wie że ten Ogień tworzy Nowe Życie i że wszystkie elementy które tworzone są przez Tworzenie cały czas przynoszą Nowe Życie.

SHIVA wie również że jest tylko niewielu Ludzi którzy całkowicie otworzą się na tą Prawdę.

Dołączcie do mnie – aż Was zwolnię spod mojej opieki jako Istoty uzdrowione, oczyszczone i dokończone.

Dla bezwarunkowo gotowej Istoty Transformacja jest bardzo krótką sprawą, jednak wydaje się że potrzebuje ona na to wieczności jeśli każdy krok jest przesiąknięty samo-zwątpieniem i jeśli ta Istota zastanawia się nad każdym krokiem .

Wy możecie doświadczyć Światła wyłącznie jeśli zostawicie uchylone drzwi aby mogło ono wtargnąć. Przed zamkniętą Bramą nie będzie największych Manifestacji Stwórcy i nie będzie Boskich Doświadczeń.

SHIVA pozwoli Ci miękko upaść, ale upadniesz. SHIVA nie pozwoli Ci się spalić, ale będziesz płonął bo Żaru Transformacji należy doświadczyć.

SHIVA poprowadzi Cię przez Bramę Światła, przez Bramę wielu Małych Śmierci, jednak MUSISZ TO PRZEJŚĆ SAM.

SHIVA jest wszechmocną, wieczną Świadomością i jest z Tobą – Rzeczywistość JEST z dala od wszystkich przypuszczeń i przy tym Źródle wszystkich Żyć oczekuję Cię.

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s