Zrozumienie – cecha człowieka nowoenergetycznego

Zrozumienie-cecha człowieka nowoenergetycznego

Tomek Ćwiek

Zrozumienie to wiedza, ale nie płynąca z umysłu lecz z serca, że wszystko jest doskonałe i na swoim miejscu. Nawet patrząc na pozorna niesprawiedliwość, wojny, manipulacje jaka wydarza się na Ziemi, człowiek który ma w sobie prawdziwe zrozumienie widzi to wszystko z innej wyższej perspektywy. Rozumie cud stworzenia i postrzega wszystko jako cud doświadczania Boga podzielonego na biliony części w całym multiwersie. Rozumie też, że patrząc z wyższego poziomu tak naprawdę istnieje tylko jedność, a więc tylko on, a wszystko co się wydarza w jego życiu jest jego kreacją i doświadczaniem siebie.

Zrozumienie to też brak oceny i akceptacja. Człowiek Nowej Energii akceptuje wszystko, co mu się przydarza, bo wie, że życie jest doświadczaniem. Nie narzeka i nie zgania przytrafiających mu się np. pozornie przykrych zdarzeń na karmę i los, tylko bierze całkowitą odpowiedzialność za swoje życie i wszystko, co pojawia się w jego przestrzeni.

Człowiek akceptujący rzeczywistość nie jest absolutnie bierny i poddany. On wie, że przez akceptację wszystkiego co jest, zyskuje potężną moc, która pozwoli mu ukształtować przyszłość a nawet przeszłość(!) według jego życzenia.

Zrozumienie jest już ostatnim krokiem do oświecenia i wzniesienia. Jest prawdą serca. Serce nigdy nas nie okłamie w przeciwieństwie do umysłu. Tylko mając otwarte serce i kochając siebie można osiągnąć zrozumienie. Aby zrozumieć otaczający nas świat, wszystkie mechanizmy jakie nim rządzą, świętą geometrię, nasze uczucia, emocje i wszystko, co nas spotyka, nie potrzebny jest wysoko rozwinięty umysł i wysokie IQ. To nawet często blokuje prawdziwe zrozumienie. Prawdziwe zrozumienie pochodzi zawsze z przestrzeni serca, z naszej prawdziwej duchowej wiedzy i wewnętrznej sfery.

Jeżeli rozumiesz, jesteś u progu oświecenia, jeżeli akceptujesz i jesteś wolny od oceny, masz w sobie zrozumienie. Jeżeli oceniasz, wartościujesz wtedy nie ma w Tobie prawdziwego zrozumienia. Człowiek, który ma w sobie prawdziwe zrozumienie zna odpowiedź na każde pytanie, bo wie. Jeżeli nawet nie ma jeszcze całkowitego dostępu do kroniki akaszy /będzie miał po bliskim oświeceniu i wzniesieniu/, to ma rozwiniętą intuicję. Wystarczy, że zada pytanie w ciszy a odpowiedź zawsze przyjdzie. Będzie to pierwsza myśl, pierwszy impuls, który zawsze jest głosem intuicji, a nie jak kolejne, będące już głosem analizującego umysłu.
Zrozumienie to esencja wzniesienia. ❤

źródło: http://transformacjaswiadomosci2012.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s