Dzieci Wiosny. OPIEKUNOWIE ZIEMI

Opiekunowie Ziemi / Ci którzy strzegą Ziemi

Ukochani Ludzie,

 

teraz chcielibyśmy poświęcić uwagę „młodym Ludziom”.
Tym Ludziom którzy przybywają na ta planetę pełni Sił, pełni Nadziei, pełni ochoty do Zmian a którzy bardzo szybko i tłumnie tracą odwagę, okradani są z ich Sił i którym zabierana jest ich Kreatywność.

Wy wszyscy którzy jesteście w młodości swojego Życia, którzy kroczycie w Wiośnie Waszego Czasu na tej Ziemi, Wy jesteście tutaj zasadniczo po to aby dać Światu nowe oblicze.

Ale co możecie uczynić aby nie dać się „zwariować”, abyście nie zagubili się w tych dniach i abyście nie popadli w niewolę Iluzji, teraz, gdy Świat się z niej uwalnia?

To Wezwanie skierowane jest do: wszystkich Ludzi którzy nie osiągnęli jeszcze 3-go dziesięciolecia ich dni w Czasie.

TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD WSZYSTKIEGO
CO WAMI MANIPULUJE A PRZEDE WSZYSTKIM
STAŃCIE SIĘ ŚWIADOMI CO WAS MANIPULUJE!
TV, TELEFONIA KOMÓRKOWA, KOMPUTER, MUZYKA,
GRUPOWE SPOTKANIA PRZY IMPREZACH SPORTOWYCH.

1.
TV manipuluje Waszymi Myślami, technologia HD wnika bezpośrednio w Wasz mózg, przez co myślicie to co macie myśleć, a nie to co sami rozpoznajecie jako słuszne.

2.
Elektrosmog i manipulacja za pośrednictwem telefonów komórkowych są ogromne, tym bardziej przy tej częstotliwości z jaką ich używacie. Pozbądźcie się tego i bądźcie świadomi przy obchodzeniu się z tym – tutaj mniej jest więcej, dużo więcej.

3.
Komputery mogą Wam służyć do tego by dotrzeć do Prawdy Wydarzeń, bo Media Mainstreamowe żyją z kłamstwa i oszustwa, jednak po raz kolejny: należy to trzymać w „ramach” i zmniejszyć częstotliwość używania. Również i tutaj zasadą jest: mniej jest więcej.

4.
Muzyka przenika głęboko w Waszą Świadomość komórkową!

Trzymajcie się z dala od brzmień, od niszczących Dźwięków – przede wszystkim ma to znaczenie przy nowych kierunkach muzycznych które zostały stworzone w ostatnich dziesięcioleciach.

5.
Unikajcie masowych spotkań jeśli służą one Wzorcowi wygrywania i przegrywania, jeśli chodzi o zwycięzców i przegranych. Unikajcie również politycznych spotkań które chcą Was na coś zaprzysiąc. Również i tutaj za pośrednictwem uwalnianej przy tym kolektywnej Siły jesteście manipulowani i justowani (*centrowani) na coś co wchodzi prosto (*bez refleksji) w Waszą głęboką Świadomość.

Imprezy które poświęcane są Światłu, służą jedności wszystkich Ludzi i dają Słowo Miłości a nie Nienawiści czy rozdzieleniu Ludzi mają inne drganie (wibracje) i te Imprezy Wam służą.

Krótko:
bądźcie świadomi tego „co jest grane” i nie „skaczcie” za Starymi Głosicielami Zawiści. Nie biegajcie poddańczo za nimi.

Dodatkowo – i to ma znaczenie – pracujcie z Boskim Światłem! Wzywajcie je do siebie, medytujcie i klarujcie się. Unikajcie wygodnego myślenia, wygodnego mówienia, wygodnego czynienia! Bądźcie klarowni i jednoznaczni, tak jak odpowiada to Waszej Sile. Słuchajcie na Wasze Serce a nie na Zasady Starych Elit.

I proście o Opiekę, proście Świat Duchowy o Opiekę aby nie osiągnęły Was niszczące Energie.

W ten sposób dziś zostało powiedziane wszystko, albowiem o to chodzi teraz, w tym Czasie który się zaczął, ponieważ odchodzą Stare Systemy, rozbija się to, co trzymało się długo, co nigdy nie było zbudowane na stałym (*solidnym) gruncie.

Zaufajcie Waszej Sile,
strzeżcie się fałszywych Proroków tych Dni i bądźcie świadomi tego że:

to w Waszych rękach leży Złoty Wiek.

W nieskończonej Miłości,

OPIEKUNOWIE ZIEMI

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s