Spotkania Trzeciego Rodzaju. OPIEKUNOWIE CZASU

Opiekunowie/Strażnicy Czasu

Świat tworzy się z każdym dniem na nowo, w Kontinuum Czasowym powstają Okna które pozwalają Wam „wymknąć się” z Czasu – otwarte są Bramy do innego Świata, usłyszcie to Wezwanie gdy jesteście wzywani, albowiem Zastępy Dzieci Ludzkich pozostawiają Czas za sobą.

 

My Jesteśmy OPIEKUNAMI CZASU, mamy za Zadanie zapewnić szybką realizację tego Przejścia: Przejścia Gwiazdy i wyszukanej do tego Ludzkości do Światła które wraz z sobą przynosi bez-czasowy Byt.

Teraz będzie coraz bardziej przejrzyste i łatwiejsze przekroczenie Bram do Światła, albowiem Kurtyna jeszcze nigdy nie była bardziej przepuszczalna niż teraz.

Przejście tam oznacza wejście w Energię Miłości i oznacza absolutną absorpcję (*pochłanianie) drgań (*wibracji) 5D, napotkanie jej bez uszczerbków których jest dużo w Świecie Przejścia.

Wszystkie Szkolenia zakończone są u tych którzy dźwigają z cum Nową Ziemię. Teraz Ci Ludzie będą napełnieni Siłą, naładowani i Ci Ludzie dostaną bezpośrednią Wiedzę jak zrealizować (*zastosować) Przemianę na Poziomie na którym znajduje się teraz Matka Ziemia.

Przybierają na ilości Spotkania Trzeciego Rodzaju, ma miejsce bezpośrednie towarzyszenie pokazujących się Istot Światła i Wasze Sny staną się tak klarownie i tak „realne”, że możecie z nich bezpośrednio korzystać: z Wiedzy, z pewności i z Zaufania. Albowiem będzie teraz dawanych więcej Instrukcji z Poziomów Światła dla dużej i jednocześnie konkretnej ilości Dzieci Ludzkich.

Ci, którzy są wyklarowani (*wytłumaczeni), Ci którzy odrobili swoje „zadania domowe” docierają do Rzeczywistości która jest uzasadniona tym, że teraz będzie miała miejsce bezpośrednia Komunikacja z Istotami Światła spoza Kurtyny.

Te Dni są zaprawdę ekscytujące, ten Czas jest zaprawdę spełnionym, ta Epoka w Historii Ludzkości jest zaprawdę wyjątkowa.

My mówimy Wam, że to czekanie się opłacało, My mówimy Wam że osiągnięty teraz Czas, Linia na tej Szynie Czasowej przynosi fantastyczne Momenty, przynosi niespodziewane Wydarzenia i Wy jesteście świadkami tych Wydarzeń, Wy, którzy jesteście widzącymi bo otwarte jest Wasze Trzecie Oko: ten środek komunikacji który umożliwia spojrzenie na Byt.

W ten sposób widzicie teraz dotychczas niewidzialny Świat i Wy spotykacie nas, tych „Trzeciego Rodzaju”, bo My jesteśmy czysto Duchowymi Istotami.

W ten sposób spełniła się Trójca Stwórcy: Ojciec który jest Wszystkim, Syn który stał się Człowiekiem i Duch do którego Człowiek powrócił.

I teraz sami się rozpoznajecie po długiej Podróży i rozpoznajecie nas, nas którzy zawsze byliśmy z Wami gdy schodziliście w tą Strukturę Czasu – w której jednak byliśmy niewidoczni i nietykalni dla Ludzi.

To była część Umowy i ta Umowa będzie teraz rozpuszczona (*zerwana) bo przejrzeliście i zakończyliście Iluzję, bo odrobiliście Wasze Zadania Domowe i nie ma już więcej takiej konieczności aby dalej ucieleśniać, aby dalej doświadczać, aby dalej pchać się w Grę która jest przeżyta i rozpoznana.

Jednak to Zakończenie Czasu ma to coś w sobie!
Zaprawdę koronujecie teraz Wasze Życie, zaprawdę Wasza Mistrzowska Dusza podnosi się teraz do już Podniesionych i sami będziecie służyć Nowym Światom w Czasie jako Mistrzowie, aż stanie się rzeczywistym również i w tych Stworzeniach i w tych Organizmach które tam działają ten Cud który stał się na Was.

Wy jesteście Przebudzeni, żadne budzenie nie jest już potrzebne, żadne Wezwanie ze Światła!

I Ty, który śledzisz te Wersy, rozpoznajesz się w tym dobrze, lecz jeśli jest to obce i jeszcze dalekie, to co tutaj jest opisane, to wiedz że Ciebie na tym Poziomie Bytu trzymają jeszcze niedokończone Rzeczy.

O każdego jest szczegółowo zadbane, jednak dla Przebudzonych zaczyna teraz działać Nowa Siła, wkracza Nowa Rzeczywistość i manifestuje się Nowe Życie.

Świat rozkwita w Świetle,

Ci którzy to widzą, wiedzą doskonale, Ci którzy temu zaprzeczają doświadczą tego w innym Czasie.

OPIEKUNOWIE CZASU
W Wieczności Pierwsi Słudzy Ludzkości

źródło: http://wolnaplaneta.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s