Światło

„Świetlana Przyszłość”  http://www.edinenie-vsemirno.net

Przekaz tygodniowy nr 33/2012

Odebrany 23.10.2012

 

Witaj Istoto Świetlista

Czyste Światało jest pewną formą egzystencji istnienia. Stopień nasycenia światłem, zależny jest od stopnia wibrowania cząsteczek światła, im szybciej wibrują tym wyższa wibracja i gęstsze światło, najgęstszą formą światła jest światło miłości, światło stworzenia.

 

To na tej strukturze oparty jest ten wszechświat i inne. To na tej strukturze sprowadzona została tutaj wibracja ziemskiej transformacji, wszyscy jesteśmy tu przyglądając się temu niezwykłemu wydarzeniu.

 

W końcu wchodzicie w etap, kiedy zaczynacie widzieć , widzieć siebie na wzajem bez materialnej ułudy jakim są ciała……

Widzicie się coraz lepiej, i rozpoznajecie gatunki istot z różnych światów, które przebywają tu jednocześnie, by skanować, badać, niszczyć, budować,  tworzyć, oświetlać kochać, po prostu, by doświadczać swego boskiego światła ,  zależnie od swej struktury świetlnej.

 

Wszystkie istoty wedle tej struktury są, pochodzą z jednego źródła, lecz są zwyczajnie z innych poziomów doświadczania tejże świetlistej energii.

 

Im ciemniejsza istota, im rzadsza jej struktura świetlna, im mniejsza gęstość światła, tym niższa wibracja i zakres doświadczania też…..

 

Jesteś już w takim momencie, że jasno potrafisz rozpoznać te wibracje. Każdy na tej planecie widzi już siebie na wzajem. Nawet jeśli nie widzisz aury, to widzisz, czy ktoś jest szary i ciemny, czy jasny i świetlisty, to widać gołym okiem, a z biegiem czasu, będzie widać pełne struktury energetyczne wszystkich istot przebywających na ziemi.

 

Hierarchia?

Hierarchia jest i jej nie ma, im gęstsze światło tym wyżej jest w hierarchii wzniesienia, to proste ponieważ istota zbliża się tak naprawdę do ujrzenia i doświadczenia na powrót pełnej jedności, autentycznej jedności w źródle stworzenia.

 

Więc tak naprawdę hierarchii nie ma bo, każda istota doświadcza światła na różnym poziomie i jest to tylko forma doświadczania, to wszystko, każda istota ma dostęp do większej gęstości światła, tylko sama musi tego chcieć doświadczyć………

 

A więc światło w tobie gęstość w tobie.

 

Strażnik Majum

źródło: http://polewidzenia.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s