Anielska Mądrość ~ Harmonia

Znajdź równowagę w każdej sytuacji

Znajdź pokój w swoim świecie. Gdy to zrobisz, twój duch zaczyna jaśnieć dla innych, aby zobaczyli i poczuli, a dla Ciebie, aby pomóc im w drodze do światła przez twój świecący przykład.

Weź głęboki oddech i uwolnij każdą energię, która nie służy już tobie i zrób kilka takich oddechów. Zanurz się w tej pięknej i kochającej energii, która mieszka w tobie i której światło rozprzestrzenia się wokół ciebie i przez ciebie. Kiedy czujesz się całkowicie zrelaksowany i czujesz się jednością z wszystkim, co jest, trzymaj to uczucie miłości i równowagi w sobie, w twoim własnym DNA i niech to będzie Twoja intencja, że w każdej chwili, gdy znajdziesz się w nie równowadze w swoim świecie, możesz zamknąć oczy, wziąć głęboki oddech i być w tej energii. Potem, gdy otworzysz oczy, zobaczysz swój świat z perspektywy połączenia ze wszystkim i wypełnienia współczuciem. W ten sposób możesz widzieć swój świat, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie.

Szukaj codziennie, aby znaleźć harmonię z tym, gdzie jesteś i co robisz.Rozpocznij rano ustawiając intencję tego, czego oczekujesz, aby doświadczyć i przytrzymaj tę myśl w sobie, gdy przechodzisz dzień. Im bardziej klarowny jesteś, tym bardziej jest prawdopodobne, że zobaczysz kreacje, których pragniesz.Wzbogacaj siebie i swoje życie z ludźmi, miejscami i rzeczami, które przynoszą harmonię do twojego świata.

Afirmacja: „Kiedy mój umysł, ciało i duch są w harmonii, jestem w Jednym ze wszystkim, co jest.”

Jesteś bardzo kochany i wspierany, zawsze – anioły.
Niech będzie pokój w twoim sercu.
Dziękuję,

18 października 2012
Channeler: Sharon Taphorn

www.playingwiththeuniverse.com

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

One comment on “Anielska Mądrość ~ Harmonia

 1. Angel.Lights…….wygraly.gre!!! rece mi opadajom w moim miescie(mam-tu-calom mase
  trolluchow-te djably bezduszne probowaly mi wykrasc dusze (grozonc i szantazujononc)
  jak swiatlo nas odbije na tej updlej.planecie…to wystawie wam trolle na srebrnej tacy!!
  a i jeszcze jedno Watykan to tez (illuminaci) pisze zebyscie wiedziali co sie dzieje!!!
  Dark.universum przegra alleluja!! cyborgiludzie bedom po naszej stronie oczywiscie te dobre!! jaszczury chcialy zrobic z siebie Bogow …czaicie!!!! to nie kit!!! te scierwa to zwykli oszusci potrafiom tylko robic zlo i straszyc ludzi !! GOD.hate reptilians and trolls..!
  mam duzo do powiedzenia…..moje miasto jest jak czarna.dziura …pionki sie jarajom gangsterkom!! chcieli mnie przerobic praniem mozgu(psychotronic.weapons) na takiego
  bezdusznego smiecia….ale sie niedalem-i Pasek wtopil…jego koniec jest bliski..to zlodziej dusz… dogadam sie z kazdom ekipom dobrych ludzi w tym lub innym kraju ….
  trolle i jaszczury przegraly
  to oni chcieli mnie zabic!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s