Mateusz, 24 wrzesień 2012, cz 2

21.  Moja mama otrzymała liczne pytania, częściowo zainspirowane komentarzami Hatonna na temat terminu zapoznania was z naszą uniwersalną rodziną, istoty wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i częściowo podobnych zagadnień zaprzątających wiele umysłów.  Chętnie odpowiemy na te pytania.

22.  Członkowie naszej uniwersalnej  rodziny nie mogą, ani nie chcą, “po prostu przybyć i rozpocząć naprawianie świata”.  Czas lądowania i zidentyfikowanie naszych braci i sióstr, którzy już są na Ziemi jest decyzją uniwersalnej rady najwyższej, która działa według przewodnictwa boskiego.  Dopiero z takiego szczytu świadomości najbardziej korzystny termin może być określony dla dobra wszystkich zaangażowanych.

23.  Cel tego, co powszechnie nazywa się “Ujawnieniem” nie ma nic wspólnego z żadnym systemem politycznym.  Celem jest udowodnienie tego, co było ignorowane lub odrzucane przez rządy, że wiele zaawansowanych cywilizacji istnieje we Wszechświecie, a niektóre z nich są między wami.

24.  Tak, to jest prawdopodobne, że zaistnieje znaczne zamieszanie, gdy statki wylądują, ale wcześniej każdy wysiłek zostanie zrobiony przez niektórych waszych liderów i istoty pozaziemskie, mieszkające pośród was w zapobieżeniu “masowej histerii”.   Możecie pomóc poprzez przygotowanie swoich rodzin i przyjaciół, mówiąc im, że pokazywanie się mnóstwa statków kosmicznych przez lata wskazuje na to, że ci ludzie z innych cywilizacji są pokojowi.  Gdyby nie byli, to zrobiliby inwazję już dawno temu.

25.  Prawem Stwórcy, który reguluje życiem w tym Wszechświecie, nigdy świetlne istoty nie mogą ingerować w decyzje wolnej woli  jakichkolwiek osób.  Dotyczy to nawet naszych osobistych członków rodziny żyjących na Ziemi, którzy poprzez swoje decyzje poniosą poważne trudności niewybrane w ich kontraktach duszy.

26.  Jedynym wyjątkiem od prawa honorowania wolnej woli Stwórcy jest niedopuszczenie do wojny nuklearnej.  Zgodnie z decyzją wolnej woli Ziemi zaraz po “9/11″, żaden inny znaczący wysiłek terrorystyczny nie może się udać.  W obu przypadkach jest odpowiedzialnością Boga, aby zapobiec wszelkim takim próbom.  On upoważnił cywilizacje z technologią zapobiegawczą do przestrzegania tych mandatów i one zrobiły to pomyślnie więcej niż kilkanaście razy.

27.   Co wszystkie istoty Światła mogą robić – a czynią to z radością! – to wysyłać streamery energii światła-miłości do wszystkich dusz na Ziemi, aby pomóc im w podnoszeniu ich świadomości i zdobyciu duchowej jasności.  Osiąganie ciągle wyższych szczytów świadomości duchowo i świadomie jest tym, co wszystkie istoty w całym Wszechświecie pragną na poziomie duszy.

28.  Ci, którzy otrzymują Światło otwierają swoje umysły i serca, a to prowadzi do mądrzejszych decyzji i życzliwszych działań.  Ale każdy ma wolną wolę, aby to robić czy też nie.  Nie jest w zakresie istoty Światła, aby wywierać wpływ na innych poza wysyłaniem czystej esencji miłości-światła Stwórcy.

29.  Nie można zmierzyć ilości wysyłanego Światła na Ziemię przez inne cywilizacje, więc nie ma podstaw do myślenia, że ​​gdyby zwiększyli tę ilość, cała ciemność zostałaby wyeliminowana.  Taka myśl pomija wolną wolę, którą każdy ma z wyjątkiem tych dwóch sytuacji wyżej wymienionych.

30.  Gaja, dusza Ziemi, pragnie, aby wszystkie jej formy życia na jej planetarnym ciele prosperowały w obfitości i żyły w pokoju, miłości i harmonii z Naturą.  Przygotowywanie sceny wejścia Ziemi do Złotego Wieku i manifestacja wizji Gai przewyższa wszystkie aspekty trzeciej gęstości, opartych na separatyzmie politycznym, ideologicznym, kulturowym, społecznym, gospodarczym czy religijnym.

31.  Jeśli chcecie, aby wasze dzieci i wnuki odziedziczyły świat wolny od wszelkiej ciemności, to dzielcie wizję Gai.  Jeśli chcecie, aby liderzy współpracowali dla dobra wszystkich ludzi na każdym szczeblu sprawowania władzy od poziomów wspólnoty do poziomów krajowych i międzynarodowych, dzielcie jej wizję.  Jeśli chcecie ujrzeć, że wasza ojczysta planeta została przywrócona do raju jakim kiedyś była, dzielcie jej wizję.  Jeśli chcecie, aby miłość, uczciwość, uprzejmość, szczodrość i sprawiedliwość dominowały na całej Ziemi, dzielcie jej wizję.  Jeśli chcecie, aby każdy szanował dusze zwierząt i żył w harmonii z całą Naturą, dzielcie jej wizję.

32.  A teraz krótko odniesiemy się do innych pytań.

33.  Faktycznie Iluminaci mieli wkład w wybuchu przemocy w północnoafrykańskich krajach.  Ich baza światowej potęgi rozpadła się, ale ich agenci “czarnych operacji” nadal inicjują podżeganie tam gdzie  mogą jeszcze wbić swojego klina.  Z impetem rozgłosu o prowokacyjnym, irracjonalnym filmie, agenci łatwo zmanipulowali ognisty sztorm oburzenia pośród wielu muzułmanów, podczas gdy wiele innych z tej wiary demonstruje swój żal z powodu gwałtownych reakcji.  To jest przykład, jak panujące wysokie wibracje nasilają wszystkie cechy i zachowania,  “dobre” staje się lepsze, a “złe” gorsze.

34.  Niedawne odkrycie części starożytnego zapisu, który wspomina żonę Jezusa nie jest “przypadkowe” – nic nie dzieje się przez przypadek!  To “wyszło na światło dzienne” jako pierwszy krok, który może zainspirować chrześcijan do otwarcia się na prawdę o długim życiu Jezusa z jego ukochaną Marią Magdaleną i ich dziećmi.

35.  Chociaż każdy przypadek jest tak unikalny jak każda osoba, ogólnie rzecz biorąc, choroby przewlekłe nie będą wyleczone natychmiast po tym jak dotknięte chorobą osoby wejdą do czwartej gęstości, ale raczej te warunki będą się poprawiać, aż do uzyskania dobrego zdrowia.  Proces odmładzania również będzie stopniowy, a odrost organów, kończyn i zębów stanie się również z czasem.

36.  Aktualne medyczne procedury i terapie nie zmienią się nagle pod  koniec tego roku, ale korzystne terapie i substancje, obecnie zakazane, staną się otwarcie dostępne.  Tak, to także obejmuje marihuanę i ludzie będą używać ją rozważnie.  Iluminaci w firmach farmaceutycznych, którzy mają silny wpływ w decyzjach FDA (Administracja Żywności i Lekarstw) , AMA (Amerykańska Medyczna Asocjacja) i CDC (Centrum Kontroli Chorób) , uczyniły wszystko nielegalnym to co obniża ich zyski i nie będzie ich tu dla wyegzekwowania tych edyktów.

37.  Horrendalne dysproporcje pomiędzy bogatymi i biednymi się zakończą, ale nie przez odebranie pieniędzy ludziom, którzy zdobyli je uczciwie i przekazanie ich ubogim.  Nie znamy szczegółów procesu redystrybucji, ale możemy was zapewnić, że będzie sprawiedliwy i nie odmówi nikomu bogactwa, które uczciwie zostało uzyskane.  Intencją jest odzyskanie niemal niepojętych fortun, zdobytych bezlitośnie i nielegalnie nagromadzonych i wykorzystanie tych funduszy w podniesieniu życia biednych ludzi na całym świecie.  Ta redystrybucja jest niezależna od zarówno nowego systemu monetarnego opartego na metalach szlachetnych jak i przydziałów światowych zasobów naturalnych, do tej pory kontrolowanych przez Iluminatów.

38.  Nie wiemy jak długo zajmie waszej planecie tranzyt z czwartej gęstości do piątej.  To zależy od zbiorowej świadomości mieszkańców Ziemi.  Proszę pamiętajcie, że wyjście planety z głębokiej trzeciej gęstości i wejście w czwartą w mniej niż 80 lat jest wyjątkowe w tym Wszechświecie!  Niektóre cywilizacje spędzają wiele tysięcy lat to realizując i nikomu innemu nie przypadła w udziale tak szeroko intensywna i stała asysta, jaką otrzymała Ziemia.

39.  To nie byłoby realistycznym myśleniem, że podróżowanie przez czwartą gęstość i wejście do piątej wydarzy się w takim samym mgnieniu oka, ogólnie mówiąc.  Kiedy wasza planeta będzie mocno usadowiona w czwartej gęstości i wszystkie głębokie reformy zostaną zakończone na całym świecie, wysoko rozwinięte istoty, które przybyły, aby wam asystować w tych osiągnięciach będą chciały powrócić do swoich ojczyzn.  Przez resztę drogi Ziemi do jej przeznaczenia w piątej gęstości, będzie ona na własną rękę, a jej tempo Wzniesienia będzie zgodne ze zbiorową świadomością jej mieszkańców, już bez obecności tych zaawansowanych istot.

40. Nasza ukochana ziemska rodzino, życie w bezwarunkowej miłości jest nieporównywalną radością.  I tego wy też wkrótce doświadczycie.  Takie jest nasz życzenie dla każdego z was.

Miłość i Pokój

Suzanne Ward
Strona: The Matthew Books

Notka od Suzy: Ten komunikat jest wczesny, ponieważ administrator grupy Yahoo wyjedzie na wakacje i nie powróci aż do 14 października.

http://galacticchannelings.com/english/matthew24-09-12.html

Przetłumaczyła Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

2 comments on “Mateusz, 24 wrzesień 2012, cz 2

 1. No tak, a więc jeżeli wzniesienie będzie trwało 80 lat a uzdrawianie też dopiero za jakiś bliżej nieokreślony czas to ja mając teraz 70 lat nie mam już szans w obecnym ciele doczekać tego obiecywanego cudownego świata przyszłości. Wygląda na to, że minie ten 21-12-2012 i nic zauważalnego się nie wydarzy. No powiedzmy zmiany energetyczne, ale to jest słabo wyczuwalne. Ciemni nadal nas gnębią i nic nie wskazuje na to aby w tym względzie miało coś się zmienić. Dobro się nasila ale i zło się nasila. Tak więc delikatnie mówiąc jestem mocno zwątpiony. Tyle nam narobili nadziei na tę lepszą przyszłość a tymczasem to może nasze wnuki na tym skorzystają. Właściwie, to gdybym nic wcześniej nie wiedział o tym całym planowanym wzniesieniu to teraz nie byłbym sfrustrowany. Tak więc nie zawsze wiedza jest korzystna.
  W punkcie 21 tego przekazu jest coś wspomniane o wyborach w USA a w dalszej części nie ma o tym ani słowa.
  Pozdrawiam Was wszystkich.

 2. Witaj.

  Dlaczego uważasz, że dopiero nasze wnuki będą z tego korzystały? Przecież wszystko zależy od nas i od zbiorowej Świadomości. Wątpiąc w te wydarzenia odsuwasz je od siebie i od nas. Wierzę, że wszystko będzie się szybko klarowało ale nie tak szybko jak za pstryknięciem palcami :). Nasze życie jest ciągiem podejmowania decyzji, Jesteśmy tutaj w tym czasie bo tak wybraliśmy, dziękuję Stwórcy za to, że mogłem tak wybrać.
  Frustracja pochodzi od wątpliwości, a wielu ciągle uważa, że będzie za nas wszystko zrobione. Mamy pomoc ale praca jest nasza. Mam siłę aby trwać przy pracy nad sobą i służbie innym Teraz i w przyszłości. Siła jest w nas, a nie na zewnątrz, jeśli zobaczysz statki kosmiczne to będziesz miał siłę, a jak nie to nie? motywacja daje nam siłę, a wątpliwości odbierają. Znajdź w sobie motywację do działania, a zanim się obejrzysz Gwiezdne Rodzeństwo będzie pośród nas 🙂

  Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s