Siła Tęsknoty. PARAMAHANSA YOGANANDA

Kto żyje w Świecie lecz pozostaje nim nie dotknięty jest niczym Mędrzec który swojej Mądrości nie wystawia na pokaz.

 

Tak macie żyć, takie ma być Wasze Życie, tak ma się spełnić to co od Początku Czasu dąży do spełnienia.

Ukochane Dzieci Stwórcy!

Dajcie prowadzić się przez Tęsknotę.
Podejmijcie się wszystkiego, aby zobaczyć Stwórcę. Nawet jeśli ulegacie „błędom”, nawet jeśli ponosicie „klęskę”, nawet jeśli czujecie się opuszczeni na Drodze, sami i bezradni. Na Końcu GO znajdziecie, albowiem każdemu który szuka całą Duszą i całym Sercem pożąda Stwórcy, ujawnia ON swoje oblicze, ON ujawnia swoją Istotę – ON ujawnia siebie samego abyście sami mogli się rozpoznać.

Boska Matka tęskni za swoimi Dziećmi. Tak jak ziemska Matka wypatrująca swoich Dzieci tak i Niebiańska Matka pragnie wszystkich swoich Dzieci które udały się w Ciemność na Ziemi. To jest Tęsknota Stwórcy za Ludźmi, Tęsknota Pra-Stwórczyni Wszystkich Bytów za sobą samą albowiem ONA urodziła z siebie samej każdego z nas.

Jak bardzo jesteście oczekiwani.
Podejmijcie się wszystkiego aby osiągnąć Stwórcę, tak jak Stwórca który podejmuje się wszystkiego aby Was PRZEBUDZIĆ, aby Was na powrót OŻYWIĆ i aby przyjąć Was jako Nowo-Narodzonych i Przebudzonych w JEGO Rzeczywistości.

„Śpiochy” nie mogą rozpoznać. Niewidomi nie mogą widzieć. Głusi nie mogą słyszeć. Tak samo Dusze niewrażliwe na Światło Stwórcy nie mogą wejść w to Światło. To jest zastrzeżone dla Przebudzonych, możliwe dla widzących, dla tych, którym dane jest słyszeć – i jest to bezwarunkowo otwarte dla tych Dusz które same bezwarunkowo doprowadziły się do Światła i tym samym podobne są do Światła Stwórcy.

NAJWIĘKSZĄ SIŁĄ WE WSZECHŚWIECIE JEST TĘSKNOTA ZA STWÓRCĄ.

I gdy Człowiek rozpali w sobie tą Siłę to pozostaje niepokonany na Wieczność dla Sił jakiegokolwiek rodzaju. W Ludziach zamieszkuje wiele różnych Sił i te właśnie należy doświadczyć, przeżyć. Najsilniejszą i najpotężniejszą energią jest jednak Siła Tęsknoty za Stwórcą. Dzięki temu wszystko jest możliwe i wszystko stanie się możliwe z tego co było długo fantazją i gdzie wydawało się że nie ma tam prowadzącej Drogi.

Wypełnijcie się teraz Panem, wypełnijcie się teraz Boską Matką, wypełnijcie się teraz Siłą Stwórcy i sami stańcie się twórcą Waszego Życia.

Na wszystkich Liniach, na wszystkich Poziomach Waszego Bytu jesteście gotowi i teraz jest Czas aby zostało to rozpoznane na Poziomie Waszego bycia Człowiekiem.

 

Kluczem do tego jest tęsknota za Stwórcą.

 

Pan woła Cię Twoim Imieniem, nadszedł na to Czas abyś sam przypomniał sobie swoje Imię, abyś mógł to Wezwanie zauważyć i usłyszeć, albowiem: do pocieszenia są Ci którzy zapomnieli własnego Imienia.

 

Przypomnijcie sobie i poddajcie się temu, poddajcie się Waszej Prawdzie. Matka Ziemia i wszyscy Mistrzowie są przy Was.

Siła Nieba jest Wszechobecna w Sercu które wypełnione jest Tęsknotą za Stwórcą.

Moje Dzieci, chodźcie, jest jeszcze Czas.
Jest jeszcze Czas.

PARAMAHANSA YOGANANDA
Jak bardzo Was kocham

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s