Ostatnie Metry. ŹRÓDŁO WSZYSTKICH BYTÓW

 

Ukochani Ludzie!

 

Jak długo jeszcze zamierzacie iść w „starych butach”, podczas gdy my przynosimy już Wam gotowe, nowe?

Uwolnijcie się teraz od Starego, oddajcie to co było i poczujcie dalekie zakątki w których są jeszcze ukryte resztki starego myślenia, starego czucia i starego funkcjonowania.
Bardziej niż kiedykolwiek jest to teraz konieczne aby wszystko rozpoznać, wszystko postawić do Światła, wszystko przyjąć, oddać i przetransformowane pozostawić Bytowi.

Klarujcie się dalej, aż wszystko, zaprawdę wszystko zostanie ostatecznie i do końca wyklarowane. Postępujcie tak, aż pozbędziecie się wszystkich chwastów, aż staniecie się czyści, podniesieni i „wypolerowani”, aż staniecie się błyszczącym Naczyniem Dobroci w które może napływać Miłość: Esencja wszystkich Żyć.

Idźcie dalej, dalej i dalej, na Was czeka jaszcze tak wiele! Nigdy nie jest za wiele mówienia o tym, bo nie widzicie mety a jednak macie ją przed oczami.

Teraz opłaca się iść zdecydowanie te ostatnie kroki, opłaca się teraz dać z siebie wszystko abyście mogli rozpoznać Wasze Święte Światło, abyście mogli widzieć co JEST i byście mogli uniknąć każdej Iluzji.

Ostatnie Dni Ludzkości przynoszą wszystko na tacy, ostatnie Dni Ludzkości wydobywają wszystko na Światło, dlatego od tych ostatnich metrów zależy WSZYSTKO, teraz, kiedy zaczynacie dobiegać do mety.

Życie ukryte jest tylko przed tymi którzy uciekają od Życia, jeśli tępo i nieświadomie służy się woli ludzkiego Bytu i zamyka się przed Wolą Boskiej Realności którą jest każda Istota.

Teraz należy pokonać ostatnie przeszkody, wyklarować ostatnie Tematy, uwolnić do Światła ostatnie Dramaty. Czas goni a jednak pozostaje jeszcze dość z niego aby zaprawdę samemu na sobie samym dokończyć prace wykończeniowe.

Wołajcie nas, my przychodzimy, bądźcie z nami, My zawsze tu jesteśmy, kochajcie Wasze Procesy Transformacji albowiem Cuda które z nich powstają pozostają i robią z Was to czym jesteście: BOGAMI TWORZENIA.

Również ta – Kurtyna kończąca ostatni Akt Transformacji opadnie niedługo, bardzo niedługo! Wtedy należy być czystym, podniesionym ponad wszystkie Rzeczy które pochodzą ze Starego Świata, wtedy należy być Nowym Człowiekiem przez którego sam Stwórca wyraża się przynosząc się w Życie.

Jak bardzo jesteście honorowani, albowiem minął bardzo długi okres Czasu i mogliście dotrzeć dokładnie tu gdzie teraz jesteście. Niebo wie o Waszej wielkości, Ojciec zna każde ze swoich Dzieci, Matka Nieba jest wiecznie z Wami
– jak bardzo jesteście honorowani!

Kroczcie dalej, ostatnie Tematy czekają na uwolnienie, nadszedł na to Czas, teraz, albowiem już przeszliście tą daleką Drogę i ją ukończyliście.

Błogosławieństwo Pana, Miłość Stwórcy, Łaska Matki wszystkich Żyć,
są z Wami.

Jak bardzo jesteście honorowani.

ŹRÓDŁO WSZYSTKICH BYTÓW

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s