Módlcie się nieustannie za zmagających się ze zmianami

Hilarion,  4-11 listopad 2012

Umiłowani,

W miarę jak staracie się stawić czoła wysokim natężeniom fal energii, które zalewają waszą planetę,  bądźcie radosnego serca.  Jako codzienną mantrę wypowiadajcie słowa: “Wszystko jest dobrze”.  Jest to czas wielkiej wewnętrznej aktywności, gdy energetyczne załadowania już otrzymane są w dalszym ciągu integrowane i asymilowane, jak również  kontynuacja napływu nowych energii jako daru dla ludzkości.  Wielu z was pozostaje w domach i stara się jak najlepiej odpocząć i zrelaksować się.  Dla większości ludzi silniejsze dawki energii powodują potrzebę snu przez dłuższy czas.  Zawsze słuchajcie swojego ciała i idźcie za jego podpowiedziami.

Podczas gdy Matka Ziemia odradza się do królestw wyższych wymiarów, ci, którzy Ją zamieszkują  są również częścią tego procesu i powiedzenie, że wszyscy jesteśmy Jednym nabiera głębszego sensu niż kiedykolwiek przedtem.  Proces ten wymaga niezachwianej wiary i odwagi, aby pozostawać nieugiętym i mocnym w utrzymywaniu Światła, które jest wewnątrz waszej Istoty, gdyż wielu ludzi jest obecnie doświadczanych podczas zmian mających miejsce na Ziemi.  Z naszego punktu widzenia, szybko wzrasta poziom Miłości i współodczuwania w sercach i duszach Ludzkości, jak również nadziei i wiary w wyższe cele, niezależnie od tego, co dzieje się wokół nich.

Ci, którzy doświadczyli ogromnej siły Natury w jej najpotężniejszej manifestacji, która spowodowała spustoszenie w życiu tak wielu osób, niech wiedzą, że w pobliżu nich  jest wiele Istot Anielskich dających słowa zachęty, wysyłających pomoc, uspokajających i pocieszających tych wszystkich, którzy stracili tak wiele.  Istoty te potrzebują naszych modlitw i wizualizacji do odtworzenia swojego życia w przejawieniu Boskiego porządku.  Wiele osób podejmuje się wyzwania, aby być w tych miejscach i pomagać na różne sposoby.  Te czasy wymagają wspólnej pracy w jedności, aby osiągnąć najwyższe dobro dla jak największej liczby osób.

Podczas tego procesu oczyszczania jaki nadal ma miejsce na Ziemi, ludzkość koncentruje się na swoim wnętrzu, aby znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.  Wiele osób zaczyna dostrzegać Światło, które świeci w ich wnętrzu oraz w tych, którzy żyją w ich społeczności i znajdują sposób na radzenie sobie z ogromną i przytłaczająca rzeczywistością tego, co się wydarzyło.  Są wdzięczni za swoje bezcenne życie i rozumieją, że jest to najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymali.  Wszystko inne zostanie z czasem przywrócone.

Módlcie się nieustannie za wasze siostry i braci zmagających się ze zmianami, które w tak krótkim okresie czasu dotknęły wielu na Ziemi.  Skupcie waszą intencję na najwyższych celach,  aby się zamanifestowały dla  najwyższego dobra wszystkich.  Zaofiarujcie waszą pomoc ludziom, którzy jej potrzebują w sposób w jaki najlepiej potraficie!  Utrzymujcie  Światło, utrzymujcie wizję, bo w was jest nadzieja świata.

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

http://www.therainbowscribe.com

strona  źródłowa hiszpańska:  www.escuelaclaridad.com.ar

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s