Wiadomość Arkturian o pokoju

Pozdrowienia kochani jesteśmy Arkturianami i jesteśmy tutaj, aby kierować i wspierać wszystkich, ponieważ teraz rozpoczynacie proces, który zabierze was poza granice starego świata do nowego świata, z jego zdolnością do wsparcia na poziomie Rdzenia. Wielu z was może być teraz w ferworze chaosu, gdy stary świat  próbuje się rozpuszczać, i teraz rozpoczyna się proces wykorzystywania nowych energii.

 

Chcemy jasno oświadczyć, że podtrzymujące i pielęgnujące nowe energie nowego świata są dostępne dla wszystkich. Może się wydawać, że wszystko zaczyna się łamać i wszystko jest na „końcu czasów”, jak to wyraźnie zostało opisane w całym świecie, ale to NIE jest prawda. gdyż stare musi się rozpuścić aby zrobić miejsce dla nowego. Energia po prostu JEST i energie, które obecnie spływają na całą planetę i płyną wewnątrz naszej planety są o dużo wyższych wibracjach i częstotliwości niż kiedykolwiek wcześniej.

 

W celu głębokiego uzdrowienia nie tylko poszczególnych ludzi, ale rasy ludzkiej jako gatunku ważne jest, żeby te energie mogły przepływać przez ciebie. Gdyż zatrzymując energie z powrotem utworzysz więcej chaosu z miejsca ran i rany te będą następnie zaczynać filtrować waszą planetę z powrotem do Ciebie. Czy rozumiecie naszą analogię? nasze słowa? Pozwólcie nam dalej wyjaśnić.

 

Rasa ludzka jest rasą, która jest głęboko zraniona, od początku ludzka rasa została wciągnięta w galaktyczne wojny różnego rodzaju i to rozgrywa się wokół nich. Rany były przekazywane komórkowo z ludzkiego pojazdu do ludzkiego pojazdu przez eony. Energie, które teraz zalewają planetę i wnętrze Ziemi zaczynają błyszczeć i zakotwiczać światło w tej komórkowej pamięci. Mogą pojawić się u was na jawie w rzeczywistości, jako zaburzenia snu, dziwne sny i doświadczenia, co może pojawić się dla ludzkiego pojazdu jako „przeziębienie”, „grypa”, itp.

 

Jesteśmy tu, aby poprowadzić, że to są jedynie nowe komórkowe zmiany waszego ludzkiego pojazdu i nic więcej. JESTEŚCIE oczyszczani ze wcieleń traumy i nauk z poziomu macierzy wewnątrzkomórkowej ludzkiego pojazdu. Ważne jest, że zaczniecie ufać i mieć wiarę w siebie, gdyż procesu może objawić się czymś, czym nie jest. Gdy stare się rozpuszcza wtedy stare spróbuje wystawić nauki zniekształceń, które są zakotwiczone w was. Jesteśmy tu, aby Wam pomóc, jak teraz zmierzyć się z tymi naukami i pozwolić im rozpuścić się, bo już nie służą, i nigdy wam nie służyły.

 

To, co ukazuje się w waszej budzącej się rzeczywistości jako „straty” to dym i lustra rozbicia starego świata, gdyż zachowaliście je w wesołym miasteczku, które jest ludzką nędzą przez eony. Struktury, w których rasa ludzka miała zwyczaj życia były bardzo zniekształcone, nauczono was trzymać się niższych emocji, nauczono patrzeć na rodzinę i widzieć konkurencję, gdyż rodzina, jest Wszystkimi, którzy dzielą z wami wszechświat . JESTEŚCIE RODZINĄ, jesteście Wszystkim i jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w trakcie tego procesu.

 

Nie jesteśmy tylko częścią rodziny, którzy są tu dla Was, możecie nie być w stanie fizycznie zobaczyć nas jeszcze, ale jesteśmy tutaj, trzymając przestrzeń do głębokiego uzdrowienia. Tak jak małe dziecko, które złamało nogę potrzebuje powrotu do zdrowia i odpoczynku, a potem musi ćwiczyć tę nogę w celu powrotu do pełni zdrowia, tak patrzymy na was jak rodzice w tym scenariuszu. Ludzka rasa jest małym dzieckiem, które zostało doprowadzone do krawędzi „złamania”. Teraz prosimy, żebyście ćwiczyli serce i wtedy nauczycie się chodzić, bo nie ma potrzeby strachu lub niepokoju. Wszystko, czego was nauczono jako prawdy rozpuści się i to, co będziecie mogli zobaczyć, to jest OGROMNE ŚWIATŁO, które istnieje w was i wokół was, i było jeszcze przed czasem.

 

Gdyż Wy jesteście tym OGROMNYM ŚWIATŁEM i w miarę postępów w procesie, gdy pozwolicie wzorom, karmicznym kontraktom i systemom rozpuścić się , wtedy zyskacie jasność widzenia, zyskacie wyraźną wewnętrzną wizję i rozpoznacie pokój, gdyż on jest wewnątrz was i jest kultywowany. Aby Krzewić pokój musicie uznać prawdę w domu, bo tylko z prawdy pokój może być osiągnięty.

 

Może się wydawać, że świat się rozpada, i wszystko będzie stracone, ale to, co „tracicie” nigdy nie było Prawdą, jesteśmy tutaj trzymamy was w naszych sercach, gdy teraz zaczynacie proces gojenia. Wiele będzie teraz zmieniać i Przesuwać, gdy wy się zmienicie i przesuniecie.

Jesteśmy Arkturianami i jesteśmy z wami w Prawdzie, zawsze chodziliśmy z wami, gdyż jesteśmy Wami, a Wy nami.
07 listopad 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s