Eksplozja miłości

Witajcie, ukochani, Istoty Światła, którymi jesteście.

Nadszedł czas, abyście dokładnie ujrzeli, z czego jesteście zrobieni. Często otrzymujecie tego przebłyski, a w tych czasach przemian jest to dla was coraz bardziej oczywiste. Stajecie się znów tą olbrzymią kulą Światła, która przenikała tak wiele w sobie i wokół siebie tak wiele eonów temu.

Tak, kochani, jest przygotowywana dla was scena, na której wyłonicie się jako swoje Prawdziwe Ja na wszelkie sposoby i we wszystkich czasach. Będzie to dla was zdumiewające, gdyż jak dotychczas mieliście tylko tego przebłyski – niektórzy z was w większym stopniu niż inni, ale wszystko to się wyrówna w miarę, jak wzrasta wasz dostęp do tych poziomów.

Będzie miała miejsce eksplozja, która objawi prawdziwą naturę każdego, i stanie się to dzięki przyspieszeniu wzrostu częstotliwości i wznoszenia się waszej świadomości. Ten proces był i jest zaraźliwy, jak wiecie, i otrzymujecie w jego trakcie naszą pomoc. Na każdego, kto prosi o nasze wsparcie w podniesieniu swego ilorazu światła i swego zrozumienia, przypada wielu innych, na których ma wpływ sama prośba tej osoby.

Wszyscy jesteście w stanie wyruszyć na tę nową wyprawę, która znów się rozpoczyna wraz z otwarciem portalu 11/11, który poszerza się w czasie, gdy o tym mówimy. Stawki wzrosły, że się tak wyrazimy, i przygotowana jest już scena dla pewnego jednoczącego wydarzenia, jakie nigdy do tej pory nie zostało objawione ani doświadczone.

Dzieje się to dlatego, że został przekroczony punkt zwrotny i w miarę upływu dni potrojony zostanie iloraz światła. Najprawdopodobniej czujecie przyspieszenie energii i wzrastającą potrzebę zwracania swej uwagi, gdzie przyłożony jest wasz punkt koncentracji.

Widzimy, jak niektórzy z was zmagają się jeszcze, pozbywając się swych starych wzorców, ale jesteście na dobrej drodze do ukończenia tego i ostatecznego pożegnania się z nimi. Jak długo waszą intencją jest skupienie się na swym Sercu i swej Miłości dla siebie i innych, nie musicie się przejmować swym wzniesieniem. Możecie się rozluźnić i cieszyć się tym procesem. Możecie czuć, jak się rozszerzacie, wiedząc, że przyczyniliście się i wciąż się przyczyniacie do olbrzymiej zmiany, służącej dobru Matki Ziemi i jej mieszkańców.

Możecie być pewni, że od teraz łatwiej wam będzie trzymać się swoich intencji dzięki całemu wsparciu pochodzącemu ‚z góry’ oraz z faktu, że ukończyliście pewien nowy etap swojego rozwoju.

Wkroczyliście w okres przyspieszenia w utrzymywaniu i zwiększaniu swych częstotliwości, i wymaga to od was jedynie pozbycia się oczekiwań dotyczących waszych postępów, i mocnego trzymania się swych wizji Nowej Ziemi – tak jakby to wszystko działo się już w tej chwili.

Żyjcie w nich teraz, pracujcie pośród nich, rozejrzyjcie się wokół i zobaczcie ten nowy świat, a wszystko to sprawi, że zainicjujcie działania odpowiadające tej wizji. Jesteście w stanie odsunąć już na bok ostatnie pozostałości dualizmu i żyć w nowych wyższych wymiarach, które teraz zostaną wam objawione.

Mówię wam to, abyście dali się pochwycić tej nowej fali, tej potężnej, lecz delikatnej fali nowych początków. Czas na to jest teraz, a niezbędnymi składnikami jest oczywiście Miłość oraz niezachwiane skupienie na tym, co widzicie i co czujecie, kiedy łączycie się i stapiacie z sercami innych istot, skoncentrowanych na stworzeniu raz na zawsze świata Miłości, Pokoju i Dostatku dla wszystkich.

W tym niech spoczywa wasza uwaga i wasz każdy oddech. Tak, zróbcie w tym celu medytacje zjednoczenia w dniu 11 listopada, ale przede wszystkim dostrójcie się i zjednoczcie teraz i na zawsze z tym nastawieniem umysłu, albo raczej nastawieniem serca. Doświadczycie eksplozji koloru i światła oraz euforii, jakiej jeszcze nie zaznaliście.

Do następnego razu –

Jam jest Sananda, zawsze i w miłości do waszych usług.

Przekazała Fran Zepeda, 8 listopada 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika

źródło: http://jeszua.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s