Ogłoście Ludziom. PARAMAHANSA YOGANANDA

Mistrz PARAMAHANSA YOGANANDA

Ukochani Ludzie,
moi Bracia i moje Siostry, Wy którzy wchodzicie w Świat Światła
– teraz, bo nadszedł na to Czas.

 

Otwórzcie się na codzienne Cuda, otwórzcie się Cudom które codziennie wysyła Wam Pan. Wasza Droga jest zaprawdę ich pełna, abyście byli NIM wypełnieni.

Boska Matka jest wszechobecna i troszczy się o każde Dziecko Ludzkie, każdy szlak jest wysłany, każda Droga pełna jest mistycznych Tajemnic, każdy krok jest krokiem w Rzeczywistość jej Miłości.

Jeszcze zanim rozpoznacie Wasze Zlecenia i będziecie mogli je przyjąć, należy powierzyć się Stwórcy, całkowicie się oddać i takich oczekuje Was Boska Matka aby wyposażyć Was w Wiedzę i Mądrość.

Teraz to niemożliwe stanie się możliwym i następuje to długo oczekiwane, nieskończona Miłość Stwórcy rozszerza się na tej Ziemi – bezgranicznie i wszechobecnie.

Teraz należy być całkowicie w sobie samym i całkowicie w Stwórcy – i jedno i drugie – teraz należy kochać siebie samego całkowicie i kochać całkowicie Stwórcę. Aby Miłość niczym powódź rozszerzyła się na cały Świat.

Ćwiczcie się w tym aby cały czas myśleć o Stwórcy, aby cały czas żyć w Stwórcy, aby cały czas mówić poprzez Stwórcę i cały czas być rozpoznawalnym dzięki boskim czynom jako boskim.

Uważajcie na to z kim przebywacie,
uważajcie na to czym zajmuje się Wasz Duch,
uważajcie na to jaki pokarm dajecie Waszemu Ciału.

Idźcie w kompleksową odpowiedzialność za Wasze Życie, nikt poza Wami samymi nie jest za to odpowiedzialny.
Dlatego ufajcie Wam samym przy wszystkich Decyzjach które macie teraz podjąć a które dotychczas chętnie przekładaliście.

Oddajcie się temu boskiemu, wołajcie Matkę wszystkich Żyć w Waszą obecność jeśli jesteście niepewni i jeżeli macie skłonności do Starych Zachowań. Albowiem nic nie jest trudniejszym jak Stare Przyzwyczajenie w myśleniu, mówieniu i czynieniu rozpoznać jako takie i je porzucić.

Postrzegajcie Życie jako wielką Całość. Postrzegajcie wszystkich Ludzi jako część Całości, postrzegajcie wszystkie zwierzęta jako Wasze Rodzeństwo, postrzegajcie wszystkie Rośliny jako Wasze Rodzeństwo które doświadcza Wibracji Miłości i które służy Wam całą Istotą.

Bądźcie uważni we wszystkim, Życie jest Prezentem Nieba i w żadnym momencie nie należy lekkomyślnie go marnować.

Gubcie się i trwońcie tylko w Miłości którą przyszliście dawać i doświadczać. Dążcie tylko do tego aby rozpoznać Cuda na Drodze powrotnej do Źródła.

W Śladach Stwórcy nie ma żadnej pomyłki, nie ma błędów ani żadnych błędnych założeń bo ta Droga jest jasno oświetlona i każdy kąt, każde rozdroże czyni widocznym.

Śpiewajcie pieśni Miłości, ogłaszajcie Ludziom że zaczął się czas Miłości i nie dajcie się przez nikogo od tego odwieść.

Nieważne gdzie, nieważne kto, nieważne w jaki sposób będziecie zatrzymywani: nie dajcie na siebie wpływać, albowiem Światło zwycięża nawet wtedy gdy Ciemność opiera się przed wystawieniem na nie.

Uchylcie się jednak nie cofajcie tam, gdzie odmawia się Wam gestu powitalnego.

Pozostańcie z daleka tam gdzie nie jesteście oczekiwani, jednak czekajcie na to z Mądrością i Wiedzą że również i te Drzwi które były długo zamknięte otworzą się przed Wami.

Każdy Punkt Widzenia uważajcie za wyjątkowy i święty Punkt Widzenia Istoty która oddała się doświadczeniu i wiedzcie że „Pomyłkami” wykładana jest Droga Maya i ona chce być doświadczona. Z Królestw Światła schodziło i schodzi do Ludzkości wielu Mistrzów – dokończone Istoty Anielskie zamieszkują tą Ziemię.

Wszystko dzieje się z głębokiej Boskiej Logiki i Ludzkość zaopatrzona jest we wszystko i dane jej jest wszystko, aby mógł się wypełnić ten Czas.

Honor stanie się Waszym udziałem,
Was, którzy znajdziecie Pokój, Szczęście i Oświecenie w Jedności Pra-Matki wszystkich Żyć.

Jak bardzo Ja Was kocham.
PARAMAHANSA YOGANANDA

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s