Platynowy Płomień Saint Germaina

Praca z Saint Germain:

Saint Germain był jednym z pierwszych mistrzów jakiego pamiętam, z którym świadomie pracowałam, jak pamiętam odczyt z Archaniołem Metatronem (to było pierwszy raz, gdy słyszałam o tym aniele) w latach 80-tych i powiedział mi, że jestem z Wielkiego Białego Bractwa pod kierunkiem Saint Germain. Chociaż nie szczególnie lubię nazwę tej grupy, sprawdziłam ich i zrozumiałam, że oznacza to wibrację światła. Jednak nadal uważam, że jest zbyt duże oddzielenie rasy na planie Ziemi dla nas do uznania tej nazwy i dlatego właśnie wybrałam badanie Saint Germaina na własną rękę.

On ma ciekawą historię, jest również i wiele różnych spotkań tego mistrza, gdyż jak się wydaje był adeptem transformacji i jest uważany za mistrza alchemii. Mówi się, że się nie starzał i odkrył eliksir życia, fontannę młodości. Było wiele relacji o jego nie starzeniu się, jak również bycia w różnych obszarach. Jedną rzeczą, z którą każdy wydaje się zgadzać, że był w domu na jakiejkolwiek arenie by nie grał. On dostosował się do szlachty, a także każdej innej klasy i był biegły w wielu językach. Kiedy zapytałam go o to, że dał mi uśmiech tego kota Cheshire, i powiedział, że był w stanie zmieniać wygląd w każdym środowisku i dlatego istnieje tak wiele różnych opisów i relacji z jego rzeczywistego życia.

Kolor Saint Germaina i wibracje są żywy odcieniem fioletowego z platyną i kamieniem, który rezonuje i pomaga połączyć się z nim jest ametyst. Używa swojego fioletowego płomienia, aby spowolnić lub ochłodzić energię wokół ciebie lub klienta podczas sesji uzdrawiania. Używa platynowego płomienia, aby podnieść duchowe wibracje i otworzyć twoje ośrodki wyższego nauczania. Poproś Saint Germaina i strażników fioletowego płomienia, aby zainicjowali cię i dostroili się do wyższych energii fioletowego płomienia, a następnie dostroili cię do wyższej mądrości oferowanej przez platynowy płomień.

Saint Germain jest Wniebowstąpionym Mistrzem Siódmego Promienia wraz z Archaniołem Zadkiel’em dlatego ucieleśnia cnoty i moc czakry korony i połączenia do wyżej wymiarowej Jaźni.

Platynowy Płomień Saint Germain

Wcześniej mówiliśmy o mocy fioletowego płomienia i jak może pomóc przekształcić wasze życie. Dzisiaj pragnę przenieść wasze nauki do innego poziomu zrozumienia i zapraszam do przyłączenia się do mnie i aniołów platynowego płomienia. Doda do Was duchowy ogień i esencje, które pomogą Wam tworzyć i manifestować szybciej, lepiej i łatwiej.

Pozwólcie mi asystować wam na ścieżce przebudzenia. Jeśli jest to transformacja, której szukacie, to w takim razie praca ze mną będzie was zachwycać. Pozwólcie mi być waszym przewodnikiem, gdy podzielę się z wami tajemnicą Magów, która może pomóc w transformacji każdego aspektu waszego życia, w tym życia dłuższego, szczęśliwszego i bogatszego. Pozwólcie nam pomóc wam przypomnieć sobie, swoje zamiłowanie waszego  życia i dlaczego wybraliście ludzką podróż w tym czasie. Jeśli jest to kierunek i odwaga, które są waszym wyzwaniem, ochrona i wytrzymałość są waszymi sprzymierzeńcami i razem będziemy upierać się, aż zasady magów będą wasze.

To nie jest podróż dla osób o słabym sercu jest więc niech nie będzie wątpliwości, gdyż nie byłoby was tu teraz słyszących lub czytających te słowa w waszym Teraz. One Są ponadczasowe i przychodzą do ciebie, gdy jesteś gotowy, bez względu na to, kiedy natknąłeś się na nie na swojej drodze.

To naprawdę magiczne miejsce zamieszkania i bez względu na to, co obecnie widzicie jest tak dużo miłości, piękna i radości wokół was. Uwierzcie, że możecie tworzyć magiczne rozwiązania wszystkich swoich problemów i ufajcie, że tak jest. Jest to klucz do tworzenia obfitych rozwiązań, których pragniecie. Uwolnijcie swoje niepokojące myśli, gdyż one tylko stoją na waszym uboczu i przyciągają więcej takich myśli do waszego życia. Skoncentruj się na pozytywnych, pożądanych aspektach, i tym, co chcesz, najbardziej stworzyć w swoim życiu. Poczuj w sobie istotę tego, jakie to będzie uczucie, kiedy się tam dostaniesz i użyj tej energii, aby stworzyć napęd, który potrzebujesz prowadzić nadal.


Powitaj transformacje, których szukasz z otwartymi ramionami i sercem otwartym, pozwól nam być twoim wsparciem i Twoim działem dopingu, gdy przechodzisz każdy znacznik, i wiedz, że jesteś zawsze wspierany i nigdy nie jesteś sam. 
Tak wiele razy słyszymy, jak prosisz o więcej, a jednak, gdy to przychodzi, mówisz , „czekajcie, spowolnijcie to, nie jestem gotowy”, a potem znowu prosisz o więcej. Czy Widzisz cykle zakłopotania, które są tworzone w tych myślach? Na początku jest to praca treningu swoich myśli i umysłu, jednak po opanowaniu tego, staje się Twoją pierwszą naturą i zaczniesz tworzenie ścieżki swoich pragnień.

Aby zwiększyć waszą osobistą moc, pomówmy o Platynowym płomieniu. W przeszłości nauczyliśmy was, jak używać fioletowego płomienia transmutacji, która jest bardzo ważnym elementem leczenia i procesu transformacji. Teraz chcemy podzielić się wyżej wibrującym Platynowym płomieniem aby pomóc Wam z waszymi nieograniczonymi kreacjami. Platynowy Płomień dodaje duchową istotę, która pomoże podnieść was i wasze pragnienia na nowy poziom zrozumienia, jak również pomoże Wam w rozwoju i wzroście, którego pragniecie.

Czym bardziej kochacie i ufacie sobie, tym bardziej wasza osobista moc wzrasta. Nadszedł czas, aby wykorzystać i wejść w swoją rolę jako ambasador miłości i światła.

Jesteś silnym współtwórcą Boskiej energii, i to jest bezpieczne dla ciebie, aby być tak potężną istotą ponownie. Poproś anioły, aby asystowały Ci w zrozumieniu i uwalnianiu wszelkich myśli, uczuć i sytuacji, które powstrzymują cię od podjęcia właściwej roli w tworzeniu tego, co chcesz. Pozwala to, żeby nowe myśli, pomysły i inspiracje przyszły na twoją drogę.

Anielska mądrość sugeruje, abyście wzięli chwilę każdego dnia i skupili się na swojej sile, a następnie skupili się na wyczyszczeniu i stabilizacji waszych pól energetycznych, a następnie skupili się na cechach, które chcecie popierać i rozwijać. Kiedy czujesz się mocny, silny i zrównoważony, łatwiej jest skupić się na celach i marzeniach, które chcesz stworzyć teraz. Wyobraź je sobie, jakbyś już miał to, czego pragniesz, i że są one częścią twojej wibracji. Użyj swojej mocy z mądrością i radością.

Następnie ciesz się zmianami, które widzisz wokół siebie, i wykorzystaj swoją moc do stworzenia lepszego świata dla siebie i innych.

„Jestem potężną siłą twórczą w służbie Światła i Miłości”.

W którą stronę stąd zmierzać? Często nie ma bardzo znaczenia, jaki sposób wybierzesz, najważniejsze jest, aby po prostu wybrać. Zawsze możesz zmienić swoją ścieżkę, podejmują nową lub wrócić tą, którą przyszedłeś. Najważniejszym wyborem jest ten, który robisz dzisiaj.Niezdecydowanie i brak działania są Waszymi największymi blokadami i przez naturę prawa przyciągania, przynosisz więcej tego, czego nie chcesz na Twojej drodze. Niezależnie w którą stronę idziesz, jesteś na dobrej drodze na teraz, i to jest naprawdę najważniejszą częścią.

Uwolnijcie wszelkich niespełnione oczekiwania, żale i chęci posiadania. Poproście swoje anioły, aby pomogły zachować wam wasze myśli i przyszłościowe pomysły i wasze działania w zgodzie z waszym sercem. Poświęćcie trochę czasu w ciszy i poczujcie uzdrawianie, którym wasza piękna grupa anielskich świateł się dzieli, a kiedy wrócisz, odświeżony i odmłodzony, poczujesz się bardziej komfortowo i pewnie w decyzjach, jakie robisz i krokach, które podejmujesz. Jesteśmy z tobą, przy tobie, za tobą i przed tobą, więc możesz wziąć każdy krok ze świadomością, że jesteś bezpieczny, kochany i wspierany. Idź naprzód i rozwijaj się w sposób, którego sobie nie wyobrażałeś, bo tam jest taki ogrom, mający jeszcze nadejść.

„Ja uwalniam żale przeszłości, z miłością i widzę dar, w którym wybrałem i niecierpliwie czekam na to, co jest następne”.

Doceń Boskość w tobie. Doceń Boskość w każdym innym i wszystkim. Poproś anioły, by obudziły w tobie wspomnienia, które pamiętają, że jesteś tym, który kształtuje swoją rzeczywistość. Pozwól nam oświecić Cię tą Boską wiedzą i zaufaj, że to, co potrzebujesz wiedzieć, przyjdzie do ciebie, gdy będziesz gotowy do ponownego przypomnienia sobie i dojdziesz do wiedzy, której potrzebujesz wtedy, gdy jest ona tobie potrzebna.

Rozwijaj swoją wizję, aby widzieć poza swoją postrzeganą rzeczywistość. Poszerz swoje zrozumienie i zobacz piękno i światło, które jest wokół ciebie. Jesteś otoczony przez takie oświetlenie i miłość, poczuj ją, a następnie promieniuj ją do każdego projektu, który rozwiązujesz. To przyniesie ci duchowy spokój i ukojenie, niezależnie od tego, co dzieje się wokół ciebie. Czasami, gdy doświadczacie przykrych sytuacji i ludzi na swojej drodze, to po to, aby pokazać wam, jak daleko jesteście w znalezieniu równowagi i duchowego pokoju. To pochodzi z wewnątrz Ciebie i jest częścią twojej prawdziwej jaźni. Poproś anioły, aby cię otaczały w świetle pokoju i równowagi, i wiedz, że możesz osiągnąć wszystko, co postanowiłeś zrobić.

„Akceptuję dar duchowego pokoju.”

Niech świeci wasze światło. Podziel się swoją obecnością z tymi wokół ciebie. Jest to bezpieczne, aby być twoją prawdziwą, autentyczną jaźnią, gdyż jesteście chronieni przez ligę aniołów, którzy są wspierający Was na każdym kroku waszej drogi. Gdybyś poczuł, że się potknąłeś, jesteśmy tutaj, aby Cię złapać. Wezwij nas w każdej chwili, abyśmy zaoferowali Ci siłę i odwagę, aby asystować Ci w drodze. Zaufaj, że tak jest i że to wszystko jest możliwe, nawet jeśli nie czujesz tego teraz. Trzymaj swoje niezachwiane myśli i skup się na całym pięknie i miłości, która jest wokół ciebie.
Zaufaj wewnętrznemu postrzeganiu pojawiającemu się, gdy prosisz o lepsze zrozumienie swoich przedsięwzięć. Możemy podzielić się z wami różnego rodzaju przejrzystością i informacją, na których można budować i rozwijać się. Gdy to zrobicie, wasza aura staje się przejrzysta i jasna, przyciągając to, co zbliża się do ciebie to, czego pragniesz w szybszym tempie i bardziej wyrafinowane. Niech to światło w tobie świeci i będzie tak jasne, że nie może być przegapione. Noście wasz purpurowy płaszcz mądrości i zrozumienia, a będziecie pancerzem światła, siły i odwagi, i rzeczywiście daleko zajdziecie.

„Ja jestem światłem i świecę z głębi serca dla wszystkich, aby zobaczyli i poczuli się uspokoili przez moje światło”.

Pozwólcie duchowym przemianom nastąpić. Pracujcie nad transformacją swoich myśli i swoich uczuć i zawsze pamiętajcie, aby karmić swoją duszę. Zapamiętajcie radość świętowania i świętujcie, zapamiętajcie szczęśliwe chwile, kiedy potrzebujecie, i wiedzcie, że to, co was czeka na drodze, jest wybrukowane Waszymi intencjami uczynienia waszego świata i waszego życia lepszym.Zawińcie to wszystko, co robicie w platynowym ogniu i esencji platynowego płomienia.

Jestem wasz JAM JEST Saint Germain
08 listopada 2012
Channeler: Sharon Taphorn
www.playingwiththeuniverse.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s