Archanioł Michał: Troskliwie pielęgnujcie kwiat pokoju, który stworzyliście

Tego dnia, jedenastego-jedenastego, portal energii 11-11 otwarty jest w całej pełni. Widzimy, że bardzo wielu ludzi zbiera się razem w medytacjach i wizualizacjach, łącząc się z krystaliczną siecią Matki Ziemi.

To początek odliczania, że się tak wyrazimy, ostatnich kilku schodów, wiodących do portalu 21-12-2012. Wiążecie z tą datą bardzo wiele oczekiwań, jak również i z datą dzisiejszą. Te marzenia, nadzieje i oczekiwania pchają was do przodu i mają cudowny wpływ na waszą świadomość.

Upłynie trochę czasu, zanim poznacie cały zasięg zmian, jakie wprowadziliście w przyszłości swego świata, ale przemiany, jakie stworzyliście we własnym życiu są i będą dość oczywiste, przynajmniej dla was samych. To, że wiele z nich nie jest widocznych dla tych, którzy się wam przyglądają, w ogóle nie jest ważne. W istocie dokonaliście w niemałym stopniu przemiany świadomości również i dla nich. I z czasem oni to zrozumieją.

Dzisiejsza wiadomość będzie krótka i na temat, co nie oznacza, że nieistotna. Chcielibyśmy, abyście zrozumieli wielkość i skalę tego, czego dokonaliście, i co wciąż robicie. I chcielibyśmy dodać do tego nasze gratulacje i, po raz kolejny, nasze zapewnienie, że jesteśmy gotowi wam pomagać przez te ostatnie kilka tygodni. Wasz postęp jest dostrzegany i witany z radością w całym kosmosie. Nie widzicie wpływu, jaki wywieracie na Wszystko, ale jest on bardzo realny. Gdy w tym czasie otwieracie swe serca na energie Źródła, otwórzcie swe serca również i na siebie nawzajem. Potencjał dla pokoju został stworzony. Troskliwie pielęgnujcie jego rozkwitające życie.

Niedługo znów się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 11 listopada 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/11/11/a-force-for-peace-has-been-created-nurture-its-budding-life-carefully-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s