Jeszua: Wasze postępy są wspaniałe!

Witam was, przepiękne Istoty Światła.

Przychodzę do was dzisiaj, przynosząc wam te radosne wieści. Wiele wydarzyło się rzeczy w waszym Świecie, które niezupełnie są jeszcze widzialne dla oczu, ale wielu wyczuwa je w swych sercach.

My z Niebiańskiej Załogi wyrażamy wam nasze uznanie za wasze cudowne medytacje w trakcie otwarcia portalu 11-11 i prosimy was, abyście dalej je przeprowadzali. Tyle się wydarzyło, że będziecie tym zdumieni.

Otrzymujecie przebłyski swej olbrzymiej siły, ukochani, i to, czego dokonaliście do tej pory, poniesie was jeszcze dalej wraz z każdym upływającym dniem, gdy coraz bardziej zagłębiacie się w sekretne przestrzenie waszej obecności JAM JEST.

Teraz jest czas, by utrzymać ten impet i skupić swe energie przy użyciu wszystkiego, czego się wcześniej nauczyliście. Wielu z was zaznajamia się z waszymi zdolnościami przekraczania granic swej świadomości i włącza w nią swych bliźnich w taki jednak sposób, że nie ściąga to was w niższe wymiary i częstotliwości. Podnosicie energie swoje i innych, i pozostajecie dłużej w wyższych wymiarach i wyższej świadomości.

Matka Ziemia dziękuje wam za wasze starania, by wprowadzić ją bezpiecznie w wyższe rzeczywistości, i wznosi się ona w nie wraz z wami, i adaptuje się teraz w wyższych częstotliwościach.

Potrzebujecie jeszcze paru dostrojeń i korekt, aby dostosować się do napływu intensywnego Światła, dlatego być może wciąż oczyszczacie stare wzorce i resztki energii pochodzące z waszego życia w dualności. Strząśnijcie je z siebie, tak jak to wciąż robi Ziemia, i zasilcie je nowoodkrytym Światłem, które przyczyni się do ich dalszej transmutacji.

Dokonaliście wielkiego skoku, kochani, więc prosimy, idźcie dalej tą ścieżką, na której wytrwaliście, i wiedzcie, że jesteście wspaniałymi Istotami Światła, obdarzonymi o wiele większą mocą, niż sobie uświadamiacie.

W ciągu ostatnich paru dni posmakowaliście tej mocy więcej, a teraz uczyńcie to w jeszcze większym stopniu. Dokonujecie wielkich postępów. Niech wzrastają one i pomnażają się, gdy zatrudniacie wszystkie nowe umiejętności, jakie rozwinęliście, by powiodły was jeszcze bliżej ku waszej obecności JAM JEST. Chuchajcie na żar nowoodkrytej esencji waszej Boskiej natury i wygrzewajcie się w płomieniach swego Centrum Serca, i przebywajcie w nim w ciągu swojego dnia.

Przyswajacie i integrujecie energię, która pojawiła się wraz z otwarciem portalu 11-11, i ta integracja ma na celu zwiększenie energii Miłości, jaką przekazujecie innym i sobie samym. Wraz z każdym swym oddechem stajecie się coraz jaśniejszą kulą Światła. Uwierzcie w to i czujcie radość i wdzięczność za to, a one powiększą jeszcze wpływ waszego Światła na Świat i inne zamieszkujące go istoty.

Upajajcie się tą świadomością i czujcie się jeszcze bardziej komfortowo ze swymi nowoodkrytymi zdolnościami rozróżniania co jest Prawdziwe, a co jest Iluzją. Z uwagą przepuszczajcie to wszystko przez wasze Centrum Serca, abyście mogli lepiej rozumieć co widzicie i czego doznajecie w czasie tych ostatnich dni dualności. Niech dodaje wam otuchy świadomość, że oto strząsacie z siebie dualność z wielkim wdziękiem i hartem ducha, kochani.

Zawsze jestem u waszego boku i do waszych usług, i w waszych sercach –
wasz kochający brat, Jeszua

Przekazała Fran Zepeda, 12 listopada 2012
http://franheal.wordpress.com/2012/11/13/yeshua-your-progress-is-magnificent-as-channeled-through-fran-zepeda-november-12-2012/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s