Wiadomość od Arkturian

Pozdrowienia umiłowani, Jesteśmy Arkturianami i jesteśmy tutaj, aby pomóc,  wspierać i dla dalszego uwolnienia ludzkiego serca od posiadanych głęboko emocji, których was  jako ludzi nauczono przechowywać i uniemożliwiać wam ekspansję. To jest opakowanie smutku wokół ludzkiego serca, które zamknęło i stłumiło ludzkość i to jest ten smutek, który jest obecnie wylewany w poprzek i wewnątrz ludzkiej rasy w tym czasie.

Jesteśmy tu, aby poprowadzić dalej ten proces i pomóc wam uzyskać jasność wewnętrznej wizji w odniesieniu do tej głęboko utrzymywanej zgryzoty. Jako rasa, byliście nauczani przez tych, którzy szkolili was do utrzymania Jaźni w niższej wibracji, że smutek jest nieunikniony i że będziecie odrętwiali przez smutek, który nosicie na wieczność. To nie jest prawdą, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc wam rozpuścić tę naukę, abyście mogli ujawnić Prawdę ukrytą na pełnym widoku. Gdyż przyszliście na tą planetę żyć jako człowiek, aby doświadczyć wszystkich emocji wam dostępnych jako członkom ludzkiej rasy.

Nauki nauczane w tej rasie w kółko stworzyły wzorce żalu i nienawiści, które przykuły duszę do ludzkiego pojazdu w sposób, który jest podobny do zalewania betonem w butów i prośbą, aby przejść kilka mil. Jest to niezwykle trudne doświadczenie życia na planecie Ziemi, gdyż jest filtrowane tak mocno i tak gęsto. Jesteśmy tutaj, aby pomóc wam odblokować serce, gdyż serce jest kluczem do wszechświata. Miłość jest odpowiedzią, bez względu na pytanie,moi drodzy i jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam przejść przez ten proces z łatwością.

Wielu z was może być teraz w głębokich bólach smutku, ten smutek jest reaktywowany przez wspomnienia, tych, którzy zginęli w wojnach, które miały miejsce na ziemi oraz wewnątrz „fabryki” Ziemi, i my wskazujemy, że ten żal musi być teraz uleczony. Gdyż w uzdrowieniu jest uwalnianie, którego wasza dusza pragnie i z którym ludzki pojazd teraz walczy. Gdyż żal nie tylko jest przechowywany w sercu ludzkiego pojazdu jest również przechowywany w samych komórkach ludzkiego pojazdu. Jest on następnie przekazywany z pokolenia na pokolenie ludzkich pojazdów, które rodzą się na naszej planecie. WSZYSCY mają komórkowe wspomnienia żalu i nienawiści, i wszystkim jest coraz trudniej funkcjonować wewnątrz.

Nie jesteś swoim ludzkim pojazdem, ludzki pojazd podobny do samochodu, jest w stanie przetransportować was po całej planecie, podczas gdy jeszcze wielu jest osłoniętych od tej Prawdy, i teraz doświadczają szybkich załamań ich ludzkich pojazdów. Gęstsze, niższe energie zaczynają rozbijać struktury komórkowe ludzkiego pojazdu w postaci chorób i niemocy.

To może być odwrócone, ale proces ten wymaga pozwolenia  na uwalnianie i uzdrawianie głęboko zakorzenionych emocji i stwierdzamy, że jesteśmy tutaj, aby pomóc wszystkim w tym procesie. Nowe energie są wspierające i to jest widoczne na całej planecie, jak człowiek dociera do człowieka, jak serca wielu w pełni się otwierają.Wylanie żalu powinno być postrzegane jako początek procesu uzdrowienia, który jest w Prawdzie, a nie czymś, czego was nauczono, bo was nauczono chronić smutek wszelkimi kosztami. Nauczono was trzymać się żalu i wykorzystywać go jako paliwa dla ludzkiego pojazdu. Łzy, które są oczyszczające nauczono was wstrzymywać, dalej wzorcując komórki ludzkiego pojazdu do zniszczenia. Gdyż ludzkie ciało było zaprojektowane, aby być zasilane Miłością, która Jest. To jest jedyna tkanina wszechświata i jest paliwem dla ludzkiego pojazdu.

Zbliżone do wlania oleju napędowego w samochodzie benzynowymnauczono was stosować niewłaściwy pokarm dla swojej ludzkiej postaci, i to spowodowało wzorce chorób i niedomagań manifestujące się w ludzkim pojeździe oraz w rodzinach, które pracują, aby utrzymać uchwyt głębokich nauk,  nauczanych wszelkimi kosztami.

Teraz, jako że nowe energie Ziemi zaczynają odblokowywać serce i emocje zaczynają się wylewać na zewnątrz, prosimy Was trzymać siebie w Miłości, która Jest i  pozwolić Miłości, która Jest rozlewać się wokół was i przez was, gdyż to jest ponowna energetyzacja Was z poziomu komórkowego na zewnątrz. Proces ten wydaje się być trudnym na początku, ale gdy Miłość, która Jest, weźmie was w posiadanie i zacznie naprawiać wasze komórki i wspierać waszą energię, to zostanie pokazane wam wyraźnie. Gdyż Wasza wewnętrzna wizja zacznie się oczyszczać, zaczniecie pamiętać, Kim jesteście w Prawdzie i zaczniecie jeszcze raz czuć rodzinę, której odmawiano Wam od eonów.

Jesteśmy częścią tej rodziny i trzymamy was teraz drodzy umiłowani w ciepłym uścisku. Niech nasza miłość do Was zacznie rozpuszczać głęboko zakorzenione wzorce zamknięcia, niech nasza miłość do Was zacznie oczyszczać i doskonalić Waszą wewnętrzną wizję żebyście zdali sobie sprawę, że jesteście kochani ponad miarę, gdyż Wszyscy to JEDNO. Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z gwiazdozbioru Arkturusa i JESTEŚMY WAMI.
12 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschoolof

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

One comment on “Wiadomość od Arkturian

  1. Bracia i Siostry Arkturianie, dobrze wiedzą ile mamy smutku. który nam wpojono,i ile Miłości zabrakło aby to zmienić.Do tego jednak potrzebna jest umiejętność manifestacji, której się dopiero uczymy i oczyszczanie. Czy nasza droga musi być długa aby to zmienić ?Jak to właściwie jest ?.
    Dziękuję za przekaz i pozdrawiam < 3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s