Manuskrypt przetrwania – część 224

Nie przeceniamy was w jakikolwiek sposób drodzy, gdyż po raz kolejny osiągnęliście poziom świadomości, o którym wielu mówiło, że jest nieosiągalny dla ludzi. Wyjaśnijmy. Jak już powiedzieliśmy channelerce w prywatnej wiadomości, ten tydzień był ważnym przejściem dla ludzkości. Przekroczyliście linię drodzy, ale nie mówimy o niej jako tej legendarnej linii mety, za przejściem której tęsknicie. Raczej wolimy mówić o niej jako o linii startu, gdyż w końcu udało się wam zakończyć potrzebne procesy, aby rozpocząć życie jako nowi ludzie. A co mamy na myśli? My po prostu odnosimy się do faktu, że macie teraz, rzeczywiście  przez dużo ciężkiej pracy, udało się wam wygenerować wymagany poziom wibracji, które sprawiły, że nie jesteś już członkami tej starej, grupy trzeciej gęstości ludzkości. Przybyliście, innymi słowy, tylko, aby nie znaleźć siebie w stanie usiąść i cieszyć się tym legendarnym miejscem pokoju. Bo nie będziecie zwlekali, każdy z was, gdy macie wszystkie uczynki do zrobienia i wyzwania do podjęcia, ale chcecie to zrobić, wiedząc, że nie jesteście już zaśmieceni całym tym bagażem, jaki trzymaliście zaledwie kilka dni temu .

Możecie nie być w pełni świadomi monumentalnego procesu, który odbył się w tym krótkim przedziale czasu, więc pozwólcie nam dać tylko kilka przypomnień tego, co się stało w międzyczasie. Przede wszystkim, jak może pamiętacie, ciemni końcu musieli przyznać się do ich klęski, jak niektórzy z was byli wtajemniczeni, ich odejście od brzegu już się rozpoczęło. Tak, że uczucie lekkiego serca u wielu z was ostatnio rzeczywiście zadowolonych  jest pewnym sygnałem, że trucizna zaczęła wypływać z waszego systemu, a my możemy zagwarantować wam, że już nigdy kiedykolwiek nie wróci. Śpieszymy dodać, że system, nad którym pracowali tak ciężko, aby go wprowadzić będzie utrzymywał się dalej, ale będzie to robił  w linii czasu zajmowanej przez tych, którzy zdecydowali się zatrzasnąć w starym i w żaden sposób nie podnieśli swoich wibracji, aby uciec z tej małej piekielnej dziury, którą oni sami stworzyli dla siebie. Więc naprawdę będą się dalej pławić się w ich podziemiu, aby tak to nazwać, podczas, gdy wam udało się wciągnąć siebie na trochę inny poziom czasu i świadomości. Więc to jest Definitywne rozdzielenie linii czasowych, a od teraz podział będzie nadal narastał, i wszyscy możecie oglądać w zdumieniu jak stary i gęsty świat nadal gra w swoje małe szarady. Ale wy jesteście wolni, aby uwolnić to wszystko, gdyż rzeczywiście zdecydowaliście się żyć w bardziej wypełnionej światłem atmosferze, i jako takie, wasze życie się zacznie na serio teraz. Dlatego odnosimy się do tej linii na piasku, którą przekroczyliście jako linię startu, a nie jakiegokolwiek ostatecznego celu.

To będzie naprawdę dziwne dla wielu z was, gdy  w waszych umysłach, mieliście ten obraz tłumów wiwatujących wam brawo gdy opadaliście na kolana, wyczerpani, ale podnieceni po zakończeniu tego wyścigu do „Końca”. Cóż, tłum jest tutaj, i rzeczywiście dopingują was potężnie, ale robią tak, ponieważ widzą was wszystkich już dobrze na pierwszym odcinku tego nowego ekscytującego wyścigu, i tym razem, on nie ma końca. Bo to nie jest wyścig z wyznaczonym celem, jest to tylko wyścig, aby żyć waszym nowym życiem w pełni, i gdzie każdy krok na drodze przyniesie ze sobą coś nowego, co poprawi nie tylko wasze życie, ale również reszty stworzenia. Na razie otworzyliście samych siebie w sposób, którego nikt z zamieszkujących ciało fizyczne wcześniej nie spełnił, a wydarzenia, które miały miejsce w ostatni weekend oznaczone sekwencją 11:11 11:11 rzeczywiście były sygnałem, który ustawił was wszystkich  na starcie tej nowej rasy wolności. Bo już nie potrzebujecie szukać wolności dłużej, już ją osiągnęliście. Więc teraz to, co widzicie wyciągając się przed siebie jest „rasą bez granic”, gdyż teraz, nie ma dystansu, który musicie jeszcze pokonać.

Teraz to wszystko zależy od każdego i każdej z was, jak daleko i jak szeroko chcecie podróżować. Na razie macie cały wieloświat do Waszej dyspozycji i możecie zacząć odkrywać go na serio. Więc zresetujcie swoje umysły dla zakończenia tego rozszerzenia, i wiedzcie, że to co daliście sobie przez ostatnie kilka dni jest zezwoleniem, aby rozpocząć od nowa. Skończyliście ze starym, i nawet jeśli wam to zajmie trochę czasu, zanim będziecie w stanie w pełni strawić pełną treść tej wiadomości, pozwólcie nam tylko skonkludować przez powiedzenie wam, że właśnie rozpoczęliście  zupełnie nową drogę, i tym razem,  wy ustawiacie limity, jak, jak daleko chcecie podróżować tą drogą. Będziemy tutaj, dopingując was, nie ważne jak szybko lub jak daleko chcecie iść, bo już przeszliście granicę, nigdy wcześniej nieprzekroczoną przez człowieka, a to samo w sobie jest wyczynem, który nigdy nie zostanie zapomniany. Więc nie marudźcie, nie wtedy, gdy możecie już zacząć się delektować uczuciem odkrywania nieznanego terytorium. I nawet jeśli to nowe terytorium przyniesie wam cały szereg nowych wyzwań, będą one bardziej niż mile widziane, gdyż to będzie tylko radość, zamiast zabierania czegoś od Was. Więc, przybyliście, tylko, aby znaleźć siebie w stanie niezdolnym was zatrzymać, dla pędu radości, który przeniesie was wszystkich  naprzód i do przodu w tajemnice magii i cudów, które leżą dalej przed wami.

Źródło tłumaczenia: http://www.cheops.darmowefora.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s