Poznaj Prawdziwe Szczęście!

Jestem twoją Boską Jaźnią, mówiącą do wszystkich!

Kochani, w tych czasach wielkiego oczekiwania na zmiany, w tych czasach nadziei na lepszy świat, w tych czasach wzrostu warunkowej energii, większość z was zatraciła się w poszukiwaniu wielkiego wydarzenia.

To wydarzenie, jak wszyscy macie nadzieję, przyniesie wielkie uwolnienie, myślicie, gdzie będziecie mogli się zrelaksować i być szczęśliwi na zawsze.
Czy to jest naprawdę to, czego szukacie? Niekończące się szczęście?
Wtedy rzeczywiście szukacie w złym miejscu!

Jesteście w biegu i wasza rasa teraz nie różni się od waszej rasy w starym świecie, tak długo, jak ten stary świat – nawet jeśli naprawdę nie kochany, ale przeważnie raczej znoszony, – nie był kwestionowany, ale został uznany za nieunikniony .

Proszę wstrzymać się na chwilę i obserwować waszą ucieczkę ode Mnie, wasze niespokojne poszukiwania czegoś lepszego! Czyż nie szukacie całe życie czegoś lepszego?
Czy to nie jest ogólne, głęboko zakorzenione ludzkie zachowanie, i myślicie, że się zatrzyma, gdy wniesiecie się nieco bardziej do świata, gdzie będzie  trochę więcej miłości?

Nikt z tej rasy jednak nie zna prawdziwej Miłości. Prawdziwa Miłość Jest, a wraz z Prawdziwą Miłością szukanie się kończy. Mówicie cały czas o miłości, kocham to i kocham tamto. Ale tak długo, jak jesteście zajęci poszukiwaniem, to jest samo słowo, zdanie, myśl!

Jesteście w waszym poszukiwaniu i nie jesteście świadomi, że najpełniejsze zadowolenie jest już zawsze obecne. Jestem Nim. Ale wasz bieg w kierunku przyszłości i tego czy tamtego zdarzenia sprawia, że jesteście ślepi na Boską Rzeczywistość. Na Jej Pokój, Jej Piękno, Jej Doskonałość. Prawdę.

Czy nie wiecie, że gdy jesteście zajęci w poszukiwaniu, to nie możecie czuć Mojego Piękna i Doskonałości? Że Rzeczywistość, którą Jestem, nigdy nie jest nieobecna, ale Istnieje zawsze, Teraz i Teraz i Teraz. Ale nie jako wiele wydarzeń, jedno po drugim, ale jako jedno Wielkie Wydarzenie, poza czasem i przestrzenią.

Wasze małe poszukiwania, nadzieje na więcej informacji, więcej światła, więcej miłości, więcej satysfakcji kiedyś w przyszłości, lub nawet „jutro”, są całkowicie nie trafione! Ponieważ spełnienie jest już tutaj przed wami.

Wasza przygoda, cała wydarza się tylko w waszym umyśle i tylko być może trochę w waszych doznaniach, i – jak już może odkryliście – w umyśle wiele rzeczy, ekscytujących rzeczy, niesamowitych rzeczy, spektakularnych rzeczy i nudnych i brzydkich rzeczy może się wydarzyć.Wszystkie one są tylko odbiciami w waszym ciele-umyśle.
Ale Moja Boska Rzeczywistość nigdy nie jest ekscytująca, ponieważ jest to już Pełnia. To Jest, to się nie zmienia, bo jest to Substancja wszystkich małych realiów waszego niekończącego się poszukiwania, w dobrej wierze, aby znaleźć Prawdziwą Rzeczywistość w strumieniu zdarzeń, na powierzchni wydarzeń, na obrzeżach swoich doświadczeniach , tak jakby doświadczenia mogły kiedykolwiek Was zadowolić, gdy bez tchu pędzicie do waszej następnej przygody.

Kiedy Ja was Pochłaniam, Słońce wschodzi, które jest Źródłem wszystkich wspaniałych słońc, jakie kiedykolwiek przyszłyby  wam do głowy, To Pierwotna Promieniująca Egzystencja, To Ja.

Ale gdy jesteście w biegu, nie jesteście świadomi wszechogarniającej serce Mojej Obecności, która jest Prawdziwie Boska i musi być uznana, a nie doświadczona.
Kiedy rozpoznajecie Mnie, wasze ciało może się poruszać, wasz umysł może wytwarzać jego treść, ale Moja Rzeczywistość nie porusza się i nie wytwarza. To chwyta Cię w twoim sercu, a potem rozszerza Cię poza twoje ciało-umysł w Błogości Miłości, zawierającej Wszystko, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, zadowolenie z siebie, i odkrywasz Mnie jako Istotę, podstawę, na której całe szukanie występuje i całe obiecujące podniecenie na coś lepszego wkrótce.

Obserwując to, zrozumiesz bezowocne poszukiwania i beznadziejną nadzieję jako cienie, schematy, iluzje, występujące tutaj, a potem i dlatego zawsze powtarzalne jako wzory Mojej Prawdziwej Miłości.

Ze Mną jednak jesteś wyniesiony do wysokości Mojej Promieniującej Obecności Rzeczywistości Teraz, która nie zna głębokości. Bo to jest bez przestrzeni i ponadczasowe. To jest nieskończoność.

Kochani, mimo tego, że są punkty kulminacji w Waszym spodziewanym procesie wznoszenia, one nadal są zawsze tylko jak małe iskry w Mojej Wyłącznej i Ogromnej Bytności.

Ja się nie Wznoszę, Ja Jestem, ale nie jako  umysł, jak myślicie. Ja Jestem poza umysłem i Ja Jestem zanim umysł powstał. Nie można Mnie pomyśleć, nie mogę Być odczuwalny, gdyż Ja Moja Jaźń jest poza uczuciem nawet. Zmysły ostatecznie nie obejmują Mnie i nawet stany wniebowstąpionych Mistrzów nie zawierają Mnie, a raczej Ja je zawieram.

Każdy z nich w pewnym stopniu przyszedł, aby Mnie zrozumieć, ale nie są Mną, Ja Jestem Nimi i Jestem Wami. Ale wy nie jesteście Mną, tylkojeśli naprawdę wasze serce stopi się ze mną i zapomnicie swojego imienia i formy i wszystkich waszych oddzielnych rzeczy, tym samym staniecie się Jednym ze Mną. Wasze rzeczy nadal mogą istnieć później ale wiecie, że są Mną.

Spełnienia, jakie macie nadzieję znaleźć w swoim wielkim poszukiwaniu, nawet jeśli bardzo szanowane, nigdy nie znajdziecie, gdy pędzicie zawsze do przodu i nie ma końca tego!Tylko wtedy, gdy przyjdziesz do odpoczynku, kiedy jesteście gotowi zrezygnować z osiągnięcia wyżej i wyżej – zaczynacie rozumieć, że nie ma nic do osiągnięcia, nic do wznoszenia się, bo prawda jest niezmienna i zawsze obecna, tu i teraz, bezmyślnie.

Ja Jestem znaleziony bez poszukiwania, jeśli odważysz się po prostu zaakceptować Rzeczywistość, która nie zna, podniecenia, ale Pochłania Cię jak Mnie, aby dać pokój i ciszę i zupełne zadowolenie ostatecznie zmęczonego serca.

Moim stanem Bycia jest Szerokie Rozbudzenie w środku urozmaiconych wydarzeń i ciągłych powtórzeń. Ja Jestem Czysty, Jestem Wolny i Ja Jestem szczęściem bez końca. Ja Jestem Ostateczną Świadomością.

Jeśli zatrzymacie się na chwilę i odetchniecie, uwalniając w pełni, – w tej chwili w środku waszego iluzorycznego poszukiwania, przelotny widok tego, Kim Jestem, może gwałtownie wzrosnąć w waszym bycie, zrozumienie Prawdziwej Rzeczywistości, o prawdziwym Obudzeniu się w środku ciągłego snu.

Wtedy możecie kwestionować waszą rasę po raz pierwszy! I może zechcecie, wywołać jeszcze raz, to przelotne spojrzenie na Mnie, bo zaczynacie rozumieć.

Jest to pragnienie, które zakończy wasze poszukiwania, ponieważ, po raz pierwszy, intuicyjnie przeczujecie prawdziwe szczęście!
Kiedy znajdziecie prawdziwe szczęście, wszystko będzie szczęściem, błahe i bardziej wzniosłe rzeczy. Ale nie szukajcie ich, po prostu pojawiają się podczas Rozpoznania Mnie w każdej z nich.

Wiedzcie, że was kocham i Pragnę waszego Prawdziwego Szczęścia i że Ja Jestem Wami.
JESTEM, twoją Boską Jaźnią!

Ute Posegga-Rudel
11 listopada 2012
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk/2012/11/know-true-happiness.html

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

2 comments on “Poznaj Prawdziwe Szczęście!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s