Archanioł Gabriel ~ Radosne oczekiwanie

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy w waszej obecności dzisiaj. Podziwiamy was za to, że poświęcacie czas, aby przyjść i być tutaj i uczestniczyć w ogromnych energiach grupy dzisiaj i, oczywiście, gdy mówimy, grupy, mamy na myśli nie tylko tych, którzy są na sali w tym czasie, ale również tych, którzy będą cieszyć się tą transmisją w Internecie w późniejszym czasie.

Jesteśmy tak bardzo podekscytowani z powodu energii, których jesteście w tej chwili. Jesteście w czasie wielkiego przyspieszenia, przyspieszenia, którego nie doświadczyliście w swoich życiach dotychczas. Rozumiemy, że gdy jesteście w ruchu przyspieszonym to może być niepokojące. To może być trudne, aby utrzymać równowagę, ale robicie to cudownie, pozwólcie nam was uspokoić. Przyjmujecie swoją pracę tak pięknie poważnie. Zrealizowaliście wiele, moi drodzy, w rzeczywistości, to możemy powiedzieć, że wielu z was osiągnęło więcej w miesiąc i rok, niż wielu doświadczyło w życiach. W ten sposób przyspieszyliście swój wzrost i ruch jest w tej chwili, i chcielibyśmy zająć się tym dzisiaj.

Poziom przyspieszenia, którego doświadczacie teraz na waszej planecie będzie kontynuowany aż do momentu przesunięcia się  w energie 2013. Będziecie mieć zdarzenie po zdarzeniu, wszystkie zaprojektowane, aby przesunąć was do przodu dokładnie w taki sposób, jaki jest wymagany. Nie możecie popełnić błędu. Proszę wysłuchajcie nas, gdy to mówimy! Wszechświat, pomocnicy, Wasze wyższe Ja, wasze ludzkie ja, planeta – wszystko działa razem w pięknym balecie poruszającym się do przodu w kierunku kluczowego wydarzenia – galaktycznego wyrównania w dniu 21 grudnia 2012 roku.

Są to momenty, dla których doświadczenia wasza dusza wcieliła się teraz. To dlatego wasza dusza wybrała tu być. To dlaczego mieliście wiele doświadczeń w swojej ekspresji życia. To wszystko było dla tych odpowiednich momentów teraz. Żyjecie, zrobiliście to. Cały wszechświat spogląda, pełen miłości, za to, co osiągnęliście i co tworzycie.

Teraz w swoim człowieczeństwie, wielu z was jest bardzo mocno  sobą. Wielu, wielu z was próbowało wzniesienia wcześniej i to nie działało dobrze. Z powodu tej pamięci, wielu z was przyłożyło ogromną presję na siebie, aby upewnić się, że  Wzniesienie wydarzy się tym razem. Przynosisz głęboką powagę do niego. Jesteście bardzo zaangażowani, drodzy.

Choć kochamy was za niewiarygodne zobowiązania, proszę, proszę weźcie trochę czasu, aby ocenić te chwile. Dla wielu z was będzie to ukoronowanie waszych doświadczeń duszy. Jak każde z pozostałych waszych głównych doświadczeń życiowych, delektujcie się tym czasem. Cieszcie się każdym momentem teraz. To wszystko było dla tego.

Zakotwiczcie w swoich energiach. Znajdźcie równowagę. Emitujcie swoje światło. Obejmijcie to, kim naprawdę jesteście. Przez pozostawanie w spokoju i zrównoważeniu, wzbudzonym stanie, będziecie prowadzić innych, którzy mają trudności ze znalezieniem własnych punktów równowagi. Widzicie, jest wielu, którzy są w głębokim lęku wobec wyrównania. Słyszeli ciemne przepowiednie. Oni boją się końca świata i czują, że są bezsilni wobec tego wszystkiego. Wielu będzie się czuło bardzo źle, gdy będą próbowali trzymać się starych sposobów i opierać ruchowi zmian.Bądźcie radiolatarniami. Oświetlajcie drogę dla nich. Pokażcie im, że nie tylko jest wszystko w porządku, ale wszystko jest absolutnie, niesamowicie piękne! Macie do wyboru!

Pozwólcie nam podać wam to w ten sposób. To jest tak, jak byście planowali ślub i to jest najpiękniejsza, prawdziwa ekspresja miłości, ponieważ jest zjednoczenie ludzi na całym świecie. To jest wasze małżeństwo z waszymi braćmi. Świadomość jedności jest małżeństwem, nie? Jest to także boskie partnerstwo między ludzką jaźnią i waszą duszą, wasza ekspresja Źródła, gdy jesteście w ciele. Jest to głęboka komunia bezwarunkowej miłości na tak wielu poziomach, że otworzy drzwi do wielu boskich partnerstw, które w końcu nastąpią.

Więc planujecie to piękne, oparte o miłość wydarzenie i tak jak wielu z wesel, których już doświadczyliście, chcecie być doskonali. Chcecie, aby wszyscy uczestniczyli i i dzielili z wami waszą radość. Jesteście złapani przez szczegóły. Kochani, nie popełniajcie błędu, który tak wielu popełniło. Są tak pochłonięci wydarzeniem, że przegapiają wszystkie radosne oczekiwania, emocje i magię, która pochodzi z całego doświadczenia. Pielęgnujcie te chwile, bo są magiczne! Powinny być obchodzone! To jest to,  na co pracowaliście tak ciężko, widzicie?

Chodzi też o utrzymanie waszego podniecenia i waszej radości i waszej wizji tego, co przyjdzie po wielkim wydarzeniu. Ile razy widzieliście ludzi, którzy są jedynie zainteresowani ślubem, a potem nie mają pojęcia, jak być żonatym? Czy możecie zrozumieć, że to piękne na sercu skoncentrowane wydarzenie jest początkiem? Jest to początek. To jest fundament, gdzie wszyscy idziecie. Odkurzcie swoje wyobrażenia i zacznijcie myśleć o tym, jak chcecie, aby to wyglądało. Możliwości są nieograniczone przed wami wszystkimi.

To jest dar energii, w które się przenosicie. Nieskończone możliwości. Stając się bogami na ziemi, którymi naprawdę jesteście.Tworząc pokój. Tworząc harmonię. Tworząc jedność. Tworząc bezwarunkową miłość jako stan bycia, który jest normą. Czy widzicie? To jest to, co robicie! To dlaczego jest tak niezwykłe. Nie zbliżajcie się do tych czasów ze strachem. Zbliżajcie się z radosnym oczekiwaniem i będziecie zakotwiczać energie, które będą tworzyły niebo na ziemi.

W swoim człowieczeństwie, wielu z was czuje, że trzeba coś robić.Macie kłopoty, aby uwierzyć, że po prostu BYCIE wystarczy.Czujecie, że musicie mieć uzdrowienia, musicie mieć dostrojenia, musicie aktywować swoje DNA, musicie zrobić idealną medytację, aby upewnić się, że wszystko się dzieje. Pamiętajcie, że każda i każdy z Was jest doskonały dokładnie tacy, jak jesteście. Jesteście częścią tańca wszechświata i to jest samo-korygujący się kursu w tym momencie. Po prostu nie możecie popełnić błędu.Usłyszcie nas, kiedy wam to mówimy. Jeśli skończyliście zmierzać w kierunku, który nie szanował waszej duszy i po co jesteście tutaj, żeby doświadczyć, to możecie poczuć się źle w rekordowym czasie i chcieć naturalnie  się doregulować. Po prostu nie możecie popełnić błędu. Więc proszę, wysłuchajcie nas, kiedy mówimy, żebyście w końcu wyrzucili ten stary strach.

Jednak rozumiemy, chcecie instrukcji, więc damy je Wam.Poddajcie się i praktykujcie wdzięczność. Jeśli nie robicie nic oprócz praktyki poddania i wdzięczności, to robicie więcej niż wystarczająco. To jest takie proste. Jeśli się poddacie, będziecie utrzymywać najwyższe dostrojenie i posuwać się naprzód z największą możliwą łatwością. Będziecie pozwalać wszechświatowi i waszym przewodnikom prowadzić was płynnie dokładnie tam, gdzie potrzebujecie być. Jeśli praktykujecie wdzięczność, będziecie utrzymać energię tego, co chcecie stworzyć i będzie obejmować wasze chwile Teraz. Są to krytyczne aspekty w ruchu naprzód w oświeceniu.

Jeśli chcecie medytować, zachęcamy do tego. Jeśli uzdrowienia odczuwacie jako dobre, zachęcamy do tego. Macie do wyboru. Róbcie to, z czym czujecie się dobrze! Proszę zrozumieć, możecie absolutnie doświadczyć przesunięcia w radości i podekscytowanym oczekiwaniu. Obawiamy się, że wielu z was będzie pędzić tak dziko, że będziecie wyczerpani do czasu, gdy będziemy wchodzić w nowe energie i będziecie zbyt zmęczeni, aby zrobić cokolwiek innego, niż spać. Nie chcemy, abyście przegapili zabawę! (Śmiech)

Pracowaliście ciężko. Wykonaliście pracę. Większość z was pracowała niestrudzenie przez całe wcielenie. Oczyściliście się  i uzdrowiliście i ponownie dostroiliście i przefiltrowaliście i doskonaliliście i kochaliście i łączyliście non-stop, na serio, przez ostatnie 12 lat. Teraz, moi drodzy, jeśli byliście na szkoleniu dla jakiejkolwiek innej pracy na planecie, jeśli szkolenie w pełnym wymiarze godzin trwało przez okres dwunastu lat, nie uważacie, że jesteście gotowi? Jesteście gotowi! Uczcijcie to ! Cieszcie się jazdą. To tego tu przyszedłeś doświadczać. Jesteś w kolejce do siedzeń przy ringu. Nie siadaj w tych pożądanych, specjalnych, siedzeniach VIP i nie zakrywaj oczu na litość boską! Przynajmniej  w kulminacyjnym momencie spójrz między palcami, chcesz? (Więcej śmiechu).

Szanujemy was i kochamy was bardzo za pracowitość. To jest, ta pracowitość, która zrobiła to wszystko możliwym, ale teraz nadszedł czas, aby się zabawić. Zakotwiczmy w energiach radości! Znajdźmy piękno w systemie. Niech wasze światło jaśnieje jako mistrzów, którymi jesteście, i dołączycie do reszty wszechświata, gdyż cieszymy się z tych niesamowitych czasów, które Wy stworzyliście. To jest to, z czym pozostawiamy was dzisiaj. Jak zawsze, to była nasza wielka przyjemność.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young

15 listopada 2012
Channeler: Shelley Young
http://www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube: http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

7 comments on “Archanioł Gabriel ~ Radosne oczekiwanie

 1. Robert dziękuję Ci za ten przekaz, nie śledzę wszystkich możliwych źródeł, a jedynie trzy i czasem zerknę gdzie indziej, bo wszystko czego potrzebuję jest min. u Ciebie na blogu, tak, że jeszcze raz Wielkie Dziękuję Brachu 🙂

 2. Ja tez dziekuje za Twoja prace Robercie.Fajnie, ze umieszczasz tak wiele przekazow i artykulow. Ja tez czytam kilka w tym Twoj, codziennie.
  Juz nie moge sie doczekac 21 grudnia, czekam prawie tak jak dzieci czekaja na wigilie, by zobaczyc co znajda pod choinka, hehe tez ciekawa jestem jak ten prezent bedzie wygladal , chyba wszyscy jestesm tego ciekawi. Pozdrawiam bardzos erdecznie

 3. Te wszystkie przekazy oblane są słodkimi słówkami z których nic nie wynika. Kompletnie nic. Wręcz odwrotnie, w tych przekazach jest coś po czym większość ludzi zwyczajnie sobie usiądzie z myślą ” wszystko dzieje się samo, nic nie muszę robić, jest tak wspaniale i dobrze ” a to gówno prawda. Większość tych przekazów to dezinformacja.

  • Każdy patrzy na to inaczej, bo ilu ludzi tyle wniosków. Kiedy poddasz się napływom Energi Światła to nie jest tak, że nic nie robisz, moim zdaniem wtedy zaczyna się nasza praca nad nami samymi bo Światło dociera wszędzie i czyści nas z dawno ukrywanych przywar czy ukrytych żali. Kiedy podczas oczyszczania siebie to wszystko wychodzi na „światło dzienne” to należy pozostać nieugiętym i wierzyć, że jest to z największym pożytkiem dla nas, bo poddajemy się nikomu innemu jak Bogu. To jest tylko moje spojrzenie na ta sprawę, nie zamierzam Cię przekonywać co do słuszności moich przekonań bo tylko ty i Bóg wiecie co jest dla ciebie najlepsze 🙂
   Pozdrawiam.

  • Widzisz, kazdy musi sam wykonac prace nad soba, serce powinno Ci podpowiedziec. U mnie transformacja zaczela sie ponad 12 lat temu, od tej pory wykonalam gigantyczna prace nad soba, bylo ciezko, ale warto, jestem zupelnie innym czlowiekiem, zmana o 180 stopni. Teraz nadal pracuje nad soba. Nic samo nie przyjdze, ale w przekazach jest wiedza i wiele cennych wskazowek. Trzeba korzystac a nie narzekac. Popros swoich przewodniko duchowych i aniolow, pomoga Ci, ale musisz poprosic.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s