Jednostka Miary Miłości. LORD ASHTAR

LORD ASHTAR

Honorowani Ludzie,
tęsknota Ludzi za Prawdą zostanie zaspokojona. To jest Prezent który przynosi Wam Niebo za co My, Galaktyczna Federacja Światła ręczymy.

 

To co obecnie w tych dniach dzieje się wokół wyborów w Stanach Zjednoczonych na podstawie błędnych założeń odpowiada dokładnie Waszej tęsknocie.

Wy nie znosicie już więcej kłamstwa, nie chcecie już tego i dlatego cały czas wypatrujecie Uzdrowienia i wypatrujecie za przynoszącymi Uzdrowienie którzy uwolnią Was z tego niewolnictwa.

I wielu się za nich podaje, lecz tylko niewielu może i chce spełnić Wasze oczekiwania. Ta tęsknota jest również tym co sprawia że się potykacie, przez co płacicie Waszą zdolnością trzeźwej oceny sytuacji – co prowadzi Was na Drogę pomyłki.

Przy tych wszystkich wydarzeniach, przy tym wszystkim co wyszło na światło dzienne w czasie prezydentury Światła Barracka Husajn Obamy – i to co będzie jeszcze wyciągnięte na Światło, przyjmowanie że stąd wyjdzie Uzdrowienie Świata jest chybione i świadczy tylko o tym że chcecie zaspokoić swoją tęsknotę za uwolnieniem.

Wielu Ludzi odkłada ich naturalną zdolnością trzeźwej oceny sytuacji gdy stają naprzeciw tej Propagandy Kłamstwa.
Oni nie mogą już dłużej znieść braku Światła w polityce, gospodarce i religii, więc z wdzięcznością i z ulgą widzą swoją nadzieję na Drodze do spełnienia, lecz przez Siły Ciemności dla nich jest przygotowywana kusząca Iluzja.

Przemiana jest w pełnym toku!
W całym swoim zakresie zmienia się Świat i nadchodzące miesiące pokażą prawdziwą wartość Waszych Przywódców, będziecie zdziwieni gdzie działają prawdziwe Postacie Świata i kim oni są.

Ja apeluję do Waszej Siły Rozróżniania i przekazuję to Przesłanie wraz ze Słowami Mistrza Jesusa, który jest Wysokością wszystkich Procesów które dotyczą tego Procesu Podniesienia:
„Macie rozpoznać ich po ich owocach”.

Ufajcie nadal sobie, ufajcie w Czas i w epokowe zmiany tego Czasu które są daleko zaawansowane.

Elity Ciemności uważające się za wieczne nie porzuciły planów dot. Świata i dalszego Was ciemiężenia. Tak więc nadal tworzą Iluzję, próbują Was oszukać Szatą Światła, aby Ludzie nadal za nimi podążali.

Będą jeszcze uwolnione nieuwolnione dotąd Energie, jeszcze Świat nie może udźwignąć pełnego blasku, jeszcze nie możemy całkowicie podnieść Kurtyny. Jednak z każdym dniem dochodzimy bliżej do tego Momentu, tygodnie wcześniej niż w rachubie Czasu aby zaspokoić Waszą tęsknotę za Prawdą, Pokojem i Miłością.

Im bliżej jest Przemiana i widoczne Przełomy, tym silniejszy jest bunt dotychczasowych panów tego Świata.

Należy być jeszcze uważnym i nie ufać ślepo w to, w co pozwalają Wam wierzyć. Ciemność i to Ciemne przebrało się w nową Szatę i to podobne jest do Słów, lecz jednak nie do czynów, zaprawdę jest to łudząco podobne do Światła. Bezgraniczna pustka rozciągnęła się na tym Świecie i ona zostanie teraz wypełniona Światłem Stwórcy.

Bądźcie pewni że Wasza tęsknota zostanie zaspokojona, jednak proszę nie wierzcie w to, że Ci kierujący Państwami tych Dni byli lub chcieli być do tego upoważnieni.

Wychodzą teraz Ci nieliczni którzy zostali do tego WYBRANI, co dla dotychczasowych kierujących i projektantów oznacza koniec ich dni na ich urzędach i zaszczytach.

Zaufajcie Waszemu nieomylnemu wyczuciu prawdziwego, Miłości, Pokoju, Sprawiedliwości. I mierzcie każdy czyn Przywódcy „Miarą Miłości” i „Miarą Prawości”.

Tak więc kto dziś według Waszego stabilnego Punktu Widzenia przystaje do tej Miary ze Światła?

Pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, przed nami stoi Finałowy Przełom Światła, Ludzie są jeszcze oszukiwani, jeszcze jest czas i ten Czas jeszcze nie przeminął.

Jednak my zbliżamy się do tej Godziny w pewności która jest charakterystyczna dla wszystkich Boskich i Twórczych Procesów.

Wyostrzajcie Waszą Siłę Rozróżniania, a przede wszystkim wtedy gdy napotykacie na domniemane Światło.

Oszustwa będą bardziej finezyjne, jednak one pozostaną aż je rozpoznacie i zdemaskujecie.

Wytrzymajcie, zaufajcie!
Wasza tęsknota jest wysłuchana i stanie się jej zadość.

W CAŁEJ WIECZNOŚCI, JEST ZARZĄDZONE PRZEZ STWÓRCĘ.

Za Galaktyczną Federację Światła
LORD ASHTAR

http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s