Nadchodzi wielka czystka

.

Hilarion, 11 – 18 listopada 2012

Umiłowani,

Napływające energie usuwają resztki iluzji i percepcji, jakie cała Ludzkość zaakceptowała za prawdę  życia na Ziemi, i gdy wychodzą one na światło dzienne, zachodzi lepsza synchronizacja własnych energii każdej osoby.  W miarę gdy te rewelacje dochodzą do mas, znacznie wzrasta introspekcja i przystosowanie w zakresie indywidualnej świadomości każdego człowieka, co prowadzi do wzrostu ku pełni istnienia.  Patrząc na skutki działań tylko jednej osoby na innych, można powiedzieć, że Ludzkość zaczyna wychodzić poza dotychczasowe ograniczenia na nowe wyżyny wiedzy, działań i osiągnięć.

W całym waszym otoczeniu zachodzi metamorfoza waszej ukochanej Planety w wielką imponującą  gwiazdę, jaką zawsze miała być.  Wszystko co do tej pory było zakryte przed wami, teraz zostaje wyeksponowane tak, aby Ludzkość zaczęła widzieć siebie w pełniejszym świetle niż było to możliwe przez eony.  Siła i wytrwałość ludzi Ziemi są obecnie testowane w miarę jak wzrastają w duchowym  rozwoju, a zrozumienie pochodzi z wnętrza ich serc, podczas gdy rewelacje wychodzą na jaw w mediach.  Przyczyni się to do zerwania łańcuchów kontroli utrzymującymi ludzkość w ucisku przez tak długi okres czasu. Wielu ludzi budzi się teraz do zrozumienia, że wiele z ich wiedzy o świecie, w którym żyją była w rzeczywistości iluzją, i że jest o wiele więcej, co jest wymagane dla ich nauki i postępu.

W najbliższych dniach, kiedy rozpoczną się kolejne ewidentne zmiany, nastąpi wielki wzrost.  Najpierw dojdzie do zaprzeczania tego, co się dzieje, a następnie do niewygodnej akceptacji tego, że historia zawiera o wiele więcej niż ludziom mówiono.  Z kolei ludzie zaczną domagać się większej odpowiedzialności od tych, którzy zostali wybrani, aby im służyć.  Na całej Ziemi ludzie powstaną i odetną się od więzów zaufania, którym obdarzyli swoich wybranych członków do zarządzania ich narodami.  Nadchodzi wielka czystka i zostanie ujawnionych  wiele informacji, które spowodują  ogromny postęp w ludzkiej świadomości.  To stworzy w stosunkowo krótkim czasie korzystne zmiany we wszystkich systemach zarządzania.

Życie, jakie obecnie toczy się na waszej Planecie jest na rozdrożu i nadchodzące zmiany są dla wszystkich falą przyszłości.  Wytrzymałość jej mieszkańców będzie wyraźnie widoczna, gdy każda dusza dokona swojego wyboru i ten wybór będzie bardzo jasny dla wszystkich.  Są to czasy, kiedy pracownicy Światła służą najwyższemu celowi.  Potrzeba dużo Światła, aby utrzymać i zakotwiczyć kosmiczne energie płynące w kierunku Ziemi.  Nie każdy może wykonać to zadanie natychmiast, gdyż wymaga ono koniecznych wyrzeczeń ze strony każdego człowieka, aby jego fizyczny nośnik stał się kanałem dla wyższej częstotliwości i wibracji.  Wszystkie uzależnienia powinny być pokonane i porzucone i wszystkie obsesje ego muszą zostać uwolnione tak, aby ten strumień energii mógł przepływać swobodnie.

Nadszedł czas, aby pozbyć się wszystkiego tego, co stanowi przeszkodę zarówno na poziomie osobistym  jak i zbiorowym.  Wiedza ta będzie stawać się coraz bardziej oczywista dla wielu tych, którzy teraz budzą się do największej historii jeszcze nie opowiedzianej w kronikach dziejów ludzkości.  Uwierzcie w możliwości Ludzkości stanięcia na wysokości zadania oraz zajęcia należnego jej miejsca w rosnącej świadomości, że życie rozwija się w niewiarygodnym i cudownym tempie.  Przed wami jest wspaniała okazja, aby być jej integralną częścią.

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

www.therainbowscribe.com     www.escuelaclaridad.com.ar

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s