Czas spełnienia. OPIEKUNOWIE CZASU

Opiekunowie/Strażnicy Czasu

„PODRÓŻNICY W CZASIE”

Niespodziewanie i nieoczekiwanie przychodzi Stwórca w Twoje Życie i wiele takich spotkań ma teraz miejsce na tym Świecie, który jeszcze nigdy dotąd nie był wypełniony taką Łaską.

Wszystko stanie się całym, wszystko uzdrawia się, wszystko oddaje się Światłu Stwórcy i wchodzi w JEGO Królestwo.

Miara Miłości nie jest osiągnięta, Dobro Stwórcy jest bezgraniczne i Impulsy Stwórcy działają poza wszelkimi ograniczeniami, a mimo to zastępy Dzieci Ludzkich nie potrafią się z tym obejść, nie potrafią zbudować do tego połączenia i nie są w trybie (*modusie) odbierania – teraz kiedy mogą tak dużo otrzymać.

Wiecie, Wy ukochani Ludzie, stwierdzenie tego nie jest łatwe albowiem zgodnie z indywidualnymi Planami Życiowymi dużej części z Was, zstąpiliście w ten Czas aby podnieść ten Świat do Światła, lecz przede wszystkim aby podnieść do Światła siebie samych. Tak, jest wielu którzy nawet nie domyślają się co JEST i wykazują się małą gotowością do rozejrzenia się po ich wewnętrznych Komnatach. Jest wielu którzy sceptycznie i wrogo stoją naprzeciw zmian w Świecie i zmian w ich Świecie.

Misterium: tam gdzie dociera Światło i nie może być już ono bardziej przenikliwe, tam Ciemne pozostaje zamknięte w sobie i nie jest do osiągnięcia.

Jest potrzebne minimum otwarcia aby te Cuda mogły być dane, jednak nawet to „minimum” często nie jest dane.

Przebieg Podniesienia jest niezłomny!
Dzień po dniu oświecamy nowe pomieszczenia, wyciągamy na światło dzienne nowe aspekty Starego Czasu i dzień w dzień pokazują się ukryte strony Świata które dotychczas wydawały się być niezachwiane.

To wszystko zostało wywołane Boskim Światłem.

Poprzez to że zwiększa się z każdym dniem Potop Światła i od około dwóch dziesiątków lat działa na tym Świecie, została stworzona możliwość „Przebudzenia”. Tą możliwość wykorzystuje wiele Dzieci i wiele Dzieci pozostawia tą sposobność jako niewykorzystaną i jest ich o wiele więcej.

Teraz pękają tamy, wyładowuje się Gniew i Złość Ludzi, zrzucona zostaje Niemoc, Przemiana będzie w zasięgu ręki. Lata po zaczęciu tego Procesu będzie widoczne gdzie teraz idzie ta Podróż i będzie widocznym kto się jej podjął a kto pozostanie na peronie.

Światło Stwórcy świeci w Ciemność i to co tam się ukaże zostanie uwolnione, aby nie było już tego tam, gdzie Wy jesteście, tam, gdzie tworzycie Nowy Świat.

Wraz z dzisiejszym dniem dotarliśmy do Punktu gdzie Ciemne zostało zmuszone do cofnięcia się, do Punktu  który po raz pierwszy w Czasie przynosi Światłu większą część, Punktu który z każdym dniem coraz bardziej zmusza pozostałą jeszcze Ciemność do powrotu w „Nic”. Do Świata w którym ma ona swoje miejsce, swoje upoważnienie i swój sens. Ci „Podróżnicy w Czasie” są pośród Was i są dokładnie poinformowani albowiem oni wiedzą w jakim Punkcie w Czasie znajduje się teraz ten Świat, bo oni bezpośrednio komunikują się z sąsiednimi Poziomami Ziemi i poruszają między nimi: tam i z powrotem.

Ci Podróżnicy w Świecie są po to aby „na miejscu” obserwować i z ich perspektywy składają sprawozdanie „Opiekunom tego Świata”, aby każde Spektrum Obserwacji było pokryte i przez to mogły być wysłane Impulsy potrzebne temu Światu aby poszedł do przodu.

Te Istoty korzystają z Bram Czaso-Przestrzennych aby do Was dotrzeć i aby móc wejść do wielu Światów które Was bezpośrednio otaczają.

To są Wysocy Mistrzowie, nie urodzeni w ludzkim Ciele, ani czyste Duchowe Światło. Ich „materialność” odpowiada najbardziej Waszemu Ciału Astralnemu, jednak jest trochę bardziej zagęszczona.

Tak, Wy ukochani Ludzie,
pośród Was znajdują się Podróżnicy z Wysokimi Zleceniami którzy z ich Punktu Widzenia obserwują Życie i postępy Waszej Kultury oraz przekazują je Niebu „z pierwszej ręki”.

Wszystkie Poziomy są pokryte i nie ma niczego co by nie istniało na tej Ziemi – albowiem tej Przemianie towarzyszy nieskończenie wiele Światów.

Teraz, kiedy przeciska się Światło Życie zostanie zbudowane na nowo na tym Świecie.

My jesteśmy w środku tego i jesteśmy w trakcie opuszczania „Linii Czasowej Bólu”. Wchodzimy teraz w obszar Tworzenia który jeszcze nigdy dotąd nie zawierał w sobie tej Ziemi, Gaia TERRA Xx27.

Z dala od tego co wyobrażalne. Ludzie będą teraz formowani w bogów, Ci Ludzie którzy ochoczo oddali się temu Procesowi.

W Czasie zaczyna się Nowy Cykl. To jest OSTATNI CYKL CZASÓW który opisany jest pojęciem „Czasu Spełnienia”.

Jeszcze zanim skończy się Czas*, pozostaje jeszcze nieco czasu, by na tej Linii Czasu doświadczyć Życia jako spełnione, pełne błogosławieństwa i święte.

Ten Prezent przychodzi teraz w Wasz Świat i My możemy Was przy tym instruować albowiem z Boskimi Prezentami należy się odpowiednio obchodzić.

Świat wchodzi w ten Przedział – Podróż jest kontynuowana i Koniec jest w zasięgu wzroku.

My jesteśmy OPIEKUNAMI CZASU
w Wieczności.

źródło: http://wolnaplaneta.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s