Wzniesienie nie jest ekskluzywnym klubem.

Wzniesienie się wydarza. To się dzieje wszędzie, gdzie spojrzycie, wszędzie. Potrzebujecie tylko otworzyć swoje serca i oczy aby wiedzieć, że jest to prawda. Mieć umysł, aby zobaczyć, ale zobaczyć prawdziwą wizję wewnętrzną, a nie ograniczone postrzeganie, na którym polegaliście w przeszłości. Kiedy mówimy, żebyście „zobaczyli”, to naprawdę myślimy, abyście poczuli. Intuicyjnie.Chwyćcie to początkowe pierwsze „trafienie” informacji, które przychodzi do was i nie pozwólcie jej odejść. Trzymajcie ją i przemyślcie ją przez pewien czas. Nawet jeśli na początku to, co wykrywacie lub słyszycie wydaje się bez zastosowania do obecnej sytuacji, w której się znajdziecie, oprzyjcie się staremu, uwarunkowanemu impulsowi do zignorowania waszego przewodnictwa praktycznie od razu. Pamiętajcie, że wszystko zmienia się, i to oznacza to, że nadszedł czas, aby ponownie ocenić sposób postrzegania i zbliżania się waszych wyzwań w przeszłości. Dlatego musicie ponownie ocenić znaczenia, dzięki którym będziecie odtąd wzrastać do ich spełnienia. Podejmijcie szansę i działajcie według przewodnictwa, jakie otrzymujecie. W tych czasach Wzniesienia, nawet pozornie najciemniejsze chmury mają srebrną podszewkę. Musicie tylko uwierzyć, że ona tam jest. Szukajcie dobra w każdej z sióstr i braci, i kopcie głęboko, aby odkryć lekcję życia w każdej sytuacji. Podnieście ręce. Jeśli nic nie będzie warte ryzyka, to nic nie będzie zdobyte. Bądźcie odważni.

Wyjdźcie z waszych pudełek i wyjdźcie na świat. Wyjdźcie jako przyjaciel, nauczyciel, drogowskaz, nosiciel światła. Współdziałajcie z osobami wokół siebie, i nie dbajcie ani odrobinę, czy są oni „obudzeni”, czy nie, albo czy są na podobnym „poziomie” duchowego oświecenia jak wy sami.Chrońcie sami siebie dobrze, i w ten sposób wiedzcie, że jakikolwiek oni czują ból lub obciążenia, które przenoszą nie mogą was dotknąć. To jest dokładnie tak proste, naprawdę. Bo zapewniamy was, że mimo wszelkich zewnętrznych pozorów, jesteście wszyscy kochani równo i bez zastrzeżeń przez Stwórcę. Nie przypisujcie innym nie złej woli i patrzcie na nich wszystkich z miłością i otwartymi sercami pozbawionymi pogardy. Jeśli okaże się, że stoicie na piedestale, to zejdźcie. Wzniesienie nie ekskluzywnym klubem. Jest nie tylko dla tych, którzy siedzą głęboko w medytacji godzinami dziennie, lub nawet czytają lub przepisują nasze przesłania. Wcale nie. Nie wszyscy są na tej samej ścieżce duchowej, ani nie są na identycznych rozkładach jazdy, z pomocą których zrobią krok do przodu i na zewnątrz obudzą się w tym samym czasie, co Wy. Pozwalajcie wolnej woli grać, oraz na kontraktowe zmiany wśród mas. Uznajcie, że to, co pozostało z iluzji czasu przyspieszyło do takiego stopnia, że to, co większość ludzkości wkuwała całe żywoty doświadczeń skurczyło się do rozpiętości wynoszącej zaledwie miesiące! Więc wyciągnijcie rękę na powitanie, choć może to być nieprzyjemne czasami. Uzdrawiajcie tych, których spotykacie dobrym słowem i uśmiechem.

Jesteście żywym, oddychającym ucieleśnieniem Stwórcy. Jesteście tu i teraz, w tym czasie, aby wykonać oferty Stwórcy – którymi jest podniesienie drogiej Gai, i wszystkich, którzy mieszkają na i wewnątrz niej, w zupełnie nowy stan Bycia. Wybierzcie nie przeniesienie swojej świadomości z 3-cie gęstości w przewidzianym okresie czasu, ale zamiast tego egzystujcie i bądźcie w ciągłym stanie    5-cio wymiarowej jedności i szczęścia. Bądźcie w stanie chodzącej medytacji Od tego momentu. Zobaczcie szklanki nie jako pół puste ale jako całkowicie zapełnione, a tym samym nie będziecie pod wpływem żadnego spustoszenia sianego wokół was. Albowiem rzeczywiście są to czasy chaosu, gdy wasz świat się zmienia, tak jak nie są to czasy pozornej stagnacji – jak może się wydawać, że nie ma nic, żadnego ważnego wydarzenia w ogóle. Ale powiadam wam, nie patrzcie na nieobecność „zdarzeń” w ten sposób, że Wzniesienie nie posuwa się naprzód. Raczej jako potwierdzenie, że porusza się do przodu, jak to jest w rzeczywistości! Wasz nowy świat jest jednym ze spokoju i ciszy i prostoty. I po tej uwadze, zawieszamy tą transmisję do przyszłego razu. Idźcie w harmonii.
Plejadańska sfera archaniołów

Bella Capozzi.
16 listopada 2012.
http://theangeldiaries.org/2012/11/16/the-pleiadian-archangelic-realm-the-ascension-is-not-an-exclusive-club-by-bella-capozzi-november-16-2012/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s