Arkturianie o Miłości

Drodzy, znowu pięknie witamy was w tych czasach wielkiego pozornego chaosu. Jest to oczyszczanie starych i gęstych energie, które prezentują się, jako burze i zjawiska pogodowe związane z nimi, które widzicie na drogiej Gai.

Gaia jest żyjącą duszą, a nie kawałkiem ziemi do wykorzystania jako wysypisko i nieskończone źródło zasobów. Wybrała się wznieść z tych gęstych i wyniszczających energii. Tak jak wy, ona też musi uwolnić i usunąć to, co jest jeszcze w jej posiadaniu dziedzinie energii w celu wejścia w wyżej wymiarowej światło.

Zdarzenia te także służą do uwolnienia ludzi od gęstej hipnozy swoich aktualnych nałogów do technologii. Kiedy te wydarzenia się stają, ludzie zaczynają ponownie współpracować i mówić do siebie w trosce i miłości, zamiast pozwalać izolować się w technologii co jedynie służy do rozdzielania.

Grupa Arkturian dziś chce mówić o miłości i jak to jest łączy energie pomiędzy wszystkimi żywymi istotami. Widzimy tak wiele zniekształceń słowa miłość.

Wszystko w życiu jest interpretowane przez stan świadomości jednostki. Tak jak wszystkie prawdy, miłość była i nadal jest w dużej mierze interpretowana ignorancko przez fałszywe pojęcia i przekonania. To wtedy z kolei przejawia się na zewnątrz w masowych i zniekształconych formach „miłości” nadal obecnych na całym świecie.

Częściej niż  nie, „miłość” jest używana jako środek służący własnym egoistycznym pragnieniom – jako narzędzie manipulacji, nawet gdy zamaskowane w miłości matki, miłości małżeńskiej, czy nawet miłości religijnej. Istnieje całkowita identyfikacja seksu, jako miłości, która z kolei spowodowała wiele przeżyć wewnętrznych przewrotów, emocjonalny ból, i poczucie pustki.Są tacy z pozycji autorytetu, którzy używają słowa „miłość” w swojej retoryce w celu pozyskania innych pod ich rozkazy i częściej niż nie, tak to działa, bo w rdzeniu każdej jednostki jest nieprzytomna świadomość, że miłość jest bardzo ważna.

Wbrew pozorom, każdy człowiek żyje w najwyższym poczuciu tego, co jest słuszne, ale ich najwyższe poczucie „dobra” może być całkowicie służące sobie, ponieważ ich stan świadomości, może być bardzo nie-wyewoluowany. Nawet morderca uważa, że służy dobrej sprawie w uwalniając świat od kogoś, w kim odnajduje skazę. Problem jest, że jego chęć zrobienia „dobrze” jest prowadzona przez system wierzeń, który jest nieświadomy prawdy.

Ci, którzy czytaliście te wiadomości ewoluowaliście poza 3-cio wymiarowe pojęcie miłości i jesteście bardziej niż gotowi, aby teraz objąć wyższe poczucie tego, czym jest miłość. Miłość, to nie nadskakiwanie wobec kogoś lub czegoś, ani nie oznacza, że ktoś jest wycieraczką u drzwi, jak to jest często przedstawiane w opowieściach o „świętych”. Miłość nie ma nic wspólnego z pożądaniem, chciwością lub pragnieniem. Miłość jest świadomością Jedności.
Miłość jest uświadomieniem sobie, że wszystkie żywe istoty są aspektami, a zatem są połączone z Jedną Wszechobecną Świadomością. Prawda ta nie odnosi się tylko do ludzi, gdyż jedno życie, może być jedynym życiem wszystkich żywych istot. Połączeniem tym jest miłość. Gdy osoba zaczyna się duchowo rozwijać, będzie nieświadomie bardziej doświadczać tej energii łączącej – w swoim myśleniu i jej działaniach.

Bo wciąż przebywa głównie w trzeciowymiarowym systemie wierzeń, wyraża ten nowy stan świadomości na poziomach, które zna – zaczyna odczuwać i wyrażać potrzebę pomagania mniej szczęśliwym. To wspaniały początek, ale dlatego, że jednostka nadal żyje w wierzeniach dualności i separacji, widzi siebie jako odrębną od tych, którym pomaga, i jej dobre intencje mogą zostać zanieczyszczone jej własnym interesem i własnym wyniesieniem.

To nie znaczy, że budząca się dusza nie ma dawać na cele charytatywne lub służyć w sposób, którego dotąd nie obudzeni  mogą potrzebować, gdyż wielu tylko rozumie miłość na tym poziomie, i to jest w służbie podczas świadomości prawdy, że Najwyższe poziomy służby mają miejsce. Taka ręka nie poda komuś kamienia, gdy on potrzebuje chleba, mówiąc – „To wszystko jest iluzją”.

Gdy student prawdy budzi do głębszych prawd, zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie musi być połączone, ponieważ jest tylko jedno Życie. On teraz nie ma tolerancji dla okrucieństwa wobec zwierząt i bólu, który został wymuszony na innych pod wieloma postaciami wdrożonymi przez osoby posiadające tzw „władzę”. Wojna staje się zrozumiana jako morderstwo, tym czym jest, zorganizowanym morderstwem. Zaczyna się czuć naruszonym przez wszystkie fałszywe pułapki i tzw konieczność.

Nie jesteście już duchowymi niemowlętami, drodzy, jesteście ewoluującymi istotami światła, którzy boją się uwolnić od zabawek swojego dziecięctwa duchowego. 
Nadszedł czas, aby rzeczywiście praktykować to, co wiecie, że jest prawdą. Dlaczego w dalszym ciągu wspieracie wojnę kiedy zdajecie sobie sprawę, co to jest? Powiedziano wam, że to dla waszego bezpieczeństwa, czy to jest- czy nie jest, to po prostu oznacza środki, używane do karmienia nigdy nie kończącego się  apetytu maszyny, która od dawna jest przestarzała?

Ostatnim i najgłębszym zrozumieniem miłości, jest uświadomienie sobie własnej jedności z Źródłem. Jestem miłością, bo jestem w jedynej i z jedynej Świadomości, którą jest wszechobecna, wszechwiedząca, wszechmocna Świadomość Boska. Zrozumienie wszystkiego w JEDNYM jest mistyką, i jest kolejnym krokiem w ewolucyjnej podróży. Jesteście gotowi.

Wybierzcie mądrze, moi drodzy, gdyż czasu jest coraz mniej. To jest wasz wybór. „Czy zaakceptować jedność wszystkich w jednej Boskiej Świadomości, czy chcę nadal grać w grę dualności i separacji chwilę dłużej.” To jest wasz wybór, drodzy.

Jesteśmy Grupą Arkturian 18.11.12

przekazane przez Marilyn Raffaele
18 listopada 2012
www.onesnessofall.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

One comment on “Arkturianie o Miłości

  1. Pingback: Show w Mediolanie – 28.03 | Tokio Hotel News » Twoje polskie źródło informacji o TH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s