Przygotowania do Dnia X. GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA

Galaktyczna Federacja Światła

Ukochane Dzieci Stwórcy!

Ze względu na wydarzenia mające miejsce na Świecie i w Waszych Sercach należy dziś przekazać iż został osiągnięty PUNKT KRYTYCZNY wszystkich „Odwracalnych Procesów”.

Tak więc bądźcie przygotowani, bądźcie uważni, bądźcie czujni, albowiem co poniektóre przyjdzie w ciągu jednej nocy i co poniektóre w ciągu jednej nocy zmieni Świat.

To co wydaje się znajdować w Nieskończonej Pętli, w rzeczywistości jest przygotowaniem na dzień w którym zostaną wyciągnięte z zakotwiczenia WSZYSTKIE filary Starego Systemu.

Teraz, gdy sama Ludzkość jest gotowa – z każdym dniem więcej – wziąć w ręce swoje umiejętności i może zostać dany z Bytu nowy rodzaj Towarzyszenia oraz współdziałania.

Coraz więcej będziemy Jednym, My, Galaktyczna federacja Światła i Wy, Wojownicy Światła na miejscu, na gruncie tego Świata. Wydarzenia będą bardzo konkretne i Energia która przyniesie je na Drogę zagęszcza się aż dojdzie do potrzebnego WYŁADOWANIA.

Wszystko to, co Wy dzisiaj przeżywacie, co obserwujecie a co wskazuje na długie, niekończące się Procesy jest przygotowaniem na Dzień X o którym już wielokrotnie była mowa.

I wiedzcie jedno: wtedy kiedy będziecie najmniej oczekiwać zapaści Waszego Systemu Społecznego, wtedy to nastąpi. To jest „podstęp Ciemnych Sił”, jednak ten stary podstęp aby zaskoczyć Ludzkość by przyjęła nowe Reguły, ten podstęp ma teraz zupełnie inne działanie.

Ludzie natychmiast po pierwszym szoku wejdą w samo-odpowiedzialność, w tym byliście szkoleni i wielu osiągnęło Jakość by w taki sposób zareagować w Dzień X.

Wiele z tego co teraz jest, podobne jest do tego Czasu który już był,
jednak to co nadejdzie jest innej Natury niż wszystko to co już było.

Świat zostanie przebudowany w ciągu kilku dni Historii Ludzkości i postawiony będzie na nowy tor – uważnie słuchajcie:
W CIĄGU KILKU DNI!

To co teraz jest, służy temu aby Przemiana nastąpiła jak najszybciej i jak najspokojniej jak tylko to możliwe.

Następnie zacznie się czas uzdrawiania. Wielkich Uzdrowień które dotyczą tych Ludzi którzy pozostaną.

Albowiem Wasze Serca są okaleczone, Wasze Dusze są zranione, Wasze Ciała są zmęczone tymi wieloma zbrodniami które zostały Wam uczynione i wieloma Bólami które uczyniliście sobie sami.

Czy Świat może się dalej tak „kręcić” jak dotychczas?
Czy jest to jakaś opcja?

Dla tych którzy znajdą się na innym Świecie: tak. Dla tych którzy wstępują w nowy Proces ich Wzrostu: nie.

Jeszcze tylko teraz jest wszystko obok siebie, blisko siebie, teraz ponieważ jesteśmy podczas Procesu Odłączania się.

Już niedługo, zaprawdę, pozostał zaledwie krótki czas aby urosnąć do wielkości która jest wymagana aby wejść schodami do Nieba które My dla Was przygotowaliśmy. Stary Dom Ludzkości chwieje się i upada w jednym momencie na ziemię, aż nic nie będzie do znalezienia z tego impetu i mocy które się z tego wyłaniały i poprzez które Ludzie zostali doprowadzeni do bycia zależnym (*do uzależnienia).

Teraz pozostańcie opanowani, jednak świadomi, pozostańcie świadomi jednak uważni, pozostańcie w zaufaniu, jednak rozpoznajcie Znaki tych Dni, za pośrednictwem których zapowiada się Nowy Czas.

My Jesteśmy Jednym, niepokonaną Siłą tego Świata,
My Jesteśmy Światłem i pochodzimy ze Światła,
My Jesteśmy Życiem i pochodzimy z Życia
– i teraz Ludzie otrzymają ten Prezent.

Honorowani i wychwalani Jesteście Wy Ludzie,

GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA

źródło: http://wolnaplaneta.pl

2 comments on “Przygotowania do Dnia X. GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA

 1. Witam
  Tłumaczenie chyba nie najlepsze, jest taki fragment:
  „I wiedzcie jedno: wtedy kiedy będziecie najmniej oczekiwać zapaści Waszego Systemu Społecznego, wtedy to nastąpi. To jest „podstęp Ciemnych Sił”, jednak ten stary podstęp aby zaskoczyć Ludzkość by przyjęła nowe Reguły, ten podstęp ma teraz zupełnie inne działanie.”
  To nie jest całkiem jasne, co dzień X ma wspólnego z ciemnymi siłami?
  Rozumiem, że ładunek pozytywnych energii na Ziemi narasta i pewnego dnia nastąpi wielka przemiana – tak jak ładunek elektryczny w chmurze – przy pewnym stopniu koncentracji daje piorun.
  Wynika też z tego, że nastąpi rozdzielenie – jedni znajdą się na Nowej Ziemi a inni pozostaną w podobnej rzeczywistości ale już w innym świecie – czy dobrze zrozumiałem?

 2. Witaj Michale, ja to rozumie w ten sposób….. kiedy siły inwolucyjne doprowadzą do zapaści, totalnego chaosu, zechcą wprowadzić rząd światowy, przejąć całkowitą kontrolę nad ziemią i ludzkością, jednak ludzkość wybierze drogę światła, miłości 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s