SaLuSa o obecnym konflikcie na Bliskim Wschodzie

.
Drodzy członkowie załogi, zbliżamy się do 2013 roku.  Ten rok szybko dobiega końca.  Mając to na uwadze, kabał ściga się, aby kołysać łódką przed Planetarnym Wzniesieniem i obniżyć wibracje ziemskich energii poprzez gniew, zemstę, strach, nienawiść i masowe morderstwo.  Kabał będzie próbować wszystkiego, aby robić problemy i zapobiegać Wzniesieniu Ziemi.  To co widzimy teraz na Bliskim Wschodzie jest wynikiem ich determinacji, aby obniżyć wibracje pokoju i miłości, które szybko podróżują przez cały świat w ciągu ostatnich kilku tygodni.Nie możecie pozwolić na wpływ negatywności do waszych serc.  Obserwujcie sytuację, ale proszę nie pozwólcie, aby wasze emocje zostały wciągnięte do brania stron w tym konflikcie. 

Pamiętajcie, że Wzniesienie wymaga od was, abyście mieli zdolność do zdystansowania się od rozgrywających się dramatów i bycia bezstronnymi.  Jest wiele karmy do rozwiązania między obiema stronami w tym świeżo rozpoczętym konflikcie.

Ludzie z tych stref są wykorzystywani przez kabała i są manipulowani do nienawiści do sportretowanego i odziedziczonego wroga.

To co stoi za konfliktem w Jerozolimie jest daleko poza wyobrażeniem i poprzedza wszelkie oficjalne zapisy epizodów historycznych.

Konflikt może narosnąć i rozprzestrzenić się do innych narodów, które mają również ukryte interesy w Jerozolimie, a zwłaszcza w Kopule (Dome).

Nie dajcie się wciągnąć w strach.  Wiedzcie, że wasza moc jest ogromna i moc miłości jest jeszcze większa.  Pomimo, że sytuacja obecnie wygląda źle z wielu perspektyw, wiedzcie, że ta sytuacja jest stworzona i planowana przez kabała, aby zapewnić rozprzestrzenianie się negatywnych wibracji na powierzchni Ziemi.

W celu pokonania wyzwań w pozostałych tygodniach, ziemska populacja musi się zjednoczyć i przebudzić z tego starannie zaprojektowanego letargu.

Ból i cierpienie tych w strefie wojny nie powinno pozostawić was obojętnymi – w żadnym wypadku. Zachęcamy was do wysyłania miłosnych myśli, modlitw i pomocy w jakikolwiek praktyczny sposób dla zakończenia wojny na Bliskim Wschodzie.  Jednakże upewnijcie się, że nie bierzecie stron i nie osądzacie tych, którzy są zwykłymi marionetkami kabała.

Jak zwykle przesyłamy naszą miłość i Światło dla was wszystkich i pragniemy was zapewnić, że macie bardzo ważną rolę do odegrania w tym ostatnim rozdziale Wzniesienia Matki Ziemi, moi drodzy.  To jest jeszcze do odkrycia przez wielu z was.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zapewniam was, że nadal monitorujemy sytuację na waszej planecie, jak również pracujemy nad wieloma stratami mającymi teraz miejsce na Ziemi.  Nasza rola, tak jak Wzniesionych Mistrzów, jest służenie Boskości.  Choć rozumiemy, że Boska droga jest często trudna do zrozumienia w takich czasach dla wielu wcielonych dusz.

Dziękuję,

SaLuSa

Przekazała Laura / Wielowymiarowy Ocean, 16 listopad 2012

http://2012indyinfo.com/2012/11/16/message-from-salusa-on-the-middle-east-16-nov-2012/#more-42711

Przetłumaczyła Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s