Wiadomości Wysokiej Rady Oriona

na 20 listopada 2012

Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy radzić i wspierać was, gdy teraz przechodzicie przez początkowe wibracje nowej ziemi i wracacie do równowagi i całości. Równowaga Ma zasadnicze znaczenie, gdyż w każdej chwili jesteście w stanie wyjść z równowagi, gdy nauki rezydujące głęboko w waszym systemie energetycznym przechodzą  do waszego świadomego umysłu. Radzimy wam zdecydowanie przyjąć, że jesteście teraz w procesie oraz, że proces ten jest w toku.

Konieczne jest, abyście byli w stanie dostrzec różnice pomiędzy starymi i nowymi energiami ziemi, gdyż wtedy jesteście w stanie zobaczyć tych, którzy są głęboko zakorzenieni w starych wzorcach energetycznych ziemi i zrozumieć ich możliwości, że mogą próbować wyciągnąć Was z powrotem do tych energii. Mówimy wam, abyście zrozumieli, że nic z tego nie jest robione w ramach świadomości, gdyż wzorce są zbyt silne dla nich, aby się odłączyli od nich. Wiedzcie, że gdy pracujecie, aby uwolnić stare to w efekcie wprowadzacie tych wokół was w wyższe wibracje.

Chcielibyśmy wyjaśnić to bardziej szczegółowo i wyklarować, co mamy na myśli. Istnieje zniekształcona nauka, która jest wszczepiona w ludzką rasę, że  wszyscy są dla każdego innymi, że wszyscy zajmują się tylko sobą i nie ma równości. Ta nauka teraz wchodzi w grę w dziedzinie duchowej. Wielu niepokoi się o członków rodziny i kolegów, nie doceniając mocy znajdującej się wewnątrz. Bo jak WY podniesiecie  wibracje wtedy rezonujecie z częstotliwością, i ta częstotliwość, następnie wpływa na wszystko wokół was.Podajmy przykład dla większej jasności dla ludzkości, która nie jest w pełni świadoma własnej siły.

Weźmy na przykład żonę, która przez długi czas (w ludzkim kontekście) duchowo pracuje nad sobą, może spędza czas w medytacji, może spędza czas channelingując lub ona może spędzać czas pracując z kryształami. Gdy ona zaczyna odkrywać ten świat wtedy ona podnosi wibracje, gdyż kryształy w tym przykładzie będą pracować na różnych poziomach jej systemu energetycznego. Teraz w tym przykładzie załóżmy, że jej mąż ma małe zainteresowanie w tym, co ona robi, myśli, że to jest ok pobłażać swojej żonie, ale tak naprawdę nie rozumie, dlaczego ona to robi, co robi. Żona w tym przypadku może zrobić jedną z dwóch rzeczy, może kontynuować swoje rozważania i jej odkrywanie siebie i zachowywać przestrzeń dla jej męża lub ona może próbować konwertować go na swój sposób myślenia. Jedna z sytuacji, w tym przykładzie podnosi wibracje obydwojga, inna je obniża. Zwracamy uwagę na to, gdyż wielu próbuje zmienić myślenie tych wokół nich.

W tym przykładzie, jeśli żona będzie w dalszym ciągu podnosić swoje wibracje, kontynuowała jej odkrywanie siebie i będzie zdolna oderwać się od dramatów, które mąż może próbować odegrać wokół niej, to następnie wibracje męża i żony się podniosą. Gdyż on będzie rezonował z jej sygnaturą energii i wibracjami na poziomie podświadomości. Jeśli żona w tym przykładzie aktywnie próbowałaby zmienić zdanie męża przez werbalizację, ze on idzie w złym kierunku, wtedy nauki, które istnieją w nim wyjdą do życia i spróbuje ściągnąć ją z powrotem w dół do energii starego świata. To następnie aktywuje nauki, które w tym przypadku żona miała w sobie, których była nieświadoma.

Czy teraz widzicie, drodzy, jak zmienianie siebie, jak rozpuszczanie oprogramowania, które działa w głębi waszej istoty jest drogą naprzód?Bo jak zmieniacie siebie, gdy wrócicie do pełni i równowagi, wtedy zmieniacie świat w Was i zatem wokół was, gdyż Wszystko Jest Jednością.
Radzimy na tym poziomie, tak abyście mogli wyraźnie zobaczyć proces w akcji, gdyż nauki pracują, aby stworzyć coś co można określić jako „ślepy punkt”, jest to obszar, w którym nie można zobaczyć, jak nauki filtrują rzeczywistość. To nikomu nie służy i rozpoczną się prace, które umożliwią wszystkim bycie tego świadomymi. Więcej informacji będzie wysyłane eterycznie w podczas snu i dusze członków rodziny połączą się na pogłębionym poziomie. Bo nie przechodzicie przez ten proces samotnie moi drodzy, są galaktyczni bracia i siostry, którzy wcielili się na tej planecie, którzy chodzą z wami, którzy są teraz kontakcie z wami za pomocą różnych procesów w ludzkim doświadczeniu życiowym i gdy pogłębicie swoje połączenie ze Wszystkim, to Wszystko stanie się o wiele bardziej przejrzyste i oczywiste dla Was.

Podobnie jak po przebudzeniu z głębokiego snu, oczy mogą długo odzyskiwać ostrość, gdyż Wasze oczy zostały oślepione przez wibracje starego świata, nowy świat, stara się oczyścić te oczy, kąpać je i pielęgnować te oczy tak, że mogą one być używane do ich pełnych możliwości, a nie zamknięte jeszcze raz z powodu dymu i luster z bólu, który jest używany do kontroli i tłumienia w energiach starego świata.

Wielu z was może mieć teraz  bardzo żywe scenariusze Snów, gdzie jesteście ponownie podłączani na wszystkich poziomach ze WSZYSTKIM i my radzimy Wam popracować z tym. Jeśli masz jakieś pytania to proszę utrzymaj zamiar zadawania pytań w krajobrazie snu, gdyż krajobraz czasu snu znajduje się poza świadomym umysłem i wydarzenia i informacje mogą zostać odkryte, które mogą nie być możliwe do wykrycia w świadomym stanie czuwania z powodu zniekształconych nauk, które zostały zakotwiczone w waszej sygnaturze energii. Czy rozumiecie te nasze analogie, drodzy? Czy rozumiecie, że teraz budzicie się na wszystkich poziomach, a nie tylko na świadomym poziomie?

Wszystkie informacje, które potrzebujecie w tym momencie w waszym ludzkim doświadczeniu życiowym są dostępne dla was, dusza zacznie teraz filtrować je w dół przez CIEBIE. Pytamy, czy jesteście otwarci na nowe, czy obejmujecie nowe i czy pozwalacie procesowi się rozwijać przez WAS, gdyż WY jesteście procesem. Czy rozumiecie, nasze słowa?

Wydarzenia, które teraz mają miejsce, które przeniosą całą ludzkość poza to, czego kiedykolwiek doświadczyliście, gdy to się rozwija i my radzimy wam mocno zakotwiczyć prawdę i uświadomić sobie, że to, WY stworzyliście to, czego doświadczaliście. Prosimy trzymajcie przestrzeń ale nie próbujcie zmieniać ludzi wokół siebie, gdyż wzorce w wielu z nich są silne, energie, które teraz leją się po całej planecie Ziemi i w niej, pracują, aby rozpuścić te sztywne wzorce. Chaos może wydawać się przytłaczający, ale w Prawdzie jest to odtworzenie i skalibrowanie ludzkich życiowych doświadczeń tu na ziemi.

Nie daj się poprowadzić innemu, gdyż inny nie jest TOBĄ, nie należy naginać woli innych, ponieważ są innymi,  nie TOBĄ,rozumiecie nasze wytyczne moi drodzy? To jest Wasze ludzkie życiowe doświadczenie i to jest pod WASZĄ pełną kontrolą przez cały czas pomimo tego, co dym i lustra starego świata mogą próbować Was uczyć. Dotrzyjcie do przestrzeni serca i zakotwiczcie Prawdę, gdyż Prawda mieszka w waszym sercu. Serce jest kluczem do nowego świata, przekręćcie klucz w zamku i odblokujcie JAŹŃ, gdyż to WY JESTEŚCIE PRAWDĄ.

Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy wspierać WSZYSTKO, gdy stare zaczyna się rozkładać pozwalając snopom światła z nowego promieniować poprzez WSZYSTKO. Wszystko jest idealnie dla Wszystkich, tak, jak WY JESTEŚCIE, MY jesteśmy WAMI a WY jesteście NAMI, gdyż Wszyscy są JEDNYM.
20 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

4 comments on “Wiadomości Wysokiej Rady Oriona

  1. Dziękuję, bardzo dziekuję, tej wiadomości, tych słów było mi potrzeba,to potwierdziło co serce czuje, co myślę, co stosuję. Dziękuję.

  2. Bardzo znaczący przekaz.Szczególnie zastanowiło mnie to zdanie :
    „Nie daj się prowadzić innemu, gdyż inny nie jest Tobą.Nie należy naginać woli innych „Myślę że jest to bardzo ważne ”
    pozdrawiam i dziękuję ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s