Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

21 listopada

Po pierwsze musicie zaakceptować swą wewnętrzną boskość, zanim będziecie w stanie naprawdę rozpoznać ją w innych. Jest to podstawą w procesie przebudzenia. Kiedy już się to wydarzy, wasz świat wkroczy w świadomość jedności i rozpocznie się era pokoju.

20 listopada

Wielu z was stało się mistrzami w poddawaniu się przepływowi i rozumieniu siły tego aktu. Wielu ludzi zmaga się za to jeszcze z pozostaniem w przepływie. Kochani, istnieją dwa istotne czynniki, jakie ciągle jeszcze blokują wasz postęp. Są nimi strach i wątpliwości. Tak wielu z was w przepiękny sposób się poddaje i wchodzi w przepływ, ale krótko potem zaczyna się martwić. Czy poddaję się we właściwy sposób? A co jeśli nie jestem w przepływie? A jeśli zrobiłem/am coś niewłaściwie? A jeśli to tylko moja wyobraźnia? A jeśli przepływ poniesie mnie gdzieś, gdzie nie chcę być? Kochani! Prosimy weźcie te swoje wewnętrzne niedowiarki i strachulce i wyrzućcie je! Jesteście zawsze bezpieczni, prowadzeni i wspierani! Poddanie się i przepływ mogą was doprowadzić jedynie do najwyższego dobra. Pozwólcie sobie pozostać w przepływie na tyle długo, aby mogła wydarzyć się ta magia! Nie istnieje właściwy lub niewłaściwy sposób poddania się, istnieje tylko puszczenie wszystkiego ze szczerą, płynącą prosto z serca intencją. Wszyscy jesteście mistrzami i są to umiejętności, jakie posiadacie, lecz musicie pozwolić sobie pozostać w tym ruchu na tyle długo, by wydarzyła się ta magia.

19 listopada

Jedną ze wspaniałych korzyści użycia poddania się i przepływu w nawigowaniu waszym życiem jest to, że uwalniają one wasz umysł. Kiedy wasz umysł nie jest pochłonięty martwieniem się o to, jak sprawy się potoczą, ani uwikłany w próbach wymuszania różnych rzeczy, nagle okazuje się, że macie więcej wolnego czasu. Możecie wtedy użyć całego tego nowoodkrytego czasu i energii do skoncentrowania się na tym, co pragniecie stworzyć, do praktykowania wdzięczności, i również po prostu po to, by BYĆ. Czyniąc tak, zakotwiczacie w sobie energię, która pozytywnie wpływa nie tylko na wasze chwile Teraz, ale i na wasze przyszłe chwile. Poddanie się przepływowi jest kluczem, który otwiera drzwi wiodące ku większemu spokojowi, równocześnie pozwalając wam poruszać się naprzód szybko i w najbardziej bezpośredni sposób, z jak największą możliwą swobodą i wsparciem. Jeśli nie robicie nic więcej ponad praktykowanie poddania się i wdzięczności, i tak będziecie robić wszystko, co niezbędne aby wspierać siebie i planetę w poruszaniu się naprzód w tym zdumiewającym i kulminacyjnym czasie.

18 listopada

Jeśli wstajecie każdego dnia i wraz z najwyższymi intencjami, zapraszającymi przewodnictwo, wdzięk i swobodę, temu dniu się oddajecie, możecie wtedy poruszać się z absolutnym zaufaniem do tego, że dzień ten rozwinie się dla najwyższego dobra wszystkich. Z tej wiedzy pochodzi tak wielka wolność! Jeśli dodacie do tego również trochę wdzięczności, nie tylko będziecie przemierzać swoją drogę po mistrzowsku, ale i nadacie  ton wszystkim swym dniom jutrzejszym.

17 listopada

Pomysł, że jesteście bezsilni, jest jedną z największych iluzji, jakie ‚kupili’ ci, którzy posiadają ludzkie doświadczenie. Jesteście niewiarygodnie potężni. Gdy pracujecie nad uwolnieniem kwestii związanych z mocą i władzą, wielu z was obawia się bezsilności, a jeszcze bardziej obawia się swojej potęgi. Kochani, to czas, by wykroczyć poza te stare sprawy! Obejmijcie piękno swej prawdziwej mocy! Przeżyliście wiele wcieleń i doświadczyliście, czym moc i władza nie jest. Teraz nadszedł czas doświadczenia w pełni, czym ona jest. Nie ma się czego obawiać! Widzicie, czy chcecie to zaakceptować, czy też nie, wszyscy stwarzacie każdy aspekt waszej życiowej ekspresji, więc i tak już tej mocy używacie. Możecie przyjąć ten fakt i naprawdę zacząć stwarzać zgodnie ze swoją wolą, rozważnie i pięknie. Nie ma nic wspanialszego i magicznego niż ujrzenie, jak istota ludzka w końcu akceptuje swoją prawdę i obejmuje swoją autentyczną moc i nieskończoną zdolność stwarzania.

16 listopada

Kochani, rozumiemy, że wielu z was zostało tak wychowanych i zaprogramowanych, by bać się zmiany. Czy kiedykolwiek zastanowiliście się, że jeśli powadzicie życie, które daje wam mniej,  niż sobie życzycie, to właśnie zmiana przyniesie wam dary, jakich pragniecie? Czy widzicie, w jaki sposób opór wobec zmiany może zablokować przepływ obfitości dobrych rzeczy, jakich wszechświat może wam dostarczyć? Zmiana może przynieść uzdrowienie. Pokój. Harmonię. Miłość. Dostatek. Zamiast więc się jej opierać, może zmieńcie swoją postawę i oczekiwania? Czemu nie mielibyście spodziewać się wiru cudowności w tym zadziwiającym czasie przyspieszonych przemian?

15 listopada

Kiedy utrzymujecie swe najwyższe światło i dostrojenie, znajdujecie się w przestrzeni, która pamięta, że wszystko jest w boski sposób doskonałe. Z tego miejsca macie moc i jesteście zdolni objąć przepływ i praktykować akceptację i zezwalanie w stosunku do innych oraz objąć swoją twórczą jaźń. Ponieważ istoty ludzkie zdolne są w coraz większym stopniu pozostać w tym dostrojeniu, stwarzają one nie tylko sposoby życia, jakich pragną, ale i wspierają każdą osobę, z jaką wchodzą w kontakt, wspierają sieć energetyczną oraz całą planetę. Jakimi niewiarygodnie potężnymi, świetlistymi i pięknymi istotami jesteście! Świętujcie tę prawdę i wiedzcie, że dokonujecie olbrzymiej i głębokiej zmiany. Przemiana po prostu nie mogłaby się wydarzyć bez was.

14 listopada

Wiele istot ludzkich myśli, że muszą mieć idealne warunki, żeby zacząć coś zmieniać w świecie. Mówią sobie: „Gdybym miała/a więcej czasu, zgłosił(a)bym się na ochotnika”, „Gdybym tylko miał/a więcej pieniędzy, mógłbym/mogłabym coś zmienić”. Kochani, wasza unikalna wibracja wywiera większy wpływ niż sobie to uświadamiacie! Modlitwa wiele zmienia. Medytacja wiele zmienia. Wysłanie do kogoś podnoszącej na duchu wiadomości wiele zmienia. Zachęta. Miłość. Wdzięczność. Wszystkie te rzeczy wywołują głęboką energetyczną zmianę w was, innych i waszej ukochanej planecie. Jeśli myślicie, że musicie czekać na idealne okoliczności, przegapiacie wiele wspaniałych okazji, by poczuć radość służenia i czystą ekspresję waszej duszy.

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s