Archanioł Michał: Wszystko jest waszym wyborem

Znajdujecie się dziś o miesiąc swego czasu – tego, który sami stworzyliście – od daty, której zdecydowaliście się przypisać wyjątkowe znaczenie. I ponieważ tak uczyniliście, ta data skupi na sobie energie wielkich zmian, które odpowiadają przejściu z tego wieku w następny. Wasze skoncentrowanie i wasza intencja przyciągają ku wam nieskończoną energię, światło, miłość i moc Stworzenia.

W stopniu, do jakiego przekroczycie w tym dniu czas, wasza percepcja świata, w którym żyjecie, dokona kwantowego skoku naprzód. W stopniu, do jakiego będziecie się trzymać swych wygodnych i bezpiecznych sposobów patrzenia na świat pochodzących z przeszłości, może się okazać, że nic się nie zmieniło. Nie ma w tym nic niewłaściwego. Wszystko jest waszym wyborem. Tak czy inaczej miliardy z was nie mają jeszcze pojęcia na świadomym planie, że wasz świat się zmienił.

I on rzeczywiście się zmienił, nie miejcie co do tego wątpliwości. O ile tylko rodzaj ludzki będzie pragnął, aby zmiana pozostała w jego przyszłości, nie ustanie ona nigdy. Wasz świat się zmienił. Pozostaje wam tylko zmienić również swoją percepcję tego świata. To się wydarzy. Wydarzy się z powodu ogromnych ilości miłości, w jakich zostaliście zanurzeni. Wydarzy się dzięki pracy, jaką z wami przeprowadzili wasi przewodnicy i aniołowie. Ale wydarzy się to przede wszystkim dlatego, że zdecydowaliście, że się to wydarzy.

Nasza pełna miłości prośba do was brzmi: nie popadajcie w wątpliwości czy obawy, kiedy okaże się, że dla was osobiście taka natychmiastowa transformacja się nie wydarzyła. Jak mówimy, w stopniu, w jakim trzymacie się swych przeszłych poglądów i wrażeń, zamanifestowanie się tych rzeczy może zająć pewien czas. Jeśli pozwolicie, żeby czas niepostrzeżenie odszedł, odkryjecie, że te rzeczy są już częścią waszej rzeczywistości. To, o czym zdecydowaliście, że ma być waszą rzeczywistością, już nią jest, moi najukochańsi przyjaciele. Zacznijcie pozbywać się wszelkich powodów tego, że jeszcze jej nie dostrzegacie, gdyż ona już tutaj jest.

Każdy najmniejszy przebłysk waszych snów i marzeń sprawi, że otworzycie się o tę odrobinę, jaka dzieli was od pełnej świadomości. Wkrótce będziecie pomagać innym ujrzeć to, co widzicie, tak samo jak my czynimy to teraz. Wybierzcie się na swe ‚świąteczne zakupy’ wcześnie. Zacznijcie teraz puszczać wszystkie swe ograniczenia, pozwólcie im odpaść. Wdychajcie w każdą swą komórkę nieskończoną miłość swego Stwórcy. Pamiętajcie kim jesteście, skąd przyszliście i po co tu jesteście. Bądźcie tymi, którymi jesteście w swych intencjach i w swej wyobraźni. Pozwólcie sobie czuć się warci, czuć, że zasługujecie, i bądźcie zdolni tym kimś się stać.

Już czas. Wasza praca jest zakończona. Teraz czas wziąć się do pracy. Jeśli wydaje się was to zniechęcać, obiecujemy, że ta praca szybko przemieni się w radosną zabawę.

Idziemy teraz coraz bliżej was. Nie jesteście w stanie popełnić niewłaściwego kroku i tego nie zrobicie. Pozostańcie w swoim centrum serca i pozwólcie, aby te ostatnie parę tygodni upłynęło wam we wdzięczności i radości w oczekiwaniu na to wszystko.

Będziemy jeszcze z wami rozmawiać. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 21 listopada 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/11/21/all-is-your-choice-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s