Archanioł Michał: …do punktu równowagi i poza

Raz jeszcze przesyłamy wam nasze najserdeczniejsze gratulacje za dobrze wykonaną pracę. Wasze liczne medytacje grupowe z okazji otwarcia i przejścia przez okno czy też bramę 22-11 – zależnie od tego, którego określenia wolicie używać – były niezwykłym sukcesem. Napływ dalszych energii doprowadził do kolejnego wielkiego skoku.

Wasz aktualny stan świadomości  i intencji określił oczywiście dokładnie to, czego doświadczacie i w jaki sposób się to dla was manifestuje, ale tak właśnie powinno być.

Widzimy również, że znów zwiększyliście prędkość, z jaką asymilujecie te zmiany, po to aby być gotowi do
finalnego rozwoju wydarzeń, który już nadciąga. Prosimy odprężcie się w oczekiwaniu na to. Zapewniamy was raz jeszcze, że wszystko idzie zgodnie z planem, a nawet lepiej, i nic teraz nie może powstrzymać waszego dalszego przebudzenia.

Wasza intencja, przeszłe doświadczenia, wasze życiowe zobowiązania, przez niektórych zwane kontraktami, oraz wasze Wyższe Ja określą przebieg tych wydarzeń w waszym życiu. A każde z was ustaliło własny program, który przyniesie największy pożytek wam samym i Wszystkiemu.

Bądźcie spokojni i żyjcie w największej radości i wdzięczności. Najwyższe wersje was samych niedługo się wam przedstawią. Dokładny czas i szybkość tych wydarzeń zostaną określone przez wasze Wyższe Ja i waszych przewodników. Niezależnie od tego, jak dobrze przygotowani możecie się czuć na to doświadczenie, zapewniamy was, że jego pełna skala i rychły początek z łatwością mogą przyprawić was o totalny zawrót głowy. Pozwólcie, aby dokonało się to w najwyższy i najlepszy sposób. Wiecie, co jest dla was najlepsze, a tego ‚wy’, o którym mówimy, doświadczycie w sposoby, jakich możecie sobie jeszcze nawet nie wyobrażać.

To, co chcielibyśmy wam dzisiaj przekazać, brzmi: to wszystko będziecie wy sami. Minie wiele takich ‚wzniesień’, zanim naprawdę ale to naprawdę uchwycicie ten fakt wraz ze wszystkimi jego możliwościami, ale będzie to uczucie, jakbyście w końcu dokonali tego pierwszego wielkiego skoku. A jeśli ciekawi was teraz, co mamy na myśli, uświadomcie sobie, że to już się rozpoczęło. Poczujcie to w swój własny sposób. Porzućcie swoje mury. Rozszerzcie swoje uczucia, swoje odczuwanie, swoje poznanie, i wzrastajcie wraz z tym ruchem, wraz ze swoim własnym ruchem ku punktowi równowagi – i dalej, poza. My oczywiście zachęcamy was, prowadzimy was, i chronimy was przez całą tę drogę. Oby pokój i radość waszego prawdziwego istnienia były wasze począwszy od tego dnia.

Jak już powiedzieliśmy przez innych czanelerów, „Spodziewajcie się cudów. Jesteście jednością”. Ja, Michał, i cały mój legion, kroczymy teraz z wami, tak jak to czyniliśmy przez całą waszą drogę, i prosimy was, abyście prosili o naszą pomoc kiedykolwiek macie taką potrzebę.

Odezwiemy się znowu. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 23 listopada 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/11/23/to-the-balance-point-and-beyond-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s