TAURON SERCA

Przekaz z dnia 25.11.2012

Ukochani,
Przestrzenie waszych serc połączone świadomie poprzez mentalne zjednoczenie, tworzą najpotężniejsze w całym wszechświecie narzędzie energetyczne, służące boskiemu tworzeniu, przemianie i uzdrawianiu światów. Serce każdego człowieka, budzącej się istoty boskiej, po uruchomieniu swoich boskich możliwości, może tworzyć swój samodzielny tauron. Tauron ten służy do przetwarzania świata, tego co wewnątrz i na zewnątrz siebie w taki świat jaki boskie dziecko sobie wymarzy. To świadome uruchomienie wirnika energetyczno – duchowego, tworzącego siły samonapędzające pola przemiany, poprzez energie wytwarzaną w sercu, poprzez boską moc waszą, którą zamiast oddawać pośrednikom, czyniąc ofiarę z siebie, możecie wykorzystać do nieskończonych możliwości w twórczości doskonałych istot jakimi jesteście.
Tak połączone serca, szeregowo, a najlepiej świadomie w zamkniętym kręgu, mogą utworzyć połączony tauron, w którym każde kolejne serce jest iloczynem do potęgi, przemnażającym moc machiny miłości, którą uruchamiacie. Boski tauron tak utworzony, daje Wam możliwość świadomego oczyszczania, nie tylko swego środowiska, ale z łatwością obejmuje całą Ziemię, łącząc się z nią, daje jej impuls i moc dla jej własnej przemiany.

Droga otwarta, umiecie już to robić, nie są potrzebne Wam jakiekolwiek techniki, to proste narzędzie Dzieci Boga, które z radością mogą teraz świadomie i odpowiedzialnie sami tworzyć swój świat i nie oczekiwać na istoty, które z każdej strony niosą Wam pomoc, której przyjęcie wiąże się najczęściej z ponownym waszym uzależnieniem od innych istot i na kolejne koło czasu moglibyście stać się nawozem produkującym dla innych darmowe pożywienie z waszej boskiej energii utrzymanej w strachu.
Droga jest nie tylko otwarta, ale już świadomie nią kroczycie. Jesteście już świadomi odpowiedzialności jaką przyjmujecie za potęgę dokonań, które możecie uczynić w swym działaniu, jeśli jeszcze wykorzystacie wzajemne wasze współdziałanie, możecie dokonywać cudów przemiany i tworzenia, tak jak tylko zechcecie. Świat, który dziś jeszcze zauważacie, to tylko efekt waszych mocnych przywiązań, które panicznie utrzymujecie, na których się skupiacie, wzmacniacie wasze ego, zamiast przejść na pełnię posługiwania się sercem, pozwalając mu odpaść i odpaść światu, który Was zniewalał, który jest waszą marą.

Ukochani, kochajcie pomoc tej prostej czynności. Wasze medytacje zbiorowe są pomocą, lecz kilka osób z otwartym sercem, z odnowionym źródłem miłości w nim, dokonać może nieskończenie więcej niż lata waszych medytacji i technik, których w niej stosujecie. Dary boskie, to wielkie uproszczenia, to proste odczucie ich w sobie i bez oczekiwań, bez proszenia, bez skupiania się na nich. Pozwólcie im zaistnieć w sobie.

Dar taurona, to umiejętność jedynie rasy ludzkiej, a jest nieskończenie wiele ras we wszechświecie, które ciągle tworzę. O tym wiedzieli wasi nauczyciele, wasi bogowie, którym się kłanialiście, lecz wasz rozwój nie wszystkim istotom odpowiadał w takiej formie. Dlatego byliście kierowani na wiele innych dróg, które na pozór dawały Wam wszystko i budziły wasze zaufanie.
Poprzez własną pracę nad samym sobą odzyskaliście kontakt z własną jaźnią, z własną istotą, z własnym sercem i staliście się istotami stanowiącymi sami o sobie.

Kocham Was – Bóg Ojciec i Matka Wasza

źródło: http://prawdaserca.pl/

Reklamy

3 comments on “TAURON SERCA

 1. Witam!
  Robercie,błagam o doinformowanie mnie, czy „Tauron” oznacza „Torus”?
  nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia.Nawet w słowniku oksfordzkim nie ma takiego słowa ( nie mówiąc o Kopalińskim).
  Dziękuję za ogromną pracę jaką wykonujesz dla nas.
  Pozdrawiam – M’

  • Nasze serce, oczyszczone z blokad i rozjaśnione miłością buduję niezwykle silne pole energetyczne zwane tauronem. Pole to ma kształt obwarzanka. Łącząc się polem energii serca z innymi osobami jesteśmy w stanie zmieniać ich stan psychiczny, poprawić stan zdrowia, usunąć niemalże natychmiast bóle głowy, rozwiać depresyjne myśli i wiele więcej.
   Poprzez pracę tauronem serca nie ma miejsca ingerencja w DNA i zmiany w liniach axiatonalnych, tak jak w uzdrawianiu rekonektywnym. Można jednak przeprogramować negatywne nastawienie do życia, dodać otuchy albo po prostu pomóc komuś pozbyć się kataru….
   Niektórzy nazywają działanie tauronem serca „quanten entrainment” inni matrycą krystaliczną, jeszcze inni używają określenia „matrix energetix”.
   Ale tutaj chodzi o to samo:
   zastosowanie niewyobrażalnej mocy energii serc.
   źródło: http://www.fala-zdrowia.eu/Tauron-serca.html

   Moim zdaniem, to jest to samo.:)
   Pozdrawiam soulowo:)
   Robert

 2. Dziękuję Robercie, też tak myślałam, lecz nie byłam pewna.
  To teraz następny etap wzrastania – torus -jako nasze pole energetyczne – samowzbudzające i samoregulujące. Czyli nasz indywidualny energetyczny gwiazdolot.
  Pozdrawiam -M’

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s