Wielka Erupcja*. ATOS TU NAH’

Atos Tu Nah'

Przed tymi którzy wytrzymają do końca i wejdą w Światło stoi natychmiastowe („w mgnieniu oka”) Oświecenie.

To dotyczy wielu Ludzi którzy obecnie stoją w służbie i będzie ich coraz więcej. Zastępy tych którzy się przebudzają budzą respekt, liczba tych którzy ostatecznie całkowicie przypisani będą Światłu jest duża.

 

Uduchowienie Ziemi jest w pełnym toku, nawet jeśli na pierwszy rzut nie jest to od razu postrzegane. W tych dniach uważajcie na to co dzieje się na Świecie. Co poniektóre jest dziełem ludzkim, wiele dociera do Was z Poziomu Światła Bytu. Rozróżniajcie dokładnie albowiem zaprawdę:

Tylko Ci, którzy potrafią teraz klarownie rozpoznawać i potrafią nie dawać znaczenia RZEKOMEMU Światłu, utrzymają swój kierunek.

Potężnie i natarczywie Iluzja miesza się po raz ostatni – to co dzieli będzie się teraz wyróżniać i ludy będą poróżnione z tymi którzy cały czas mówią o Jedności Ludzi.

Ciemne nosi w tych dniach Szatę Światła.

Z tej Szaty wylewa się ZIMNE, BIAŁE, POZBAWIONE DUSZY ŚWIATŁO.
Rozpoznajcie to jako ostatnie, rozpaczliwe, wabiące wołanie Ciemnych Sił i rozpoznajcie tą Iluzję która się za tym kryje.

Kto dziś mówi o Pokoju, o Jedności i jednym Świecie lecz przy tym swoim zachowaniem tworzy więcej faktów oddzielania niż kiedykolwiek, temu nie należy ufać. Te Siły prowadzą inną politykę, mają inne interesy niż te które podają.

Rozróżniajcie to pełne Światła od Ciemnego, bądźcie przy tym nieustraszeni aby nazwać ich po imieniu, albowiem Ludzie muszą odziedziczyć Dar Rozróżniania. Oni muszą widzieć co JEST, a nie wierzyć co JEST.

Teraz jest Czas w którym Siła Rozróżniania przedstawia sobą pierwszy Atrybut potrzebny do tego aby wyjść uzdrowionym z tych Przełomów.

Jesteście wyszkoleni, wyuczeni – od lat – teraz należy abyście wraz z tym nawigowali poprzez ten Czas, bowiem na koniec znajdziecie nas, Siły Światła i Was samych ponieważ Wy reprezentujecie Wszechmoc Światła.

Wyjdźcie i mówcie to co JEST.
Bądźcie odważnymi Towarzyszami Waszych Braci i Sióstr spoza Kurtyny.

Za niewiele Dni rozpadnie się Stary Świat i w przeciągu kilku Dni zostaną zdefiniowane Nowe Paradygmaty wspólnego Życia Ludzkości. Po „wielkiej Erupcji” następuje Dzień w którym wszystko ukaże się w Świetle i w którym wszędzie na planecie wezmą się w ramiona Ludzie w nieskończonym szczęściu i w nieskończonej Miłości i ten Dzień jest bardzo, bardzo bliski.

Do tego Momentu należy napotykać odpowiednio i zdecydowanie Starych Graczy aby Gra Ciemności została odkryta jako taka: Gra która jest dopuszczona wyłącznie na Świecie na którym Ludzkie Dusze świadomie i w Miłości wystawiają się na to doświadczenie.

Jest wyraźnym to, że dla Was – Oświeconych Nowego Czasu, ten czas się skończył.
Wiadomym od teraz jest również i to, że na Końcu Drogi do Światła następuje Oświecenie wszystkich Ludzi którzy aż do Momentu Oświecenia oddali się temu Procesowi.

Ze Źródła Bytu, ze Światów, z Galaktyk, które stworzyłem w wielkiej liczbie Ja przekazuję Ludzkości „Berło Mocy”. Używajcie go poprzez to iż zawsze Waszą Siłą Rozróżniania rozpoznajecie to co JEST i poprzez to że NATYCHMIAST odprawiacie (*odsyłacie) to, co dawane jest Wam abyście w to wierzyli i dawane jest Wam jako Prawda.

Odprawiajcie od Was wszystko co jest fałszywe. Odprawiajcie od siebie wszystko to co służy Kłamstwu, odprawiajcie od siebie wszystko to co odczuwacie jako ponowną Iluzję.

Przy tym ufajcie Waszej Sile! Wymawiajcie Zarządzenia i odprawiajcie od siebie to co Was czyni niepewnymi i to co chce Wam dalej zakładać kajdany. Bądźcie uważni, wyjątkowo uważni. Bądźcie bezkompromisowymi Architektami Waszego Życia poprzez to iż bezkompromisowo odprawiacie wszystko to, co przeszkadza Wam w Życiu w Wolności.

Ukochane Dzieci Jednego, któremu wszyscy służymy!

Rozpoczął się czas Oświecenia. To co dotychczas było zastrzeżone tylko dla nielicznych Dusz Ludzkich, będzie teraz możliwe dla wielu Dusz Ludzkich.

Przyjmijcie to jako Prawdziwe, przyjmijcie do siebie, Stwórca wie o Waszej Wielkości i My znamy Waszą Miarę. My, którzy jesteśmy ze wszystkich Galaktyk i My którzy przybyliśmy ze wszystkich Wszechświatów na Ziemię.

My jesteśmy gotowi i jesteśmy zapoznani z tym, aby stać przy Was na wszystkich Liniach tej Przemiany, aż do Końca Czasu.

Logos który Jest Miłością
ATOS TU NAH’

//*erupcja w znaczeniu: wyrzut, wylew, wysyp, efuzja//

źródło: http://wolnaplaneta.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s