Wracając do Domu, do swej duszy

.

Ofiarowuję wam moją Miłość i Pokój w tym czasie, kiedy przechodzicie końcowe etapy tego poziomu Wzniesienia.  Tylko wtedy, kiedy zatrzymacie się i spojrzycie wstecz na ten rok, będący kamieniem milowym w waszym rozwoju, dostrzeżecie jak bardzo jesteście zaawansowani w tym procesie. Oczywiście to jak tym procesem kierowaliście, będzie dla was albo wielkim wsparciem dla przejścia grudniowego portalu, albo stanie się przeszkodą do pokonania. Dlatego ja wskazuję wam dwie ścieżki. Zrozumcie to jasno. Tym z was, którzy mają dalszą drogę do przebycia na swojej duchowej ścieżce, mówię, że jeśli rozpoczniecie teraz na poważnie, nadal możecie przekroczyć wielki portal przejścia, który przygotowuje się do otwarcia dla ludzkości w ciągu nadchodzących tygodni.

Ci spośród was, którzy słuchali naszych wskazówek, będą mogli teraz zobaczyć, co z was opadło i zostało za wami. W tych gruzach i pozostałościach będzie wasz stary koncept czasu, przeszła wiedza i wglądy, i nawet starzy przyjaciele, którzy zdecydowali, iż nie dołączą do was na tej ścieżce, w końcowych etapach przejścia i dalej, na wyższym poziomie. Gdy teraz spojrzycie wstecz, zrozumiecie, dlaczego wszystkie te wydarzenia miały miejsce. Obecnie wznieśliście się już znacznie bliżej waszej Świetlistej Duszy oraz płynącej z niej mądrości. Podczas tego roku uwalnialiście i uzdrawialiście siebie. Wewnętrzna praca z emocjami, którą przeszliście i opanowaliście, nie zawsze była łatwa. Działo się tak, ponieważ te emocje kryły się głęboko w waszym wnętrzu. Przedtem wasze ego przedstawiało wam liczne wymówki, tłumaczące dlaczego nie zdołaliście oczyścić i uzdrowić tych ran, skrywanych głęboko i przez tak długi czas. Często działo się to przez kolejne wcielenia, moi przyjaciele. Ponieważ przepracowaliście i wycierpieliście wiele, i wiele wylaliście uzdrawiających łez, dotarliście do punktu gotowości do uwolnienia, do puszczenia tego. My tutaj jesteśmy przepełnieni radością i świętujemy ten proces waszego przebudzenia.

Wyłania się nowe poczucie wolności

Przestrzeń, która pojawiła się po tym oczyszczeniu, umożliwiła waszemu niższemu ciału emocjonalnemu doznanie nowego poczucia wolności. W tej przestrzeni dotknęliście nieskończoności. Tak. Ujrzeliście o wiele większy obraz energii waszego Wszechświata i waszego miejsca w tym rozległym Wszechświecie. Wkroczyliście do przestrzeni swej Duszy i w cudowny sposób się z nią skomunikowaliście. To z kolei pomogło wam zrozumieć energię, którą znacie jako Światło. Pokój, miłość, nieskończona radość – wszystkie one są zawarte w Świetle.

Ja wskazywałem wam, jak pracować z tą Świetlistą Energią, aby uzdrawiać, oczyszczać, przemieniać i wzmacniać całą waszą istotę. Zawsze, kiedy pracowaliście z tą energią, byliście w stanie zatrzymać część tego Światła w sobie. Z biegiem czasu zbudowaliście z tego wasz indywidualny iloraz Światła.  Mam szczerą nadzieję, że rozumiecie znaczenie i powagę tego.  Nie tylko dla waszych ciał fizycznych, emocjonalnych i mentalnych, lecz również dla waszej Planety Ziemi oraz wszystkich jej mieszkańców, włączając w to ludzi, a w końcu dodając do tego samo Wszechistnienie.

Jak widzicie Energia Światła jest potężna.  Potężniejsza niż aktualnie sobie wyobrażacie lub rozumiecie. Jest ona zasadniczym elementem w waszym procesie Wzniesienia.  Zasadniczym.  Nie bagatelizujcie jej znaczenia.  Gdy przechodzicie przez ostatnie dni tego roku, jest jeszcze bardziej istotne, abyście codziennie po przebudzeniu napełniali waszą istotę energią Światła.

Czyńcie to poprzez pozostawanie w ciszy i łączenie się z naszym królestwem.  Może to być osiągnięte dzięki uczuciu, słowu lub intencji serca.

Wizualizujcie białe Światło otaczające was i stapiające się z wami. Wyobrażajcie sobie białą poświatę.

Otwórzcie szeroko swoje ramiona i wdychajcie to światło głęboko. Kiedy tak robicie, wiedzcie, że Światło wchodzi do waszego ciała fizycznego, w dół aż do czakry podstawy, krążąc w ciele i zawracając w górę zanim zrobicie wydech.

Róbcie tak trzykrotnie.

Na zakończenie wizualizujcie sobie siebie w ogromnym białym balonie.

To ćwiczenie będzie regenerować każdą komórkę waszej istoty, na każdym poziomie. Napełni was wyższego rodzaju spokojem.

Tych na drugiej z wymienionych przez mnie ścieżek, którzy jeszcze w pełni się nie przebudzili, proszę: zróbcie to szybko.  Ćwiczenie, które właśnie podałem, może wspomóc was ogromnie, jeśli będziecie je stosować po przebudzeniu i tuż przed zaśnięciem. Medytacja jest również niezbędna. Wasza Wyższa Jaźń, która jest połączona bardzo blisko z waszą Duszą, pokaże wam wszystko, co będzie trzeba uwolnić z waszego ciała emocjonalnego. Widzicie teraz, że nie możecie zabrać ze sobą starych emocji, zranień i innych tego typu energii, kiedy jako ludzkość otwieracie się na wyższe oktawy Światła i swe wyższe przeznaczenie. Dlatego powiedziałem: rozpocznijcie teraz. Rozpocznijcie z rzetelnością oraz czystą intencją oczyszczenia głębokich zakamarków swego umysłu. Mówiłem o znaczeniu tego już wielokrotnie. Być może teraz rozumiecie dlaczego. Tym, co jest tak istotne, jest oczyszczenie waszych emocji. Jeśli wasza ścieżka wydaje się trudna, jest tak ponieważ wasza Dusza tęskni do tego, abyście podjęli to zadanie i szybko oczyścili waszą przeszłość.

Myśli

Niezależnie od tego, którą ścieżką obecnie idziecie, niezbędne jest, abyście czuwali nad swym ciałem mentalnym – abyście kontrolowali swe myśli oraz słowa. Wszyscy potrzebują wykonywać tę praktykę. Energie wchodzące do waszej atmosfery są bardzo potężne i mogę wam powiedzieć, że stale zyskują na sile, każdego dnia aż do wielkiej bramy otwierającej się 3 grudnia tego roku. Portal udostępniony wtedy ludzkości będzie osiągalny tylko przez krótki czas. Dlatego istotne jest, abyście byli uważni i szybko podążali naprzód. Ta wielka brama będzie rzadkim zjawiskiem w waszym linearnym czasie i zjednoczy się z trzema wielkimi piramidami w Egipcie. Owe piramidy zostały zbudowane przez inną rasę, którzy pragnęła zamieszkać na Ziemi. Wiedzieli oni więcej o kosmicznych rasach i pojmowali zdecydowanie lepiej energie, niż ludzkość czyni to obecnie. Jednakże gdy będziecie  medytować na godzinę przed świtem, czasu egipskiego, zyskacie wgląd w przyszłość i ujrzycie wasz powrót do domu, do Światła i mądrości swojej Duszy .

Wyższe oktawy

Wasza Dusza jest ekspansywna i wzrasta jeszcze bardziej, kiedy łączy się z Wielką Nadduszą. Niczym ryba w oceanach tej planety, jesteście czymś oddzielnym, a równocześnie jesteście częścią większej przestrzeni. Wielu nazywa to Wielką Boską Nadduszą.

Ten przestwór energii jest tym, czego wielu ziemskich pracowników Światła doświadczyło i z czym się połączyło. Jedynie ci, którzy obserwowali swe przeszłe doświadczenia jako naukę i wzrost Duszy, ci którzy pracowali ze Światłem i utrzymywali je w sobie – jedynie oni są gotowi i zdolni zacząć teraz przyswajać i  pracować z wyższymi oktawami Świetlistej Energii. Oni przerośli już swoje niższe mentalne i emocjonalne ciała.

Ci pracownicy Światła doświadczyli wielu zmian w swym fizycznym ciele. Ich helisy DNA rozwinęły się dzięki nowym energiom Światła. Nowy wzorzec został uformowany w was przez ostatnie czterdzieści lat, osiągając znaczne przyspieszenie w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy. Zwracam się do tych z was, którzy doświadczają zmęczenia czy bólu w waszych fizycznych ciałach, i którzy doznają rozmaitych i nagłych emocji: oddychajcie. Po prostu bardzo głęboko oddychajcie energią Światła. Utrzymujcie Światło w swym wnętrzu. Będzie to w wielkim stopniu wspomagać was podczas tej fazy Wzniesienia.

Powtarzam wam ponownie, czym ten czas, grudzień 2012, jest w swej  istocie. Jest Wzniesieniem na inny, wyższy poziom. Podniesieniem waszej świadomości. Przygotowaniem się na nową wyższą naukę i doświadczenia. Nauką życia w ‘uaktualnionym’ ciele fizycznym. Przeniesieniem na wyższy poziom mentalny, gdy zaakceptowany zostanie wyższy poziom egzystencji emocjonalnej. Pracą na nowych, subtelniejszych poziomach wibracji. To właśnie jest przed wami.

Rok Świadomości Światła

Tak. Wasz nadchodzący rok, rok 2013, rzeczywiście będzie rokiem nauki życia i istnienia na wyższym poziomie świadomości oraz wszystkim, co się z tym wiąże. Wasze wyższe kanały komunikacji ogromnie się powiększą (jasnowidzenie i jasnosłyszenie). Wielu zacznie komunikować się ze swymi bliskimi, którzy odeszli. Zaczniecie ze swobodą przemierzać wyższe wymiary. Wasze Światło będzie rozpalać innych, którzy wciąż jeszcze się zmagają, lecz pragną nowej drogi naprzód. Wasza Świetlista energia zapewni im ‘włącznik’, którego potrzebują aby podążać naprzód. To właśnie leży przed wami.

Zrozumcie, nie możecie wziąć ze sobą swojego starego bagażu, dawnych lęków i zranień, nie. Zaklinam was zatem, każdego z was, prześwietlcie i przeskanujcie swoje ciało emocjonalne. Zaangażujcie waszą Wyższą Jaźń, aby prowadziła was w tej podróży ostatecznego oczyszczania. Uwolnijcie emocje i doświadczajcie prawdziwej wolności, która jest osiągalna jedynie poprzez wasze własne Światło Duszy.

Mój brat Budda powiedział: “Wasze smutki oraz zranienia są uzdrawiane jedynie wtedy, kiedy dotykacie ich ze współczuciem.”

~ Mistrz Kuthumi

Przekazała Lynette Leckie-Clark,  11 listopad 2012

Kuthumi School of Wisdom
http://www.kuthumischool.com/en/teachings/volume9/coming_home.php

Tłumaczenie Wojtek, edycja Wika

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s