MIŁOŚĆ JEST DRZWIAMI do Nieskończoności


Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright © 2012

Ukochani Przyjaciele!

Możemy robić wszystkie rodzaje praktyk duchowych. Możemy pracować z naszym ciałem – umysłem, rozwijać cechy, takie jak wdzięczność, przebaczenie, spokój, dobroć i tak dalej. Możemy świadomie budować tarcze wokół naszego ciała  -umysłu lub otworzyć świadomie nasze czakry, wewnątrz i powyżej i poniżej naszego ciała, możemy użyć świętej geometrii i skonstruować Merkaba. Możemy tylko być bardzo zajęci, stresując, umysł i nasze wizje. Albo możemy czcić Bogów, anioły, Wyższe istoty, możemy pracować z oddechem i energiami planetarnych Istot.

Ale gdy używamy jakości Miłości wydaje się, że to jest nauczycielem, któremu musimy ostatecznie poddać się. Nie możemy budować Miłości naszym umysłem, ale możemy zapalić iskrę w naszym sercu, która czeka w sercu każdego człowieka, aby się przeobrazić w płomień.

Ten płomień może oparzyć gdy nagle dzielony lub zjednoczony z inną istotą, to nie potrzebuje być człowiekiem, może to być zwierzę lub drzewo, kwiat, wszystko, co istnieje, nawet kamień, bo wszystko jest żywe, całe stworzenie żyje, wszystko, co istnieje, jest żywe, mury i budynki, elementy, krajobrazy, góry. To wszystko żyje i wdycha świadomość.

Kiedy dzielimy się tym szczególnym uczuciem miłości z całą kreacją, to są jakby dwie oddzielne krople wody, które, kiedy dotkną się nawzajem, stają się jedną.

Ta jakość miłości, zawarta w kreacji, może wypełnić nasze serca tak, że czasami wydaje się wybuchać, ponieważ to prawie nie da się zawrzeć – tak wielkie uczucie miłości może być.

Miłość jako odpowiedź na tworzenie przyrodzonej miłości zawsze rozszerza nasze serca, jeśli naprawdę pozwalamy poczuć Boskość wszelkiego istnienia, we Wszystkim, co Jest. Jest to nasz bliski związek z nią, który wskazuje naszą Jedność ze Wszystkim.

Kiedy jednak chcemy dotknąć naszym sercem Samego Źródła Miłości, Tej Świadomości, w której cała kreacja powstaje, tej  Miłosnej Błogości, wtedy Miłość staje się prawdziwie Święta.

Jak znaleźć Ostateczne Piękno tego Źródła Miłością naszego serca?
Najpierw musimy kochać siebie. Nie ma na to innego sposobu.
Musimy znaleźć to miejsce, tą iskrę w naszym sercu najpierw, gdzie wiemy, że jesteśmy Boskimi Istotami. Musimy pozwolić i pielęgnować radość tego, Integralność jego Piękna.

To jest jeszcze samodzielny, ale ważny stan, ale wtedy czujemy potrzebę, żeby ogarnąć to, co jest poza nami.

I zaczniemy dzielić się tym pięknym płomieniem z kreacją, jak opisano powyżej, ale będzie to zawsze jeszcze zawarte w kreacji.

Jeśli chcemy podzielić się tą Miłością z Boską Promieniującą Świadomością Źródła, musimy poprosić. Ponieważ wszystko, czym chcemy podzielić się ze Źródłem przyciąga nas w pełni poza siebie, poza nasze granice, co postrzegamy jako „Ja”, nawet „Ja”, które przenika ciało.

Prośba jest gestem poddania się zrozumieniu, że ciało – umysł są skończone i zawsze mogą ulec zmianie. A gdy uznamy to,  nasze serce zaczyna poddawać się, tej Jednej Rzeczywistości, która Nigdy się Nie Zmienia.

Jeśli zwracamy się z miłością naszego serca, do Tej Jednej Rzeczywistości, jest Łaska, która nagle otwiera nasze serca do Ogromnego Nieskończonego Serca. A potem jest tylko Promieniowanie, nie ciała – umysłu, nie serca, któremu wydaje się, że pęka, ale Samej Jedynej  Promieniującej Egzystencji, odczuwanej jako, Najświętsza i Nienaruszalna Miłość – Skarb Niewypowiedziane Cenna, naprawdę poza słowami i opisem. …

W tym promieniowaniu nie ma już więcej Świętej Geometrii, nie ma już więcej wysiłku, aby rozwijać cechy, takie jak spokój, życzliwość i wiele więcej, a nawet żadnych innych wysiłków w ogóle! 
Bezwysiłkowość. która zawiera nas, To, co jest Większe od nas, otwiera cienką skórę, która oddziela nas od Nieskończoności i nasza mała kropla wody staje się jednym z Oceanem.

To wielki paradoks, ponieważ możemy być świadomi tej Błogiej Jedności z Oceanem, a jednocześnie być odrębnym ciałem – umysłem!

Ale ta Jedność wydaje tworzyć inny Podmiot, taki, który doświadcza tej Błogości, tego Światła, tej Najświętszej Miłości, podczas gdy nasze ciało – umysł jest załączone do niego jak tylko dodatek, bo ta Święta Miłość nigdy nie może być zawarta w ciele – umyśle . Z Nią Nowa Rzeczywistość świta, która ma kształt kulisty i która pojawia się przed naszym ludzkim sercem.

To jest obraz świtu naszej własnej Prawdy, z której ciało – umysł, które nazywamy „Ja” i „myślę” więc jestem, emanują mieć osobne doświadczenie w wymiarowych światach.

Dlatego to ograniczone ciało – umysł nie mogą w pełni wyrazić naszej Boskiej Rdzennej Egzystencji i tylko malutkie odbicie tego mieszka w sercu człowieka, które ma być rozpalone, aby ostatecznie rozpoznać własne Źródło przez Miłość, aby zostać pochłoniętym w Nieskończoności jako Miłość .
Bądźcie w Błogości!
Wiele Miłości,
Ute

26 listopada 2012
Autor: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/11/love-is-door-to-infinity.html

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s