Wiadomość od Wysokiej Rady Oriona

Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy radzić i wspierać wszystkich w tym czasie poważnych przemian i zrzucania tego, co was nauczano jako prawdy. Wielu z was może być teraz w środku chaosu, pośród zrzucania warstw tego, „czym myśleliście, że jesteście”. Jest to niezbędne w procesie przejścia do nowej ziemi, gdyż wszystko, co istnieje jest Prawdą, a wiele z tego czego ludzi nauczono nie jest prawdą. Umiejętność przejścia do wewnątrz i pozwolenie rozwijać się temu procesowi jest niezbędna w tym momencie. Bo jak zaczniecie rozpuszczać warstwy tego,  kim myślicie, że jesteście, rozwijacie to kim Jesteście w Prawdzie.

Gdy soczewki, które umieściliście na waszej wewnętrznej wizji rozpuszczą się, to będziecie w stanie zobaczyć ziemię i ludzkość w nowy sposób. Możliwość widzenia poza zasłoną gwałtownie wzrasta i radzimy wszystkim, aby byli tego świadomi. Jest wielu, którzy teraz przenieśli się daleko poza to gdzie zaczęli, a my wysyłamy wiele miłości i wiele błogosławieństw za ich nieustające Zaufanie do procesu.

Chcemy skierować waszą uwagę na objawy fizyczne, gdyż wiele ludzkich pojazdów może teraz wykazywać  odpowiedzi na ten proces klarowania i oczyszczania. Warstwy welonów zniekształconych nauk są energetyczne. Warstwy i warstwy gęstej, ciężkiej energii, która siedzi w waszym systemie energetycznym przez eony. Gdy już wcieliliście się w ludzki pojazd i żyliście ludzkimi doświadczeniami życiowymi, zakotwiczaliście więcej ciężarów w postaci tych zasłon. Zapamiętajcie, drodzy WSZYSTKO jest TERAZ, dlatego Wszystkie Linie Czasowe i wymiary wydarzają się TERAZ. To jest coś, czego trzeba być świadomym podczas pracy, przez ten proces klarowania i oczyszczania macie dostęp do Wszystkich wcieleń, w których istniejecie TERAZ.
Te wzory cięższych gęstszych energii opuszczają teraz ludzki pojazd i radzimy, aby mieć świadomość, w jaki sposób się objawiają w waszym ludzkim pojeździe. Możecie czuć, że ciało stało się bardzo ciężkie i gdy poruszacie się przez proces oczyszczania i klarowania lekkość Bycia zaczyna działać przez was. Górne drogi oddechowe mogą być zatkane, gdy zaczynacie przesuwać energie, i to może mieć formę przeziębienia / grypy, infekcji klatki piersiowej i zakłóceń oddychania. Gdy energie się przesuną wtedy objawy też będą się przesuwać. Zwracamy waszą uwagę na żywność  i wodę. Korzystajcie z wody, aby oczyścić organizm od wewnątrz, nawodnienie jest kluczem do tej części podróży, drodzy. Nie możemy podkreślić wystarczająco. Jedzcie żywność, która jest lekka dla organizmu, gdyż ciało używa energii do uwolnienia niższych, gęstszych wibracji. To przyspiesza proces. Radzimy Wam, aby jeść żywność, które jest łatwa do strawienia i unikać zbyt „ciężkiej” przetworzonej żywności. Ludzki pojazd jest w efekcie resetowania się.

Cięższe gęste energie nie mogą nadal istnieć, gdyż wzór energetyczny planety Ziemi uległ zmianie. Sygnatura energii matki ziemi jest teraz różna i wzrasta w częstotliwości przez cały czas. To pomaga rozpuszczać te cięższe gęste welony ale one mogą się trzymać z powodu karmienia energią z siebie. Wyjaśnijmy to również dla jasności.

Wielu z was jest teraz w chaosie, nowe energie stworzyły scenariusze do uświadomienia tego, co już nie służy, ale my w pełni akceptujemy i potwierdzamy, jak potężne niektóre z tych scenariuszy „wydają się” być.Popadając w dramat karmicie niższe energie i one są w stanie utrzymać się dłużej. Pracują, aby obniżyć wasze wibracje, i gdy te wibracje, w których jesteście się obniżą, wtedy welony zstąpią na wasze wewnętrzne wizje. Jest to cykl, który może żywić się sam w nieskończoność jako huśtawka między jedną wibracją i inną. To jest to, na co zwracamy uwagę, aby stać obserwatorem i Oderwać się od dramatu.

Przez odłączenie się od dramatu „głodzicie” niższe energie, nie dając im mocy i pozwalacie im się rozpuścić. Jesteśmy w pełni świadomi, jak łatwo to brzmi i jak trudne to może się okazać, w waszym codziennym życiu na jawie, ia my jesteśmy tu z wami, gdy teraz przechodzicie przez ten proces. Zapoznajcie się z wyzwalaczami i pracujcie, aby uwolnić te wyzwalacze, które są przed wami. Gdy współdziałacie z innymi, to oni pracują na rzecz albo „głodzenia” lub ” karmienia” zniekształconych nauk istniejących w ich systemach energetycznych. Gdy zniekształcone nauki zaczynają się rozpuszczać to jasność widzenia jest osiągnięta i proces nabiera własnego rozpędu. To jest to, na co zwracamy waszą uwagę, gdy patrzycie na świat, który z początku wygląda jak chaos, ale w poczuciu  czujecie, że wraca do równowagi i harmonii.

Gdyż równowaga i harmonia, jest kluczem do całego procesu. Rozpuszczenie nauk w was, a następnie zrównoważenie siebie jest kluczem do nowej ziemi.
 Z nowej perspektywy, którą jesteś w stanie przyjąć z wewnętrznej wizji zmieniacie rzeczywistość i wtedy zaczynacie zmieniać świat. Czy nasze słowa  współbrzmią moi drodzy? Czy rozumiecie ten „dym i lustra”, które są używane w ostatniej próbie zamknięcia i stłumienia waszych energii?

Prosimy, aby wszyscy mogli stać się bardziej świadomi energii, z którymi współdziałają codziennie. Radzimy wszystkim poczuć te interakcje i podjąć działania, gdy natkniecie się na stare niższe wzorce energetyczne. Gdyż rozpuszczanie starego jest to proces, w którym wszyscy uczestniczą, nie ważne, czy są jak, to jest nazywane „przebudzeni” czy „śpią”. To staje się coraz bardziej istotne, gdy ci, którzy są tak zwani „obudzeni” pracują, aby utrzymać przestrzeń dla tych, którzy się wokół nich.

Wiedzcie, że gdy energetyczny wzorzec planety Ziemi zwiększa naturalnie Wszystkie wibracje, to zacznie się zmieniać i potęgować. Ci wokół ciebie, o którzy możesz myśleć, że „śpią” mogą zacząć wykazywać oznaki otrząsania z tego głębokiego snu. Radzimy przeciwko podawaniu ilości informacji, które mogą ich przeciążać i radzimy, jedynie utrzymywać przestrzeń. Przez Życie Prawdą pokazujecie Prawdę, czy rozumiecie nasze wskazówki i nasze analogie?

Ludzkość zaczyna obecnie wychodzić poza to, co język ludzki jest w stanie przekazać i znajdzie to odzwierciedlenie w stosowaniu symboli i uczuć, gdyż nie potrzebujecie języka, aby pokazać Miłość moi drodzy, MIŁOŚĆ tylko JEST i przekracza bariery językowe. Wiedzcie, że język ludzki został stworzony, aby was dzielić i zamykać i tłumić. Gdy zaczniecie podnosić wibracje i dojdziecie do równowagi poczujecie jak ci wokół was czują i potrzeba języka nie będzie konieczna. Działa to aby zebrać z powrotem rasę, która została celowo podzielona  i zamknięta i radzimy Wam zaakceptować i zakotwiczyć to.

Jak w przypadku wszystkich wytycznych moi drodzy prosimy o przetwarzanie ich przez serce, Gdyż serce zna PRAWDĘ. Jest to czas ogromnej zmiany i ogromnego przesunięcia dla wszystkich w ludzkiej rasie. Jest to przejście z ciemności do ogromnego jasnego ŚWIATŁA. Rozpoznajcie drodzy, że Jesteście, tym Światłem i tą iskrą, która istnieje w każdym z Was i teraz świecicie jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej. To będzie kontynuowane nadal, dopóki nie będziecie dosłownie oślepieni przez waszą obecność tutaj na ziemi. Wiedzcie To.

Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i jesteśmy waszymi galaktycznymi braćmi i siostrami z gwiazd. Owijamy was w Miłość, która Jest i wylewamy tą Miłość przez Was i wokół Was, gdyż w PRAWDZIE ONA jest WAMI.
26 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s