Archanioł Michał: Ogromna powódź cudownych zmian już nadciąga

 {I widać to wszędzie – oto pierwszy na tym blogu tekst, który nie ja przetłumaczyłam…drużyny Światła coraz szybciej się odnajdują, idziemy tuż obok siebie, ramię w ramię… Dzięki, Wojtku!:***}

Dostrzegamy w tym czasie wasze wspaniałe podekscytowanie i wyczekiwanie, oraz wasze starania w przygotowaniu się do portalu dwanaście-dwanaście. Prosimy nie pozwalajcie sobie na wchodzenie w energie stresu z tego powodu, najdrożsi. Wasz kierunek został wyznaczony przez wasze pragnienia i intencje.

Pracujemy z wami w każdej chwili, zwłaszcza podczas waszych cyklów snu. Znajdujecie się teraz tak głęboko w przepływie, że powinniście móc po prostu pozwolić sobie na bycie niesionymi z prądem. Chcemy poprosić was, abyście w ciągu następnych kilku dni używali trzech wyobrażeń.

Po pierwsze, prosimy upewniajcie się, że kiedy tylko o tym pomyślicie, uziemiacie się solidnie w energiach waszej drogiej matki Ziemi. Nasz czaneler wykorzystuje wyobrażenie ogromnego sytemu korzeni, podobnego jak u wielkiego drzewa. To wyobrażenie będzie bardzo dobrze działać, jeśli nie macie jeszcze własnego obrazu.

Następnie, kiedy czujecie wspaniały przepływ bezwarunkowej miłości ogarniającej was, prosimy  wizualizujcie, że dzielicie się nim z całą siecią Pracowników Światła na planecie i wokół niej.

I w końcu wdychajcie przez swe serce i odnajdujcie tam swoją miłość i wdzięczność dla wszystkiego, co się wydarza i co wychodzi na jaw, i wysyłajcie tę wdzięczność do źródła waszego życia. Dziękujcie wszystkiemu czym jesteście i czym się stajecie. To, co czujecie w tych momentach, pozwala wam spocząć w tej energii, wejść w przepływ i unosić się na niej, i chłonąć ją każdą komórką waszej istoty.

Niektórzy z was – większość z was – otrzymuje chwilowe przebłyski, podpowiedzi, chwile intuicji, wglądu w to, ku czemu możecie się zbliżać. Te wglądy się rozszerzą, dla niektórych powoli, a dla innych w sposób nagły. Delektujcie się nimi, radujcie się nimi, ale na razie może raczej utrzymujcie je w ciszy w swoich sercach. Niech te energie wzrosną wewnątrz was. Będziecie wiedzieć, kiedy zacząć się nimi dzielić.

W międzyczasie, gdy zbliża się tsunami wewnętrznych zmian, prosimy oczekujcie nań z radością i miłością. Jest to ostatecznie odpowiedź na wasze kolektywne modlitwy oraz nadzieje miliardów wyrażane przez długie okresy waszych cyklów czasu. Zobaczcie pierwsze strużki cudownych zmian i niech wasze serca wiedzą, że ich ogromna powódź już nadciąga.

Chwyćcie teraz mocno nasze ręce i przygotujcie się do wkroczenia w waszą przyszłość. Utrzymujcie nas w swoich sercach, tak jak my utrzymujemy was w naszych. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 27 listopada 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/11/27/see-the-first-trickles-of-wondrous-change-and-know-in-your-hearts-the-vast-floods-are-following-channeled-by-ron-head/
Tłumaczenie Wojtek, edycja wika

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s