Piąty Wymiar nie jest miejscem, jest Kreacją.

By Inelia Benz
26 listopada 2012
http://ascension101.com/

Tworzymy naszą własną rzeczywistość. To jest coś, co było nauczane przez tysiące lat, i było dobrze strzeżoną tajemnicą w zachodnim społeczeństwie przez tyle lat. Jest to również jeden największy kawałek informacji, od osiągnięcia którego „moc, która jest” próbuje powstrzymać masy śpiących.

Dlatego, ta wiedza jest utrzymywana w tajemnicy, bo gdy człowiek śpi (duchowo nie obudzony), może być prowadzony w celu stworzenia czyjejś rzeczywistości poprzez wykorzystanie strachu, perswazji i stwarza iluzje rzeczywistości, które są sprzedawane tak ciężko, że jest trudno pomyśleć, że nie są prawdziwe.

Ale kiedy myślimy o 5-tym Wymiarze lub innym wyższym wymiarze, często zapominamy, że te same zasady obowiązują.

W wymiarach bardziej subtelnych, materiał rdzenia jest tam w fizyczności bardziej subtelny, ale to co tam się wydarza, to, czego doświadczamy, i nawet wejście w tą mniej gęstą rzeczywistość, jest naszym własnym tworem. W celu wejścia bardziej subtelne i giętkie wymiary, potrzebujemy świadomości i zdolności do pozwolenia sobie tam być i tworzyć, tą mniej gęstą rzeczywistość. Robimy to przez stawanie się coraz mniej „gęstymi” (gra słów nie zamierzona).

Ze względu na mniejszą solidność 5-tego Wymiaru (lub 4, lub 12 i wszystkich pomiędzy), ci, którzy uczynią, go częścią ich środowiska są bardziej świadomi własnej natury i natury ich rzeczywistości. Jesteśmy „w stanie zrobić” to dużo lepiej niż w solidności 3D.


W wymiarach bardziej subtelnych, w celu „użycia” mocy innej osoby, musimy mieć jej świadomą zgodę
. Powodem jest to, że w tych wymiarach jest bardzo mało pozostawione nieświadomości. A to, co pozostało lewo nie jest łatwe wykorzystane przez innych. Tworzymy 5-ty wymiar.

Tak, cała fizyczna rzeczywistość jest wielowymiarowa i jest iluzją, ale tworzymy je, aby mieć doświadczenie poszczególnej indywidualności. Egzystują one w tym samym „miejscu”, które jest nieograniczone. Ale w tym samym czasie, decydujemy się być świadomymi tylko małego zakresu tej wszechogarniającej „rzeczywistości”. To malutkie widmo dyktuje to, czego doświadczamy jako „prawdziwego”.
Różnice pomiędzy 3, 4 i 5  wymiarem są w umocnieniu, subtelności materii stałej i zdolności do zrobienia tego.

Dlatego to, czego doświadczamy w subtelnych wymiarach jest tym, czego zdecydujemy się doświadczać. „Oni” nie „istnieje” dopóki tworzymy i przenosimy naszą świadomość w tą przestrzeń.

Nie ma wymiarów w Jedności, bo nie ma pojedynczego konstruktu indywidualności z „innymi”, czy „inną osobą” lub „środowiskiem”.

Z punktu widzenia Jedności, różnice między 3 i 5-tym wymiarem są nieskończenie małe i nieistotne. Ale z naszego punktu widzenia, i świadomości, nie może być dwóch różnych doświadczeń fizycznego istnienia.

I najważniejsze, nie są to wymiary, w które wkraczamy, ale aktywnie tworzymy chwila po chwili przez nasze podnoszenie naszych osobistych wibracji i podnoszenie wibracji planety, i będąc w pełni świadomi naszej intencji i energii za całą naszą komunikacją z innymi i sobą. To jest osobisty proces tworzenia.

Jak dostaniemy się do tego punktu świadomej kreacji?
Podnosimy naszą osobistą wibrację, podnosimy wibrację naszego środowiska, jesteśmy ucieleśnieniem nowego paradygmatu. W jaki sposób możemy to zrobić? Znajdź narzędzia, które współbrzmią z tobą. Istnieją tysiące z nich tam.

Jeśli to, co mówię, rezonuje z tobą, zobacz, czego możesz użyć w sekcji Narzędzia na Ascension101.com. Istnieją tam narzędzia dla Ciebie, planety, kolektywu ludzkiego i całej matrycy. Zawartość dostępna na naszej stronie była odwiedzana przez ponad 1.600.000 osób, które wchodziły na strony 3.362.410 razy. Osoby te często nauczyły się narzędzi, aby następnie uczyć innych.

„Word of mouth”  jest drogą numer jeden, przez którą osoby te znalazły stronę internetową ascension101. Te osoby podzielą się tym, co działa dla nich.

Strona będzie do około roku 2017, w którym to momencie to już nie będzie konieczna (jeśli robimy to właściwie), ponieważosiągnęliśmy masę krytyczną umocnionych jednostek,przesuwanie całego gatunku do poznania wszystkich tych narzędzi i możliwości, bez konieczności robienia kursów, przy użyciu narzędzi, słuchając wywiadów, lub czytając artykuły czy na ascension101 lub innej lokalizacji.

To, co pozostało do zrobienia po podnosić nasze własne wibracje, wibracje planety i stworzyć 5-ty wymiar?

Cóż, to zależy od ciebie. Moja rola nie jest tą Kreatora, jest ona inspirować was, abyście siebie  sami umacniali, biorąc z powrotem swoją własną władzę, będąc suwerenem swojej osobistej rzeczywistości, pokazując, że masz narzędzia, zdolności i umiejętności do swojej dyspozycji, aby nikt inny nie zdołał kiedykolwiek zabrać twojej mocy bez Twojej świadomej zgody ponownie. To jest twoja rola, aby utworzyć nowy paradygmat, 5-tego Wymiaru, czy jakiejkolwiek innej nazwy, jaką możesz znać, jako doświadczenia w subtelnej rzeczywistości fizycznej. Kiedy zacząć? Mówię, zacznij już teraz!

Jesteś twórcą. Rozpocznij tworzenie tej nowej rzeczywistości już teraz. To nie jest lokalizacja do przybycia, to jest coś, co Tworzysz dzisiaj podnosząc swoją wibrację i podejmując decyzję, co chcesz stworzyć.

Nazywam się Inelia Benz, i jestem tu, aby podnieść poziom wibracji planety. Po Co ty Jesteś tutaj?

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

One comment on “Piąty Wymiar nie jest miejscem, jest Kreacją.

  1. Po pierwsze, tłumaczenie tego tekstu jest skandaliczne! Jak już ktoś posługuje się translatorem, niech łaskawie wygładzi tekst i zbliży go, choćby pobieżnie, do polszczyzny. Po drugie, strona ascension101.com jest zwyczajnie komercyjna: wszystkie tzw. narzędzia są płatne (eKurs – 99$), wygląda zatem na to, że powyższy tekst jest ordynarną reklamą. Przykro mi…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s