Archanioł Gabriel: Łatwość, Wyobraźnia i Radość

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy w Waszej obecności dzisiaj. Pozdrawiamy i cześć Wam za przybycie i zakotwiczeniu w energii grupy, i, oczywiście, gdy mówimy, to mamy na myśli grupę, nie tylko tych, którzy są na tej sali, ale także tych, którzy będą doświadczać tego przekazu w internecie w późniejszym czasie.

Cóż, siedzimy tutaj, Kochani. To jest miejsce, gdzie zaczyna się naprawdę dobrze. (Śmiech) To są momenty, w których kierunku wszyscy pracowali. To są momenty, na które wszyscy czekali. Ten pośpiech, który tak wielu z was czuje się w sobie, to uczucie, że musisz coś zrobić, musisz się pospieszyć i coś osiągnąć. To jest to, na co czekaliście.

I gdy poruszacie się dzień po dniu w tygodnie naprzód, zaczniecie czuć się bardziej obecni w waszych fizycznych ciałach. Wielu z was zacznie się czuć jakbyście już przybyli. Wielu z was będzie mieć doświadczenia deja vu, ponieważ wasza dusza pamięta swoje pragnienie, aby być tutaj, w tych chwilach teraz.

Oczywiście, nie idziecie sami. Idziecie ze swoimi przodkami, idziecie z niewidzialnymi pomocnikami, z aniołami, ze swoimi przewodnikami, z mistrzami. Wszyscy we wszechświecie obserwują! To jest taki radosny czas na waszej planecie, i my zapraszamy was, abyście zaczęli czuć to podniecenie i radość tego, co wasza masowa świadomość osiąga.

Teraz, rozumiemy, że jest wielu z was, którzy mieli strach nad nadchodzącym dostrojeniem. To dzięki waszym wszystkim wysiłkom,te prorokowane zagłady nie nastąpią. Więc proszę, Kochani, wiedzcie, że możecie zacząć się zrelaksować. Zachęcamy nadal koncentrować się na tym, co chcecie stworzyć, ale możecie odpocząć w kategoriach strachu przed tym kluczowym dostrojeniemprzynoszącym kompletną katastrofę na waszej planecie.

Nadal będą wydarzenia. Wasza ziemia nadal będzie się przesuwać i uwalniać. Możecie tego oczekiwać. Będą często duże sejsmiczne zdarzenia pod koniec tego liniowego roku lub początku nowego roku, gdyż  energię dostrajają się i ustawiają.
To jest tak, gdyż Gaia potrzebuje zobaczyć, co ludzkość stworzyła, i następnie zdecydować, jak wiele potrzebuje, aby uwolnić, aby przejść do energii nowej ery, lub jeśli chcecie, nowego roku. Tego należy się spodziewać. Każdy, kto jest dotknięty tymi wydarzeniami zakontraktował doświadczenie tego, więc możecie zaufać i spać spokojnie, że wszystko jest Bosko doskonałe.

Teraz wiemy, że jest wiele sprzecznych informacji pochodzących z wielu różnych źródeł. To, co się dzieje, to jest, że wielu channelerów odbiera różne linie możliwości, wiele różnych wyników, wiele różnych efektów, które są energetycznie możliwe do odczytania na planecie. Wiele posiada potencjał ruiny, jednak nie są one już drogą, którą ludzkość podejmie i to jest z waszego powodu.

Dlatego powiadam wam, że jesteście takimi niezwykłymi stworami!Jesteście mistrzami chodzącymi po ziemi. Stworzyliście potencjał Nowej Ziemi na swojej ukochanej planecie. Świadczy to, jak potężni jesteście. Wszystkie scenariusze katastrof, które słyszeliście istniały jako potencjały dla waszej planety. To jest siła obudzonego człowieka, który odszedł w bok od tego wszystkiego i tworzy nową ziemię  i nową Erę , który może poruszać się do przodu w oświeceniu i pokoju i harmonii, radości i odprężeniu. Drodzy, wyobraźcie, łatwe życie, ponieważ jest to również w sferze waszych możliwości, właśnie teraz, ponieważ jesteście twórcami.

Jeśli wspólnie stworzyliście to poza katastrofami, poza unicestwieniem waszej planety, czy nie widzicie, że możecie stworzyć ekspresję życia, której chcecie, i na którą zasługujecie? Możecie tworzyć co chcecie! To jest wasze przyrodzone prawo i radzimy zacząć myśleć poza starym pudłem, w którym byliście uwięzieni przez tak wiele lat w krainie niekończącego się potencjału i możliwości.

Więc powiadam wam, odkurzcie te wspaniałe fantazje! Dajcie sobie pozwolenie pójścia drogą radości. Rozumiemy, że to są dwie rzeczy, które były źle widziane przez społeczeństwo. Mówicie o tym, jak dzieci są czyste. Jak są połączone. Cóż, są one czyste i połączone, Drodzy, ponieważ są w Teraz, używają ich wyobraźni, i robią to, co przynosi im radość! To jest coś, co można łatwo zrobić.

Niestety, ci, którzy nie wiedzą wcale lepiej uwarunkowali was. Oni was nauczyli, że podążanie ścieżką radości nie jest w porządku i używanie wyobraźni jest złe. To jest głupie, to jest niepoważne, nie rób tego!

Każdy wielki wynalazek, który został urodzony na planecie jest darem wyobraźni. Każdy obiekt wielkiej urody, który widzieliście to dar wyobraźni. Każda wielka napisana praca, muzyka, która przenosi was … wszystko to było przez waszą wyobraźnię i wiecie, dlaczego tak jest?To dlatego, że to właśnie poprzez waszą wyobraźnię łączycie się ze Źródłem! Wszystkie z tych pięknych rzeczy, które możecie tworzyć przy pomocy wyobraźni są formą channelingu. W ten sposób przynosicie kawałki nieba na ziemię. Wszyscy channelujecie jeśli dajecie sobie na to zgodę.
Również  nauczono was, że podążanie ścieżką radości jest niepoważne. Drodzy, te rzeczy, które przynoszą wam radość są wszczepione w was, aby wam ułatwić poruszanie się w ekspresji życia. One pomagają Wam znaleźć rzeczy, które sprawiają, że wasze serce śpiewa. One pomagają wam znaleźć karierę, służbę, która daje Wam największą radość i czyni, tą największą różnicę na waszej planecie. Wasza  radość jest Waszym wewnętrznym systemem naprowadzania, ale ludzie cały czas mówili, że to jest źle używać tego?

Jesteśmy tu, aby powiedzieć wam, żebyście ten pomysł wyrzucili się raz na zawsze! Podążajcie drogą radości. Radość jest jednym z energiami, które przychodzą zakotwiczać w tworzeniu Nowej Ziemi. To dzięki radości, dzięki waszej wyobraźni, i bycie w TERAZ, będziecie głębokimi kreatorami rzeczy, które nigdy nie były nawet rozważane na waszej planecie, aż do tego punktu. To jest tak proste, moi drodzy, nie róbcie tego bardziej skomplikowanym, niż musi być.

Będą bardzo aktywne energie pomiędzy Waszą chwilą teraz i zasadniczym dostrojeniem dnia 21 grudnia 2012 roku. 
Będą donośne głosy krzyczące na was, że ich droga jest drogą do naśladowania, że ich droga jest jedyną drogą. Wielu będzie próbowało was przestraszyć mówiąc, że nastąpi koniec świata.Kochani, musicie oprzeć się na fundamencie wiary, którą stworzyliście dla siebie aż do tego punktu. Wiecie, jak się połączyć z tą wewnętrzną prawdą. Ta wewnętrzna prawda jest tym, co pomoże wam utrzymać uziemienie i zrównoważenie i koncentrację, gdy poruszacie się  w tych kluczowych czasach.

Będzie wielu, którzy robią bardzo dobrze z ich wzrostem własnej duszy, która będą, w ostatniej chwili, panikować i wątpić. Będzie wielu, którzy nie byli w duchowi w ogóle, którzy po prostu zdecydują, że chcą mieć część tych energii i będą skakać w naprzód w niesamowity sposób.

To jest tak ważne, abyście utrzymywali równowagę i pozwalali swojej wewnętrznej prawdzie, swojej wewnętrznej wszechwiedzy, aby prowadziła was waszą drogą. 
Wiedzcie, że to, co jest właściwe dla Was, jest absolutnie sposobem, który należy kontynuować. Jesteś ekspertem od siebie. Nikt nie wie, po co twoja dusza jest tutaj, aby doświadczyć.

Zachęcamy, żebyście pozwolili sobie posuwać się naprzód z ufnością, napędem, i wiedząc, że jesteście znacząco kierowani, bo jesteście tymi, którzy przewodzą sobie, widzicie? To właśnie to, czym oświecenie jest i macie cały wszechświat przyklaskujący wam. Nie pozwólcie, aby strach i wątpliwości aktywowały się w tych bardzo ważnych czasach. Są to największe korki (stopery) w waszym życiu. Jesteście o wiele bardziej rozwinięci niż, to (co prezentujecie)  w tym momencie , drodzy. Idźcie do przodu radośnie.Uczcie przez przykład. Poddajcie się. Wiedzcie, że jesteście wspierani i chronieni na każdym kroku, w każdy sposób.

Wielu z was było na planecie wcześniej, próbowało wznieść i to nie zadziałało dobrze.
 Te stare wspomnienia mogą się nagle wynurzyć. Jeśli tak zrobią, zrozumcie, co się dzieje. To nie jest to, co ma wydarzyć się tym razem. Zobaczcie, co to jest. To stara pamięć, która chce być uwolniona i zaoferuje głębokie uzdrowienie, gdy to zrobicie.

Więc ludzie chcą wiedzieć, czego będą doświadczali w nowych energiach. Dla wielu z was, w miarę postępów zauważycie stopniowe zmiany. Wasze stare problemy nagle nie będą takim obciążeniem, jak kiedyś. Możecie przesunąć się od bycia osobą, która bardzo potrzebowała mieć rację przedtem, potrzebowała udowodnić swój punkt (widzenia), nagle zdając sobie sprawę, że tak naprawdę, to nie ma znaczenia. Wasze  bezpieczeństwo w waszej własnej prawdzie będzie więcej niż wystarczające. Znajdziecie siebie o wiele bardziej komfortowo w przepływie, niż w kontroli (innych). Znajdziecie się sami doświadczając uzdrowień, doświadczając odmłodzenia. Będziecie patrzeć wstecz na życie, którym żyliście do tej pory i będziecie czuć je jako odległe, prawie jak poprzednie wcielenie. Znajdziecie w sobie uczucie większego spokoju, większej harmonii, większej obecności. Spokojni. Zrównoważeni.

To są rzeczy, których możecie oczekiwać. Żyjąc ekspresją życia, które szanuje to, kim jesteście. Ponownego zjednoczenia pokrewnych dusz, członków waszych grup dusz i duchowych rodzin. Doświadczania Boskiego partnerstwa które honoruje was, i podnosi Was i pozwala Wam zabłysnąć. Wyobraźcie sobie, drodzy, wyobraźcie sobie uzdrowienie z łatwością. Wyobraźcie sobie życie z łatwością. Wyobraźcie sobie, przyciąganie do siebie wszystkiego, czego potrzebujecie z łatwością. Wyobraźcie sobie kochające relacje, które nie są burzliwe i najeżone trudnościami, ale raczej świecące miłością i łatwością. Czy to nie brzmi dokładnie tak, jak to, czego wasza dusza pragnie? Więc stwórzcie To! Jesteście tymi, którzy dokonali wyboru.
Pomysł, że byliście kiedyś mali jest kompletną iluzją i jesteście żywym dowodem tego prawa teraz. Gdy spojrzycie na to, czego dokonaliście, i co będziecie dalej robić, raduje się niebo, i błogosławimy Wam, i honorujemy was i my kochamy Was bardziej niż możecie to sobie wyobrazić. Podtrzymujcie waszą dobrą pracę, moi drodzy, i wiedzcie, że jesteśmy przy was przez to wszystko. To jest tym, z czym zostawiamy was na dzisiaj.
Archanioł Gabriel

przekaz przez Shelley Young
25 listopada
http://trinityesoterics.com/2012/11/28/ease-imagination-and-joy-channeled-november-25-2012/
trinityesoterics.com
na Facebooku: https://www.facebook.com/trinityesoterics
na Twitterze: https://twitter.com/ # / trinityesoteric
Posłuchaj tego teraz na YouTube:http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s