Nie bój się odblokować kundalini

.
Rozwijanie węża, opisywane w wielu tekstach, jest często określane nie tylko jako transformacyjne dla niektórych osób, ale także jako coś, co może powodować trudności i niepokoje w życiu ludzi, gdy nie są jeszcze gotowi.  Ta druga część jest sporo przesadzona i większość z was jest gotowa.  Na przykład, osoba, która przyjmuje przekazy od nas uaktywniła kundalini ponad dziesięć lat temu i nadal ma się całkiem dobrze.Kundalini jest tym samym co siła życia i musimy przyznać, że jest jedną z najważniejszych sił na planecie.  Jest ona kochającą, kobiecą energią.  Niemniej jednak, jest to również bardzo silna i seksualna energia, która może być trudna dla niektórych osób, jeśli nie są na nią gotowi.  Jednakże powiemy, że gdy to się stanie naturalnie, jest to niesamowita rzecz – zazwyczaj bardzo przyjemna.  Poczujesz przyjemną “mrowiącą” wibracyjną energię rozprzestrzeniającą się  czasem po całym organizmie, kiedy jest najbardziej aktywna.  Możesz także czuć ciepło.  Pomoże to też twojemu organizmowi ewoluować i otwierać się.

Seksualna strona tej energii po prostu idzie w parze z tym terytorium i trzeba się do tego przyzwyczaić.  Z czasem nie będzie ci ona obca.  Energia wibracyjnego, lekkiego “mrowienia” i seksualne odczucie jest tym czym życie w wyższych wibracjach zazwyczaj jest w większości i kundalini zaoferuje też ci szansę, aby stopniowo przyzwyczaić się do niej.  Stanie się to dla każdego w różnym czasie.

Jest kilka innych skutków ubocznych, o których ludzie dyskutują i ciepło jest jednym z nich.  Ciepło się tworzy, gdy twój organizm opiera się tej energii.  W takich przypadkach możesz napić się wody z dodatkiem niektórych elektrolitów (np. ze szczyptą soli morskiej codziennie), które pozwolą zablokować niektóre z tych fizycznych przeszkód dla tej energii.

Więc co proponujemy to nie doprowadzać do tego za wcześnie, ale ją przyjąć, gdy nadejdzie.

Uzbrojeni w wiedzę, i bez strachu, przyjmiecie kundalini do waszego życia i serc, gdy się uaktywni i gdy czas jest na to odpowiedni.

Powodzenia i szczęśliwego kundalini.

Smok Brian

http://lightworkers.org/channeling/171986/dont-be-afraid-unlock-your-kundalini

Przetłumaczyła Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

One comment on “Nie bój się odblokować kundalini

  1. Nie tylko ciepło jest skutkiem ubocznym kundalini.Tak zwane uboczne skutki podniesienia wcale nie są przesadzone….kto jest nieprzygotowany a dozna tego sam sie o tym przekona. To jak umieranie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s