Archanioł Michał: Wasza intuicja jest głosem ducha

 

To dobrze, że otworzyliście się na wiadomość od naszego najdroższego przyjaciela, Franciszka. Proszę pozostańcie otwarci na innych. Będziemy dalej się z wami jasno komunikować – tak długo, jak długo wykonujecie swe ćwiczenia przygotowawcze.
Bardzo wysoko cenimy zasięg i efektywność naszych zaufanych czanelerów w tym czasie. Wykonują oni wspaniałą pracę w trudnych okolicznościach. W ciągu paru tygodni odkryją oni nagle, że wzrosła ich świadomość, zdolności oraz swoboda wypełniania swych ról, gdyż wszelkie otaczające ich i wewnętrzne opory zostaną usunięte. Jest bardzo prawdopodobne, że wy również uznacie za niezbędne ograniczenie liczby istot z naszych kręgów, których wiadomości przekazujecie. Nawet teraz wielu domaga się wysłuchania. Z tego powodu często używamy zbiorowej formy „my”. A jeśli tak się nie dzieje, identyfikujemy się często z radami, wspólnotami czy federacjami etc. Osiągnięto w tej sprawie porozumienie i wybrano przedstawicieli w celu nawiązywania tych kontaktów, inaczej wasze rodzące się zdolności szybko mogłyby ulec przeładowaniu informacją.
Gdy przebywaliście w dualistycznym środowisku trójwymiaru, chronienie się przed negatywnością i ingerencją było godne polecenia, w istocie wręcz konieczne. Wkrótce osiągnięcie punkt, który wykluczy istnienie takich rzeczy, gdyż oparte są one na iluzji, którą za sobą pozostawicie.
Dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę tylko na jedną sprawę. Zauważamy, że pojawia się coraz więcej próśb do naszych czanelerów o to, aby potwierdzili informacje na ten czy inny temat. Często mówimy, że ta informacja, podana w ten właśnie sposób, jest dostępna dla wszystkich. Kiedy odczuwacie potrzebę potwierdzania jej przez inną osobę, w istocie mówicie „Nie ufam mojej intuicji”. I to w porządku, kochani. Ale zrozumcie, że waszym celem powinno być teraz odnalezienie w sobie tego zaufania, które pozwoli wam uwierzyć w to, co wam się mówi.
Zrozumcie, proszę, że wasza intuicja jest głosem ducha. To nie są grzmiące głosy dobiegające z Nieba czy wykwalifikowanych w tym ludzi. To jest ten cichy ‚głos’ w waszym sercu, którego macie słuchać. I każde z was ma tak wielki dostęp do prawdy, jak każdy inny. W rzeczy samej wkrótce może być wam trudno jeszcze ją ignorować.
Osiągnęliście teraz punkt, w którym wielu z was czuje, ‚jakby miało wystrzelić’. Być może macie ochotę tańczyć na ulicy. Nasze nadzieje i ekscytacja są tak wielkie, jak i wasze. Przemiany w waszych sercach nasilają się, a świadomość wzrasta. Już wkrótce będziemy mogli wam powiedzieć: „Witajcie w naszym świecie”.
Wydaje się zbędne mówienie wam, abyście byli dobrej myśli, ale i tak to powiemy. Otaczamy was miłością. Dobrego dnia, kochani przyjaciele.
Przekazał Ron Head, 30 listopada 2012 http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/11/30/understand-please-that-your-intuition-is-the-voice-of-spirit-channeled-by-ron-head/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s